Skocz do zawartości

Wschód jest tak ch. że chcą go zdelegalizować


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Detroit nie wejdą do PO. Niby ten KCP zaczął rzucać, niby Drummond bestia, niby coś tam. Dupa. Drummond gra jak trochę lepsza wersja DeAndre, Monroe nie może sobie znaleźć miejsca, Smith i Jennings robią swoje(czyli 2-16 itp). Na ławce mają tylko Stuckey'ego i Singlera. Cleveland powinni teraz wejść na luzie w ich miejsce. A Knicks? Małe szanse, ale może coś się posypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George

vs East - 20,6 56% ts

vs West - 27,8 62% ts

Lebron James

vs East 25,5 56% ts

vs West 27 71% ts

Kevin Durant

vs East 29,6 66% ts

vs West 29,6 61% ts

 

Ktoś pisał, że przy głosowaniu o MVP wziąć pod uwagę konferencję, w której się gram. No chyba nie. 

Podałem tą trójkę, bo tylko oni się liczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul George

vs East - 20,6 56% ts

vs West - 27,8 62% ts

Lebron James

vs East 25,5 56% ts

vs West 27 71% ts

Kevin Durant

vs East 29,6 66% ts

vs West 29,6 61% ts

 

Ktoś pisał, że przy głosowaniu o MVP wziąć pod uwagę konferencję, w której się gram. No chyba nie. 

Podałem tą trójkę, bo tylko oni się liczą. 

 

Ja tam dość jasno napisałem, ze chodzi o bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem zostałem zjedzony przez niektórych (jaka szkoda że nie pamiętam tych xywek ;) ) za jeżdżenie po Bucks i ich frontocurcie, o którym mówiłem że jest najgorszy w lidze...

 

Proszę powiedzcie mi jeszcze raz jak Ersan "38% z gry" Ilyasova, John "rzucam 12 punktów w najbardziej żałosnej drużynie ligi" Henson i Larry "jestem kolejnym bezmyślnym czarnym" Sanders są zajebiści ;)

 

O Asiku, jego fochach i postawie na boisku nie wspomnę z litości, ale też pamiętam te gadki o byciu TOP 10 centrów w lidze (nie dziwne że nikt takiego gwiazdora nie chce od 2 miesięcy kijem nawet tknąć? :) ), bijącym na głowę Ala J i DMC... [tak zapobiegawczo; zanim ktoś każe mi spojrzeć na bilans Cats i Kings, wyobrazcie sobie Asika w miejsce AJ lub DMC i spróbujcie zgadnąć bilans tych drużyn z takim podstawowym centrem].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tyle że nie chcą Asika, co nie każdy chce mu płacić 15 milionów w przyszłym sezonie i póki co nikt nie chce za niego dać tyle, ile chcą Rockets.

 

czy jest top10 centrów nie wiem, ale w obronie i na deskach to elita.

 

OK. A Jason Kapono był w elicie strzelców, a Miles Plumlle blokerów ;) Ale to naginanie definicji i podciąganie na siłę klasy zawodnika ze względu na wyjątkowe, ale jednowymiarowe cechy. Fajnie zbiera i broni, tylko co poza tym, jak gościu ledwo co trafiłby do wody stojąc w łódce ;) Ale mam wrażenie, że chyba już tą gadkę przerabiałem ;) A gdyby był TOP 10 to by nikomu te 15 baniek za przyszly sezon nie przeszkadzało ;)

 

Chytry jeśli o takim DMC mówi się good stats, bad team, to co powiedzieć o 12/8 Hensona, który robi co chce w ekipie na poziomie NBDL? :) Wyobrażasz go sobie w takiej Indianie? Co do wspomnianych drużyn, to tak one mają lepsze froncourty. O Lakers się wypowiem szerzej bo ich oglądam regularnie; Gasol może i soft może i beznadziejny lider ale swoje robi nie tylko w boxach (jego 16/10 to niewiele gorsze liczby od kombosa Sanders-Henson 19/14 ;) ), ale daje też fajny impact na boisku, jest podwajany etc. Kelly to po dwoch meczach objawienie, Hill miał swoje 5 min w pierwszej fazie sezonu, a Kaman co by nie mówić jest solidnym centrem, którego cierpliwość jest jednak wystawiana na niezłą próę...

 

Cavs? Varejao+TT > cały front Bucks Knicks? Czy Melo traktujemy jako PF? OK, a tak poważnie brałbym Tysona wyżej od dwójki o której mowa, ale tu Barani i Amare sprawiają, że wysocy obu ekip to mniej wiecej ten sam denny poziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak defensywa i zbiórka to dla ciebie wyjątkowe, jednowymiarowe cechy, to nie mamy o czym rozmawiać.

 

argument tym bardziej zabawny, że po drugiej stronie wymieniasz Jeffersona - który z kolei punkty dostarcza, ale po drugiej stronie parkietu niewiele wnosi.

 

i mylisz się co do tych 15 baniek. płacenie 7 więcej, niż wlicza się w salary, to spore obciążenie dla wielu klubów. nie wydaje mi się też, żeby wszyscy środkowi w top10 tyle zarabiali.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak defensywa i zbiórka to dla ciebie wyjątkowe, jednowymiarowe cechy, to nie mamy o czym rozmawiać.

 

argument tym bardziej zabawny, że po drugiej stronie wymieniasz Jeffersona - który z kolei punkty dostarcza, ale po drugiej stronie parkietu niewiele wnosi.

 

i mylisz się co do tych 15 baniek. płacenie 7 więcej, niż wlicza się w salary, to spore obciążenie dla wielu klubów. nie wydaje mi się też, żeby wszyscy środkowi w top10 tyle zarabiali.

 

No na pewno bardziej jednowymiarowe niż dobry ofensywny skill set. Zresztą czy Jefferson nie zbiera? :) Zbiera. I już ma +1 nad drewnem ;)

 

A w obronie, jak większość ludzi tutaj nie doceniasz go. Grał długie momenty w swojej karierze poniżej pewnego poziomu, stało się to regułą, potem już stereotypem, nawet gdy odskoczył od defensywnej miernoty. Jak by nie było jest elementem składowym topowej defensywy w lidze, poza tym nawet jeśli - to przykryć niedostatki w obronie da się znacznie łatwiej niż ułomność w ataku (patrz: casus Thunder i Perk, grających offense 4 vs 5 kontra nawet weźmy niby beznadziejnego w D Jeffersona i TOP#5 defensywe Cats).

 

Na palcach jednej ręki znalazłbyś GM w tej lidze, którzy wzieliby Asik over Al.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno bardziej jednowymiarowe niż dobry ofensywny skill set. Zresztą czy Jefferson nie zbiera? :) Zbiera. I już ma +1 nad drewnem ;)

 

A w obronie, jak większość ludzi tutaj nie doceniasz go. Grał długie momenty w swojej karierze poniżej pewnego poziomu, stało się to regułą, potem już stereotypem, nawet gdy odskoczył od defensywnej miernoty. Jak by nie było jest elementem składowym topowej defensywy w lidze, poza tym nawet jeśli - to przykryć niedostatki w obronie da się znacznie łatwiej niż ułomność w ataku (patrz: casus Thunder i Perk, grających offense 4 vs 5 kontra nawet weźmy niby beznadziejnego w D Jeffersona i TOP#5 defensywe Cats).

 

Na palcach jednej ręki znalazłbyś GM w tej lidze, którzy wzieliby Asik over Al.

Yup, tyle samo doliczysz gm zdolnych zbudowac mistrzowska druzyne :)

W ataku idzie ukryc Perkinsa, bo sa w top10, idzie ukryc Rondo i Allena, wiec bez przesady. A asik daje dobre zaslony i dobrze zbiera. W ataku rola centra jest najmniej znaczaca ze wszstkich. A Jefferson zbiera znacznie gorzej od Asika.

A bez Ala bobcats bronia duzo leiej. Z Asikiem byliby top2 defensywa ligi i mieliby 3 bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od centra wymaga się przede wszystkim interior defense i zbiórki. Omer ma to na poziomie ścisłej czołówki a Ty pytasz co po za tym? Tak jakbyś pytał co LeBron prezentuje takiego znaczącego w swoim życiu poza tym że jest dobry w koszykówkę.

To liczenie gm-ów na palcach jednej ręki to chyba przy założeniu - możliwe że prawidłowym -  że włodarze nie znają się zbyt dobrze na swojej pracy, ewentualnie masz jakieś dziwne te ręce jakbyś był z rodem z miasta Prypeć. Każdy kto ma zapewnione punkty od PF-a i nie ma jakiegoś Hibberta czy Drummonda pod koszem weźmie Asika. Dallas, Sota, Nowy Orlean, Portland, Miami, Clippers, Atlanta, Golden State bo Bogut łamliwy + jeszcze część z wielu innych teamów gdzie wybór nie byłby tak oczywisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zaniżacie poziom. Naprawdę uważacie że center nie ma znaczenia w ofensywie ????????

 

To dlaczego Shaq w pojedynke rozpierdalał ligę ????? To dlaczego najbardziej efektywnie punkty się zdobywa z pola 3 sekund . Dlaczego tam się marudzi że Dwight stracił po kontuzji swój post i nie jest już takim fajnym centrem.

 

Dlaczego jest taki hype na Embiida??? Bo jeśli pojawi sie w tej lidze center który potrafi swobodnie technicznie lub siłowo zdobywać punkty na pozomie 24-30 pkt na mecz to zespół go posiadający z automatu będzie w TOP 3 tej ligi.

Hibbert to jest kaleka ofensywa pod koszem kończy za niski rozgrywający. Gdyby miał choć jeden dobry ruch pod koszem to PAcers by zdobywali najbliższe 4 pierścienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zaniżacie poziom. Naprawdę uważacie że center nie ma znaczenia w ofensywie ????????

 

To dlaczego Shaq w pojedynke rozpierdalał ligę ????? To dlaczego najbardziej efektywnie punkty się zdobywa z pola 3 sekund . Dlaczego tam się marudzi że Dwight stracił po kontuzji swój post i nie jest już takim fajnym centrem.

 

Dlaczego jest taki hype na Embiida??? Bo jeśli pojawi sie w tej lidze center który potrafi swobodnie technicznie lub siłowo zdobywać punkty na pozomie 24-30 pkt na mecz to zespół go posiadający z automatu będzie w TOP 3 tej ligi.

Hibbert to jest kaleka ofensywa pod koszem kończy za niski rozgrywający. Gdyby miał choć jeden dobry ruch pod koszem to PAcers by zdobywali najbliższe 4 pierścienie.

Centrzy mają najmniejszy usg. Ja nie mówię, że nie mają znaczenia, tylko, źe mają najmniejsze. Podobnie jak po drugiej dtronie boiska rozgrywający. Jest dwóch centrów w lidze zdobywających po 25 pkt. Jeden raz odpadl w pierwszej rundzie, drugi nie załapał się jeszcze na PO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.