Skocz do zawartości

Wschód jest tak ch. że chcą go zdelegalizować


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Andre ma dokładnie to samo co Asik + lepszy blok, atletyczność (u Asika tego wyrazu nie ma nawet w słowniku) no i te dunki, które bądź co bądź sprawiają że w ofensywie DJ wygląda przy Turku jak Kobe przy Rondo.

 

Rappar - no i? co to ma za znaczenie jak nie o tym była mowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras - druzyna bez shotblockera nie wygrywa mistrzostw? OK, ale wygrywa 3-peaty. I to dwa razy na przestrzeni dekady ;)

 

nie napisałem, że nie wygrywasz  mistrzostw, tylko że jesteś w dupie.

 

fajnie, że wspominasz o Bulls, którzy grali w innych czasach i mieli trzech all-time defenderów w s5.

 

zawsze można znaleźć wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem że Jordan jest lepszym centrem od Asika to pomyślałem że Michaela wyjebało na starość 20cm w góre i wrócił do grania. Deandre w porównaniu do Omera jest bardziej atletyczny, bardziej czarny i bardziej c***owy. Kore, jeśli takie były twoje kryteria to nic dziwnego że trudno Ci osiągnąć tutaj konsensus z innymi użytkownikami. Jeszcze to gadanie dlaczego nikt go nie bierze. Może dlatego że nie jest free agentem, tylko graczem drużyny która go relatywnie mocno ceni i nie gra nim solidnych minut tylko dlatego że ma Howarda? Po co Morey ma go oddawać za czipsy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ma go trzymać? Asika już dawno nie powinno być w Houston, im dłużej siedzi na trybunach, tym jego wartość spada. Nie wiadomo nawet co w jakiej teraz jest formie.  Morey powinien zejść trochę na ziemię, bo chyba przecenił Asika i teraz nie bardzo wie co z nim zrobić. No bo kto odda za niego coś wartościowego? Komu Asik jest na tyle potrzebny, żeby oddać pick w przyszłym drafcie lub zawodnika, który realnie byłby w stanie wzmocnić Houston? Powinni się zadowolić spadającym kontraktem plus jakiś pick za kilka lat i oddać go dopóki jeszcze można coś zyskać. Poza Dallas nie bardzo widać kogoś, komu byłbym potrzebny, nawet przy założeniu, że jest w dobrej formie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest, jak milczą ci, którzy tak bronili Pinokia stawiając go przed wymiatającym w tym sezonie Alem. Dskusja (szokująco!) przeniosła się na poziom Asik vs DeAndre co jest - nie przymierzając - porównywaniem Steve'a Kerra do Beno Udriha... gdzie Kerr (AKA DeAndre, wypada dużo lepiej)

 

Proszę Was, zachowajcie twarz i już nie brnijcie w ten absurd :smile: Asik to leszcz. Dla mnie. Dla Was mega wymiatacz. A obiektywnie: role player. Cody Zeller ver. 2.0. Uformowany i oheblowany, z drewna w figurkę.

Edytowane przez kore99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest, jak milczą ci, którzy tak bronili Pinokia stawiając go przed wymiatającym w tym sezonie Alem. Dskusja (szokująco!) przeniosła się na poziom Asik vs DeAndre co jest - nie przymierzając - porównywaniem Steve'a Kerra do Beno Udriha... gdzie Kerr (AKA DeAndre, wypada dużo lepiej)

 

Proszę Was, zachowajcie twarz i już nie brnijcie w ten absurd :smile: Asik to leszcz. Dla mnie. Dla Was mega wymiatacz. A obiektywnie: role player. Cody Zeller ver. 2.0. Uformowany i oheblowany, z drewna w figurkę.

 

ciekawe, że z tym leszczem Rockets rok temu bronili na poziomie top10, a bez niego na poziomie Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W absurd to Ty brniesz kore. Porównując go do Zellera 2.0 - lol k*rwa lol. A dyskusji Asik vs DeAndre nie ma, bo wszyscy prócz Ciebie stawiają wyżej Turka, więc nie pisz że się przeniosła, bo na tej zasadzie ja mogę napisać Parsons > LBJ i potem pisać jaki LeBron jest cienki, bo jest dyskusja czy Parsons jest od niego lepszy...

 

Asik to elite-D center. Morey jest pod ścianą, widzi to 29 GMów w lidze, więc żaden mu złotych gaci za Asika nie wyśle. Al wymiatający? Ja dalej biorę nad nim Asika, Jefferson to ofensywny center, na którym contendera nigdy się nie zbuduje - bo w D ma braki, bo wymaga touches, bo po prostu jako 1-2 opcja jest chu*owy. Asik robi to czego się chce na boisku od defensywnego centra, z nim Mavs zaczęliby niepokojąco przypominać Mavs '11. 

 

A na Asiku zbudujesz contendera? Ty i "całe forum" bierzecie Asika over Ala i DeAndre, Morey i 29 GM w lidze widzi to inaczej :)

 

Możesz nie doceniać sobie roli AJ i jemu podobnych centrów (których nota bene jest jak na lekarstwo), ale gdy Jefferson ma piłkę, D rywali musi się spinać 2x bardziej i przede wszystkim reorganizować na obronę pomalowanego, gdy Asik wbija na parkiet to obrona może pójść na hot-doga, ot drobna różnica. Wszyscy z lubością peanujecie defensywę drewna i stawiacie ją na piedestale. OK, wszystko fajnie pięknie tylko przydaje się, by ktoś te pkty rzucał. Z takim centrem jak Al takie Miami np. byłoby na poziomie rekordu Bulls w RS. Z Asikiem? Przy LBJ, Andersenie, czy Battierze w D nie byłoby co poprawiać.

 

Generalnie to dziękuję za poprawę poziomu dyskusji na forum. Jeszcze 2-3 miesiące temu byłoby wyzywanie i wrzuty, teraz jest kulturka. Miło, że mimo innych userów nastąpił powrót do starych czasów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Asiku zbudujesz contendera? Ty i "całe forum" bierzecie Asika over Ala i DeAndre, Morey i 29 GM w lidze widzi to inaczej :smile:

 

nieprawda

 

a twój Al pasuje do Miami jak pięść do nosa. Zabiera spacing i ball movement, na którym Heat tak bazują, pogarsza obronę. Asik wnosi dokładnie to, czego tej drużynie brakuje - zbiórka i post D, a do tego świetna obrona obręczy. Także trochę strzał w stopę bro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK uginam się pod Waszymi argumentami w tej kwestii i wycofuję z teorii Al + Miami, przyznając do błędu. Ale reszta? Eee... no nie bardzo. Panowie, wszystkie Wasze argumenty kłócą się z zaledwie jednym przeciwstawnym, ale jakim ważnym: Asik nie broni się grą na parkiecie, bo primo: nie gra, duo: bo nie ma chętnych na jego trade. End of topic.

 

Możecie to nazywać "Morey nie chce wzmacniać rywali", "Ma za duży kontrakt", czy jak Wam się żywnie podoba, ale prawda jest taka, że topowy center ligi nie grzałby ławy od 3 miesięcy. True story, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duo: bo nie ma chętnych na jego trade. End of topic.

 

Możecie to nazywać "Morey nie chce wzmacniać rywali", "Ma za duży kontrakt", czy jak Wam się żywnie podoba, ale prawda jest taka, że topowy center ligi nie grzałby ławy od 3 miesięcy. True story, right?

Chętni są tylko Morey: primo: żąda zbyt dużej ceny za niego duo: kontrakt Asika jest w tej chwili fatalny do trade'owania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK uginam się pod Waszymi argumentami w tej kwestii i wycofuję z teorii Al + Miami, przyznając do błędu. Ale reszta? Eee... no nie bardzo. Panowie, wszystkie Wasze argumenty kłócą się z zaledwie jednym przeciwstawnym, ale jakim ważnym: Asik nie broni się grą na parkiecie, bo primo: nie gra, duo: bo nie ma chętnych na jego trade. End of topic.

 

Możecie to nazywać "Morey nie chce wzmacniać rywali", "Ma za duży kontrakt", czy jak Wam się żywnie podoba, ale prawda jest taka, że topowy center ligi nie grzałby ławy od 3 miesięcy. True story, right?

Czyli poprzedni sezon Turka wymazałeś z pamięci bo skoro Houston woli Howarda od Asika to znaczy że Asik nie może być dobrym centrem?

 

"Nie ma chętnych na jego trade" to zwykłe pi****lenie. Skąd możesz wiedzieć że jakaś Atlanta nie proponuje czegoś Moreyowi na co ten się nie zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo odpowiadać na wybrane fragmenty wyrwane z kontekstu, ja powtórzę / zacytuję tylko to, przy czym padają wszystkie Wasze argumenty a moje "pi****lenie" ma rację bytu ;)

Grzałby jeśli w drużynie jest lepszy od niego center. Howard jest lepszy (wyrywając graczy z kontekstu bo w niektórych drużynach dodanie Asika dałoby pozytywniejszy impact niż dodanie Howarda). Zresztą pytałem

 

skoro Houston woli Howarda od Asika to znaczy że Asik nie może być dobrym centrem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo odpowiadać na wybrane fragmenty wyrwane z kontekstu, ja powtórzę / zacytuję tylko to, przy czym padają wszystkie Wasze argumenty a moje "pi****lenie" ma rację bytu ;)

 

Rzeczywiście tekst game changer. ;]

 

Pokazuje tylko, że jeśli masz takie kryteria oceny wartości danego zawodnika i nie potrafisz ogarnąć jak bardzo złożona jest sytuacja to dalsza dyskusja nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sprowadzenie nawet najbardziej złożonego tematu do prostego wniosku jest słuszne i w tym przypadku trudniej o bardziej racjonalny argument.

 

"Brak rynku zbytu dla topowego centra ligi" (w czasach gdy dobrzy wysocy są najbardziej pożądanym towarem) to zjawisko, które nie ma prawa zajść w przyrodzie, więc coś z tym zdaniem jest nie tak. Pierwsza część się zgadza, bo rynku nie widać od 3 miesięcy (żaden rumor nawet ocierający się o powagę nie wypłynął), więc wychodzi na to, że "topowy center ligi" to słowa nie pasujące do Asika.

 

Serio, wyobrażacie sobie sytuację, gdy taki Forman ogłasza "Joakim Noah jest na sprzedaż", a po niego nikt się przez 3 miechy nie zgłasza?

 

W ogóle wy uważacie, że co? Asik to serio TOP 10 wysokich w lidze? W miejsce kogo? Noah? Bosha? Gasola? To jakieś zbiorowe żarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.