Skocz do zawartości

Wschód jest tak ch. że chcą go zdelegalizować


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

A nie pomyśleliście że tutaj chodzi o kasę. Promuje się wśród własnych kibiców nie tylko te dobrze znane z home games jasne stroje, ale też ciemne. Do tego dochodzą spotykane na południowym zachodzie stroje z napisami po hiszpańsku : Los Suns czy Los Spurs. Wystarczy, że zespół zagra kilka spotkań w takim stroju i od razu towar się sprzedaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyśleliście że tutaj chodzi o kasę. Promuje się wśród własnych kibiców nie tylko te dobrze znane z home games jasne stroje, ale też ciemne. Do tego dochodzą spotykane na południowym zachodzie stroje z napisami po hiszpańsku : Los Suns czy Los Spurs. Wystarczy, że zespół zagra kilka spotkań w takim stroju i od razu towar się sprzedaje. 

 

oczywista oczywistość spytajcie BB2

gadzeciaryzm jak w Star Wars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mówi, ze Celtics nie są zainteresowani wygrywaniem, to po prostu nie ogląda Celtics i tyle. Boston w każdym meczu stara się jak może(inna sprawa, że za wiele nie mogą...), a bilans pewnie byłby ciut lepszy gdyby Bradley nie grał na PG przez kilka pierwszych meczy.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem sobie ostatnie 3 mecze Atlanty i muszę przyznać że bez Horforda ten zespół to dno. Praktycznie w ofensywie to kurczaki bez głowy. A to przecież 3 siła Wschodu. Chicago dziś oficjalnie olali sezon i ida na dno. Orlando zrzuciło maskę i ostatnie gra udawanego kosza. Wasgington coś się miota ale ogólnie to jest to poziom Sacramento Kings.

 

W tej chwili Heat i Pacers to mają wczasy a nie koszykówkę. Coś ciekawego się tworzy w Toronto ( zwłaszcza jak Valanciunas będzie tak masakrował Bosha jak ostatnio i w ogóle wszystkich podkoszowych Heat) ale poza tym to skład desek  - Nets niby wygrali 3 mecze ale dziś mieli momenty tak tragiczne że nawet moje Jazz gra bardziej poukładanego kosza. Wygrali dziś bo Atlanta grała jeszcze gorzej. Knicks mają od czasu do czasu zrywy poukładanego kosza

 

Krótko mówiąc nie dość że jest źle to jeszcze na dodatek każdy poza czołowa dwójką ma kontuzjowanego czołowego zawodnika - już się cieszę na ASG w wykonaniu Wschodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  nie miał bym na dziś odwagi wytypować par półfinałowych w konferencji wschodniej tam na 3 i 4 miejscu może być za duża ilość klubów.

 

czy będą nimi mimo wszystko kluby nowojorskie? myślę że się ogarną ale poczekajmy na Cavs i liczę na Wizz

 

jak dla mnie ta 4 zawalczy i widzę to jeśli w zdrowiu w końcu będą wszyscy ( jest to możliwe? Lopeza nie liczę ;-) układam to

 

#3 Cavs

#4 NYK

#5 Nets

#6 Wizz

 

reszta to żer dla wyższej 1-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy będą nimi mimo wszystko kluby nowojorskie? myślę że się ogarną ale poczekajmy na Cavs i liczę na Wizz

 

jak dla mnie ta 4 zawalczy i widzę to jeśli w zdrowiu w końcu będą wszyscy ( jest to możliwe? Lopeza nie liczę ;-) układam to

 

#3 Cavs

#4 NYK

#5 Nets

#6 Wizz

 

reszta to żer dla wyższej 1-2

 

Bilans na dziś:

 

#3 11-23

#4 11-22

#5 13-21

#6 14-17

 

It makes me sick how far we done fell. Cytując klasyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym przecież nie dyskutuję.... tak jak z trafnością całego tematu....

w lepszych czasach Wschodu pisałem że ta konfa to szrot dająca tylko niepotrzebnie fory ekipie wschodniej przeciw zachodniemu finaliscie.... ciągnie się to z drobną przerwą od AI3 i jego 76ers w finałach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.