Skocz do zawartości

Rap, hip-hop


Quickly

Płyty masz:  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Płyty masz:



Rekomendowane odpowiedzi

Nie podoba mi się marmur. Wiem, że to Meek, oh, why podrobił Taco, ale za bardzo podobne flow. 

Wosk dużo lepszy

Też mnie nie porwał, zresztą tak samo jak Wosk, ale nie można powiedzieć, że to kiepska płyta, nie jest też Wosk płytą jakoś lepszą. Taco nadal potrafi błysnąć porównaniem i przyciągnąć słuchacza opowieścią, wymyślił sobie koncept pobytu w hotelu i spoko chcial coś innego wykminic, muzycznie Rumak z plytki na plytke progres. Jakos mi ta plytka, chlopaka urodzonego w Kairze nie usiadla i tyle.

 

 

Przesluchalem nowego Mesa wczoraj/dzis w nocy i chcialem cos o plycie napisac ale dzial rap to nie jest dzial dla tej plyty, chyba, ze uznamy, ze od samego rymowania mozna uznac coś już za rap. Odleciał Pan Piotr od tego gatunku. 

Podsumowujac: Jeden genialny kawalek (Bledną), trzy dobre, reszta przekombinowana, nie rapowa, z hausowymi elektro alternatiwo podkladami. Poruszyl ciekawe tematy jak to zawsze Mesiwo ale jak w przypadku Bisza, beaty tego nie poniosly. Produkcyjnie plytka wyprodukowana na najwyzszym poziomie. Szkoda, że to nie rap (dwa do trzech trackow wchodza w konwencje). Lubię kombinacje, jak każda plyta rapera to osobna historia, nie lubie odwalania iron maiden co plyte the same shit, ale ostatnio chlopaki raperzy maja chyba zbyt dobra prase bo nie potrafia spojrzec na swoje kombinacje krytycznie. Tak to jest jak Cie Agora wydaje i pozniej wszelki ich pismaki Cie zachwalaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze bylo uslyszec eisa, ale oskar to to nie jest. Marmur mnie pozytywnie zaskoczyl, ale taco powinien dalej trzaskac epki, bo pierwsza czesc plyty zdecydowanie lepsza I bardziej klimatyczna. kojarzenia z grand budapest hotel. Takiego wosku to juz pewnie nigdy nie odpale, ale marmur pewnie kiedys sie jeszcze pojawi dla ww klimatu, cos jak noc gresa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.