Skocz do zawartości

Wschód jest tak ch. że chcą go zdelegalizować


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Z Luolem?

Wyczuwam trolla.

Wyczuwam brak inteligencji.Koledzy wyżej wytłumaczyli Ci o co mi chodziło.

 

 

Czyli podsumowując, wschód jest tak c***owy, że trudniej tam zatankować, niż go wygrać. :tongue:

Coś w tym jest.Phila wystawia do gry jakichś przypadkowych ziomków z ulicy,a i tak jest za plecami Bucks .

 

Jak myślicie NYK ma jakieś szanse na PO?Gdyby nie powrót Millsapa to byłoby pewne,że Hawks wypadną z 8 ,a tak walka może być do końca.Mimo wszystko chciałbym PO w MSG nawet w wymiarze 0-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam tankować wszędzie można. 

 

poprostu drużyny na wschodzie są tak marne że zachód mógłby sam wszystkie seedy w PO wypełnić, nie mniej jednak Indiana i Miami trzymają jako jedyni poziom a chwalenie Toronto na podstawie ich 3 seeda w PO jest totalną pomyłką bo na zachodzie pewnie by się nie dostali.

 

bardziej niż sytuacja na wschodzie martwi mnie sytuacja philadelphii, 20 meczów w plecy z rzędu i nadal nie mają najgorszego bilansu w lidze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam tankować wszędzie można. 

 

poprostu drużyny na wschodzie są tak marne że zachód mógłby sam wszystkie seedy w PO wypełnić, nie mniej jednak Indiana i Miami trzymają jako jedyni poziom a chwalenie Toronto na podstawie ich 3 seeda w PO jest totalną pomyłką bo na zachodzie pewnie by się nie dostali.

 

bardziej niż sytuacja na wschodzie martwi mnie sytuacja philadelphii, 20 meczów w plecy z rzędu i nadal nie mają najgorszego bilansu w lidze...

Toronto pewnie nie dostałoby się do PO na zachodzie, ale jednak obok BRK jest drużyną na poziomie zachodnim, ma z nimi bilans dodatni i psuje im kiepski początek(Rudy Gay, pzdr Ignazz ;) ). Toronto zaś naprawdę można pochwalić, bo to jeden z ich najlepszych sezonów w historii, to tak ja dla Lakersów sezon 73-9(czyli zeszły ;) ). Derozan wydaję się być kimś, kto mimo wszystko kręci się koło all-staru, a raczej miał być niewypałem, a Lowry ma case na bycie top5 pg. Jak na TORONTO to sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to przy takiej patologii (tak, wschód to patologia obecnie) przewaga parkietu w finałach powinna być jakoś inaczej wyznaczana niż za bilans ogólny. 

Bo to jest niesprawiedliwe, że z jednej strony Spurs mają we własnej dywizji taką rzeźnię i muszą 4x użerać się z Rockets (właśnie widać, jak Heat z nimi "ogarniają"), Grizzlies czy Mavs, a z drugiej można w zamian puknąć sobie na lajcie 4x ogórki z Magic. 

W ten sposób drużyna gorsza może mieć lepszy bilans po RS i już pomijam, że na na wschodzie poważne granie zaczyna się od finału konferencji, a na zachodzie de facto już teraz jest granie jak w PO, bo każda wtopa może klub z PO wyrzucić/zrzucić o kilka miejsc..

 

Wiem, że zawsze były nierówności między konferencjami, ale to co się dzieje w tym sezonie naprawdę wypacza ideę obecnej organizacji rozgrywek NBA.

 

A za ten mass tanking na wschodzie wszystkie top picki powinny pójść na zachód. Za karę.

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo to jest niesprawiedliwe, że z jednej strony Spurs mają we własnej dywizji taką rzeźnię i muszą 4x użerać się z Rockets

Od czasu jak zacząłem oglądać NBA to Southwest był zawsze najsilniejszą dywizją :P W tym roku nie ma nawet tak źle, bo Pelicans troszkę odstają niby ;p Jak jeszcze Paul grał w Hornets to mało zabrakło a 5 zespołów z Southwest by awansowało do PO, chyba Rockets wtedy przegrali walkę o 8 seed.

Ten sezon jest faktycznie wyjątkowy, za niedługo Pels z bilansem 26-39 stracą teoretycznie szanse na PO, a na wschodzie Cavs z prawie identycznym wynikiem "biją" się o PO ;p Słońca ze swoim bilansem miały by 3 seed na wschodzie, a pewnie nie będziemy ich oglądać w offseason. Nic nie poradzisz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego z każdą drużyną powinno być tyle samo meczów.

Albo HCA niech będzie na podstawie bezpośrednich meczów z RS, a przy 1-1, 2-2 brać małe punkty. Wtedy szanse na HCA byłyby wyrównane dla każdej drużyny.

 

A w Southwest jest masakra. Niby Pelicans maja "tylko" 0,4, ale oni zamykają tę dywizję. A wyżej? Grizz i Mavs po 0,591. Rockets 0,667. 

Spurs to już w ogóle. 0,75 przy łącznie 6 porażkach z Rockets i Thunder (sic!), aaa i jeszcze dwie wtopy z Blazers, oczywiście na 3 mecze. Graliby na wschodzie, to rekord Bulls z regulara byłby zagrożony, ot co.

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.