Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Chandler Parsons, Omer Asik, Patrick Beverly i Donatas Motiejunas oraz wybór w pierwszej rundzie za Rondo :grin:

 

 

Ktoś coś mówił , że moze Beverly albo Howard do tego : D Ładnie ktoś tam zapeszył :grin:  Plotki pełną parą, ale pakiet gruby jak cholera :grin:

 

 

cholera, Piłę chyba podłączyli do hoopshype'a jakoś niedawno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo to oczywiście nie jest gracz klasy Paula, ale faktycznie to forum ma czasem bardzo radykalne opinie, stworzone przez dla niektórych jego legendarnych użytkowników, które teraz inni lubią bezkompromisowo powielać. O Rondo trzeba powiedzieć jedno, nie jest to pierwsza opcja, ale jako opcja 3 potrafi być zabójczy, co już niejednokrotnie potwierdził. Rajon był wschodzącą gwiazdą (na pewno nie zwykłym rolesem) i generałem Celtów w okresie gry z wielką trójką, trzymał stery i kierował ofensywą przez większość czasu. Z nim w składzie byli o krok od podwójnego mistrzostwa, sorry, ale  nazywanie go słabym graczem albo śmieciem (użytkownik Karwan podejrzewam, że nigdy nie osiągnie nawet w 5% jego sukcesu a ja nigdy nie pomyślałbym nazwać go np. toksycznym odpadem) to jakaś przeginka. Ktoś powie, Mario Chalmers to też nie jest wybitny zawodnik a wygrał? Oczywiście, ale w roli rolesa i gracza rozciągającego dystans a nie głównego admirała całego okrętu. Wszystkim pseudo znawcom, dla których wydawanie publicznych opinii to tylko wystukiwanie klawiszy w klawiaturze proponuję jedno... wstrzymajmy się, zobaczmy co Rondo, jeśli będzie zdrowy pokaże w przyszłym sezonie. Kto wie, może z obecnym składem, gdyby grał i był w normalnej dyspozycji od początku sezonu miałby obecnie bilans 30-20 a staty 16-6-14, może Green nie byłby nazywany najbardziej przeciętnym i nijakim graczem w lidze, a może nic by się nie zmieniło i rzeczywiście należałoby uznać go za jednego z wielu co najwyżej niezłych PG. Po prostu nie mieliśmy okazji tego sprawdzić, więc nie grajmy mądrzejszych, niż nam samym się to wydaje.

A dodam jeszcze, że BIG 3 to mogło pociągnąć trochę takiego Perkinsa, bo on niewątpliwie, mimo, że robił czarną robotę to na tym korzystał, natomiast ciężko jednoznacznie stwierdzić, że to BIG 3 ułatwiało grę Rajonowi a nie odwrotnie.

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "o to Ci chodziło" to nie rozumiem czemu dalej piszesz teksty typu "dla Thunder Lamb > Singler..."

Bo takie coś jak dla mnie sugeruje, ze uważasz, iż Singler wcale nie jest gorszy, tylko jest gorszym fitem dla danego teamu. Wyraź się jasno raz a porządnie.

 

Napisałem, że Singler nie jest wiele gorszy od Lamba (są porównywalni), nie zgodziłem się jedynie przeciw nazywaniu go ścierwem (bo to sugeruje przepaść między nimi). Grają na podobnym poziomie, niemniej Lamb wydaje się lepszym fitem dla OKC (stąd tekst dla Thunder Lamb > Singler), choć IMO zastąpienie go Singlerem w ramach tamtej hipotetycznej wymiany (bo od tego wszystko się zaczęło i tego dotyczyła dyskusja) to żaden dramat dla Thunder.

 

Uzupełniając - wymiana Lamba na Singlera bez żadnych zawodników, to delikatna strata dla OKC, bo Lamb jest już sprawdzony i pasuje do układanki (ponownie dla Thunder Lamb > Singler) , ale nie uważam aby i w taki przypadku miałby miejsce dramat o epickich proporcjach, bo jak już wspomniałem, są porównywalni i myślę, że Kyle obok Duranta i Westbrooka byłby naprawdę spoko.

 

Tak więc peace i EOT :smile:

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Lamb i Singler nie są porównywalni. Not even close.

Lamb w odpowiednim miejscu to gość na 17ppg, zaś Singler w każdym innym miejscu to nadal ten sam roles na max 24 minuty. Takiego Lamba dajesz do Sixers czy innych Bucks i napierdala z miejsca, podczas gdy Singler wchodzi z ławki rzucać trójki z rogu.

 

 

 

A rondo to nie jest wart samego Parsonsa a co dopiero tego pakietu.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Lamb i Singler nie są porównywalni. Not even close.

Lamb w odpowiednim miejscu to gość na 17ppg, zaś Singler w każdym innym miejscu to nadal ten sam roles na max 24 minuty. Takiego Lamba dajesz do Sixers czy innych Bucks i napierdala z miejsca, podczas gdy Singler wchodzi z ławki rzucać trójki z rogu.

 

 

 

A rondo to nie jest wart samego Parsonsa a co dopiero tego pakietu.

 

Tiaaa max co byś dał za Rondo to Royce White i to pod warunkiem, że Ainge by 2nd round dorzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Lamb i Singler nie są porównywalni. Not even close.

Lamb w odpowiednim miejscu to gość na 17ppg, zaś Singler w każdym innym miejscu to nadal ten sam roles na max 24 minuty. Takiego Lamba dajesz do Sixers czy innych Bucks i napierdala z miejsca, podczas gdy Singler wchodzi z ławki rzucać trójki z rogu.

 

 

 

A rondo to nie jest wart samego Parsonsa a co dopiero tego pakietu.

 

Porównywałem ich w kontekście obecnych Thunder i roli Lamba jako shootera z ławki. Zgadzam się, że Lamb posiada większy upside i ma papiery na bycie jednym z lepszych SG w lidze, a Kyle to materiał na dobrego rolesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 mln oszczednosci bo pamietajmy o tax. Po beznadziejnej wydawaloby sie sytuacji w salary nawet pozBycie sie ni Gasola a Hilla o Kamana czysci podatek. Mozna lakers nie kochac ale kunszt gm warto kolejny raz pochwalic. Zgrabne wyjscie z syfnej sytuacji

Podobno Felton i Shumpert za Collisona ma pójść jeszcze ale narazie ploteczki.

Tylko sytuacje komplikuje kontuzja kolana Shampa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mln to wg Ciebie mało? Do tego pozyskali gracza więcej więc trzeba czekać na trade Gasola i Hilla (za kasę) i zejście poniżej podatku.

 

Niby tak, ale z drugiej strony myślałem że uda się pozbyć jakiegoś większego balastu niż steve, bo jego kontrakt jest akurat adekwatny do umiejętności, w przeciwieństwie do kilku inny w LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.