Skocz do zawartości

Wschód jest tak ch. że chcą go zdelegalizować


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Centrzy mają najmniejszy usg. Ja nie mówię, że nie mają znaczenia, tylko, źe mają najmniejsze. Podobnie jak po drugiej dtronie boiska rozgrywający. Jest dwóch centrów w lidze zdobywających po 25 pkt. Jeden raz odpadl w pierwszej rundzie, drugi nie załapał się jeszcze na PO.

 

To że obrona rozgrywającego nie ma znaczenia to jest mit powtarzany tu wielokrotnie ale przecież to pg decyduje o tym czy rywal rozegra swoją akcję tak jak chce czy niekoniecznie to on jest ważnym elementem w obronie pick and rolla który odpowiada za 20% zdobywanych pkt. To on decyduje czy spycha pg do środka czy na zewnątrz itp. Nie poznałem żadnego racjonalnego uzasadnienia poza tym że pg gra najdalej od kosza więc ergo jego obrona nie ma znaczenia.

 

Biorąc pod uwagę jak ważni w obecnej lidze są rozgrywający to powiedziałbym że to jest 3 co do ważności osoba w obronie.

 

A centrzy? Jakich ty centrów widzisz którzy zdobywają regularnie 25 pkt??? Od kilku lat jest to poziom niedostępny dla żadnego centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Per36 Lopez i Cousin.

 

I gdzie ja napisałem, że nie ma znaczenia? Ja napisałem, że ma najmniejsze. Kiedyś sobie robiłem przegląd all-d i na oko mi wyszło, że właśnie im wyższy zawodnik, tym średnio jego drużyna lepiej broni. Jak dla mnie wpływ na D Hibberta, Gasola czy Smitha jest nieporównywalnie większy od Conleya, Paula czy Chalmersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Per36 Lopez i Cousin.

 

I gdzie ja napisałem, że nie ma znaczenia? Ja napisałem, że ma najmniejsze. Kiedyś sobie robiłem przegląd all-d i na oko mi wyszło, że właśnie im wyższy zawodnik, tym średnio jego drużyna lepiej broni. Jak dla mnie wpływ na D Hibberta, Gasola czy Smitha jest nieporównywalnie większy od Conleya, Paula czy Chalmersa.

 

Rappar, a to nie Ty byłeś w innym temacie tak wielkim wrogiem allD i mówiłeś, że nie warto nawet w nie patrzeć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, a to nie Ty byłeś w innym temacie tak wielkim wrogiem allD i mówiłeś, że nie warto nawet w nie patrzeć?

 

Chodziło mi tylko o dane orientacyjne. To, że all-d to głosy tylko za fame nie muszę nikogo chyba przekonywać. Ilość wyróżnień bryanta i iguadoli mówi wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich problemem jest ofensywa, a raczej zamiłowanie walla i beala do oddawania 20 rzutów na mecz. Problem jest taki, że poza websterem i wallem to wszyscy mają ujemny ORAMP.

 

Wymiana Gortata na Monroe może by i pomogła trochę ofensywie, ale za to pogorszyła by ich defensywę, która pozwala im póki co na wygrywanie spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o wstawienie monroe za gortata do s5, a nie wymianę jeden za drugiego. Monroe będzie można podpisać latem za nienajgorsze pieniądze. Nie wierzę, że stonesi wyrównają ofertę powyżej 7 mln za niego, skoro słabo pasuje do drumma i j-smoove'a. A gortata wtedy można sprzedać

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam o tej zajebistości Asika, to mi przychodzi do głowy tylko jedno pytanie; cholera, czy ci wszyscy GM są aż takimi kretynami? Nie brać takiego żywego złota, gdy dają Ci go z pocałowaniem ręki?! Z tego co widzę, to w Waszych oczach zbawienie każdej drużyny ;)

 

A tak poważnie: przeceniacie gościa i tyle. Dla mnie to białe drewno, tyle że ma warunki fizyczne i ciężko zapierdziela na treningach. Ale żaden top 10 centrów. NA szybko można zaktualizować listę w stosunku do offseason, kiedy jest dobry materiał badawczy...: Howard, DMC, Hibbert, Horford, Noah, Lopez, Jefferson, Chandler, Jordan, Gasol, Peković, Davis i ja bym brał zdecydowanie bardziej Hawesa, a przede wszystkim Drummonda (Bosha też, choć to PF ale gra na C). Jak dla mnie, Asik = max. TOP 15-20, albo inaczej; BOTTOM 10 ze startujących 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore

 

Bez low post scorera jak Al możesz wygrywać tytuły.

 

Bez shotblockera jesteś w dupie.

 

Tacy gracze jak Asik są dużo bardziej cenieni w dzisiejszej lidze. W dodatku Jefferson jako scorer nie jest szczególnie skuteczny i specjalnie nic innego niż punkty do gry nie wnosi. Asik znów tak tragiczny w ataku nie jest, owszem z piłką wiele nie wykombinuje, ale jest bystry, stawia świetne zasłony i roluje do kosza.

 

I skąd ci przyszło do głowy, że ktoś rozdaje Asika z pocałowaniem ręki? To już są twoje domysły. Z plotek wynikało, że Morey życzy sobie w zamian nie wiadomo ile.
 

 

Dla mnie to białe drewno, tyle że ma warunki fizyczne i ciężko zapierdziela na treningach.

 

 

nie wiedziałem, że jesteś wyrocznią w tych sprawach.

 

zobacz sobie jak Rockets bronili z nim i bez niego.

 

ba

 

zobacz jak bronili z nim, a jak bronili z Dwightem. nawet w tym sezonie.

 

bo jak na razie to mam wrażenie, że bazujesz głównie na tym, że Asik jest biały, ma śmieszną fryzurę i nie porusza się jak czarni atleci.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry przy moim całym hejcie do DeAndre - uważasz go za gracza gorszego od Asika? Bo?

 

Jendras - druzyna bez shotblockera nie wygrywa mistrzostw? OK, ale wygrywa 3-peaty. I to dwa razy na przestrzeni dekady ;)

Obczaj allTime fantasy i gdzie z jakimi pickami poszli glracze z tych 3peatow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.