Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Pany spodziewaliście się wymian typu Kevin Durant - Carmelo Anthony i JR Smith? To że Trade deadline nie zachwyca wiadomo od zawsze a od dzisiejszej partyjki NBA 2K14 z aktualnymi rosterami już wiem że Miami w finale spotka się z Oklahoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany spodziewaliście się wymian typu Kevin Durant - Carmelo Anthony i JR Smith? To że Trade deadline nie zachwyca wiadomo od zawsze a od dzisiejszej partyjki NBA 2K14 z aktualnymi rosterami już wiem że Miami w finale spotka się z Oklahoma.

Po zmianach w spurs okla nie ma szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers za 2nd roundera wyciągneli Mullensa ;]

 

beat that...

 

Ciesze sie, ze Hinkie nie puscił ET, czy przede wszystkim Younga za byle co.

 

Słyszałem zresztą, ze Thadd juz sie uspokoił, poza tym w noc draftu i tak będzie można dostać za niego więcej niż dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana has traded Danny Granger to Philadelphia, league source tells Yahoo Sports.

 

Cooooo??

No i elegancko, wkońcu ktoś go złapał za jaja bo w tej Indianie po nim ni słuchu, nie widu. Ale z drugiej strony to co teraz robi Philadelphia nie dokońca mogę to nazwać tankowaniem.

 

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Kaman dzisiaj na twitterze strollował wszystkich. Najpierw w momencie zakończenia trade deadline napisał:

 

Owow it's going down! a po chwili Trying to get confirmation......

 

Gdy go zaczęli pytać czy został wytrejdowany napisał Don't know, let me look online and see!

 

A po kolejnych kilku minutach Just confirmed it, going GOLD hunting again this summer! rzucając tą fotkę

 

840054828.jpg?1392929729

 

Rzadko rozumiem jego żarty, ale i tak to zdecydowanie najciekawszy moment dzisiejszego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to last chance dla ET, zeby sie pokazać w lidze.

 

Chciał grac w mocnym zespole - trafił do contendera. Do zespołu z broniącym C, z shooterami na obwodzie, wszystko w jego rekach i głowie. 

 

Pacers zapeniają sobie ballhandlera z ławki, a latem alternatywe, gdyby ktos mocno przepłacił Lance'a. Gościa bardzo zmotywanego, defensywnie moze sie wpasowac w zespol, bo potrafi to robić przyzwoicie, nie wiem tylko czy podzieli sie jedną piłką z Hillem i Stephensonem...

 

ET jest w CY, jeśli się fajnie pokaże w Pacers, może liczyć na dobry hajs, jesli da dupy to jego rookie kontrakt będzie pewnie najwyższym w karierze.

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Sacramento coś mają do tego Thomasa. Najpierw próbują mu ściągnąć Millera jako mentora (WTF?!), teraz próbowali go oddać z pokaźnym pakietem za gracza, który maksymalnie wniósłby Sacramento do walki o pozycje 7-10 na Zachodzie. Przecież gość gra tak zajebiście, że dla nich priorytetem powinno być zatrzymanie go.

 

Mnie to trade deadline ciekawi z kilku powodów:

 

1. Kogo pozyskają Suns za Okafora i picki?

2. Czy 76 ers rozprzedadzą ekipę za bezcen?

3. Czy Afflalo pójdzie do jakiegoś contandera?

4. Czy Bobko-Szerszenie wzmocnią się upychając gdzieś kontrakt Gordona?

5. Czy w Detroit znajdą chętnego na Monroe?

6. Co zyskają i czy coś zyskają Celtowie po 20 lutym?

7. Najważniejsza sprawa: Czy GM Soty ma jaja by opchnąć Love'a i przebudować ekipę tak porządnie, bo z tym składem nie ma szans na PO, a za rok nikt Kevina nie będzie chciał.

 

Jak przynajmniej 3 z 7 będą miały miejsce do 20 lutego, to będzie niezły dzień transferowy. A jak nie, to kilka ekip prześpi swoje ostatnie szanse na uzyskanie czegoś za niezłych graczy.

 

 

Podobnie c***owo jak przed rokiem, tylko  teraz niby większa "bomba" na koniec. Liczyłem, że coś się wydarzy, a tu cicho. 76ers zdecydowanie ,,królowie polowania" - oddali 3 zawodników, pozyskali 5 w tym byłgo Allstara, masę drugorundowych picków i zbudowali jeszcze gorszy zespół na tankowanie. Good job Hinkie :) 

Zawiodłem się na Kupchaku już byłem dobrej myśli, a on nawet nie zszedł z podatku. Bez obrazy, ale od kiedy on taki chętny na picki?

 

Brak ruchu ze strony Detroit to chyba kierunek w celu ratowania swojego picku w drafcie. Innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt, że Phila w tym amoku nie oddała za bezcen Tadka.

 

Kolejny dobry ruch Pacers, jako jedyni sprawiają wrażenie, że na serio chcą pokonać Heat. Reszta stoi z rękami w gaciach i czeka na nie wiadomo co.

 

Blazers potrzebują 2 graczy na ławę - nic

Warriors potrzebują kogokolwiek punktującego do second unitu - nic

Clipps potrzebują wysokiego z rzutem i SF - nic

Houston przydałby się PF z rzutem - nic

Phoenix idzie na PO i powinno przygarnąć trochę talentu - nic

 

A to co wyprawia się w Detroit, to kryminał...

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.