Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Celci w 2012 mają 27. ofensywę ligi, czwartą od końca.

Napisz mi dlaczego są beznadziejni w ofensywie, czyja jest to wina?

 

Dobrze się czujesz?

 

Garnett - 36 lat

Pierce - 35 lat

Terry - 35 lat

Rondo - 38 meczów rozegranych...

 

Coś chyba Ci się pomyliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się czujesz?

 

Garnett - 36 lat

Pierce - 35 lat

Terry - 35 lat

Rondo - 38 meczów rozegranych...

 

Coś chyba Ci się pomyliło...

Albo ja nie potrafię czytać albo ty. Ale jako, że w czwartej klasie dostałem 6 za czytanie ze zrozumieniem stwierdzam, że to ty nie potrafisz poprawnie złożyć liter i cyfer w zdania i liczby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok, już teraz wiem, że chodziło Ci o rok 2012, a nie o sezon 2012/13, także odpada argument z Rondo, że nie grał, ale pozostałe 3 są całkowicie na miejscu.

 

Nie lubię Rondo, ale jak ktoś twierdzi, że Chalmers jest lepszym rozgrywaczem to krew mnie zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już teraz wiem, że chodziło Ci o rok 2012, a nie o sezon 2012/13, także odpada argument z Rondo, że nie grał, ale pozostałe 3 są całkowicie na miejscu.

 

Nie lubię Rondo, ale jak ktoś twierdzi, że Chalmers jest lepszym rozgrywaczem to krew mnie zalewa.

Może zacznij czytać co piszesz, bo najpierw się przypierdalasz do mojej absolutnie poprawnej konstrukcji językowej, a potem twierdzisz, że przyczyną złej ofensywy Bostonu był Jason Terry... Pewnie dlatego, że trzymał kciuki by nie wpadało, bo innego wpływu z Dallas mieć nie mógł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średni real ortg drużyn z kariery:

Chalmers - 2,8

Rondo - -1,4(czyli poniżej średniej ligowej i to znacznie)

Chalmers może nie dostaje nominacji z dupy do allstarów, ale przynajmniej nie pogarsza ofensywy i nie robi tego:

Jak już chcesz przez filmiki pokazywać czego nie robi Chalmers, a co robi Rondo, to mam dla Ciebie następny. Chalmers też nie robi tego:

 

Wydaje mi się, że nie chcesz walczyć na filmiki, bo nawet taki hejter jak Ty powinien wiedzieć, że niesamowitych meczy czy też zagrań Rondo miał w chvj dużo.

 

 

Co do tej notki z polskiej strony Celtics, to po części rozumiem pogląd tego kto to napisał, ale jednak nadal jestem zdania, że np. za taką paczkę jaką chcieli dać Kings, to Rondo powinien zostać wymieniony. Nawet za gorszą, bo ta od Kings, to by było złodziejstwo wręcz.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo RappaR.Jak Rondo ma sam ciągnąć słabych Celtów,skoro on nigdy nie był i nie będzie 1 opcją w ataku?Jego charakterystyka mu na to nie pozwala,to nie Westbrook grający od kosza do kosza i napiepszający paki ile wlezie,nie ten typ zawodnika.Rondo jest kozakiem tylko wtedy,kiedy może obsługiwać innych kocurów.Widzisz,żeby Nash robił różnice jeśli chodzi o zdobywanie punktów i ciągnął LAL do zwycięstw?Polecam zapoznać się z definicją "pure PG"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak porównać 40 letniego Nasha do Rondla. Chociaż kto wie, może Rajon po kontuzji będzie wyglądał podobnie.

 

35 letniego Nasha można już porównywać i w przeciwieństwie do Rondo sam ciągnął PHX do zwycięstw. Podchodzi to dalej pod definicję pure PG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celci w 2012 mają 27. ofensywę ligi, czwartą od końca.

Napisz mi dlaczego są beznadziejni w ofensywie, czyja jest to wina?

 

Ja wiem Rappar że matematyka to dla Ciebie zbyt wysokie progi ale statystyk to Ty się w końcu naucz używać bo aż mnie zęby bolą jak raz za razem popełniasz takie farfocle

 

Rondo w sezonie 2011/12 miał drugi największy pozytywny wpływ na ofensywę bo aż +8. Z nim na parkiecie Boston miał off rtg 105,2. W obu przypadkach wyżej był tylko Garnett

Wybrałeś chyba najgorszy z możliwych sezonów aby się dojebać do RR

 

 

Po drugie próbka mała ale w tym sezonie RR gra bez 3 HOfów i jak na razie per 36 jego asysty jakoś nie spadły więc całe argumenty które tu przez lata wylewano jakoby ma nabite statystyki chyba jednak za dużo warte nie są. Ale tu jeszcze za wcześnie aby to rozstrzygać.

Rondo ma wiele wad i nie przepadam za nim ale tu co niektórzy chyba popadli w amok bo zamiast używać sensownych argumentów to powtarzają te o ręce na twarzy i nabitych asytach albo takie totalnie nietrafione jak Twoje Rappar

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo RappaR.Jak Rondo ma sam ciągnąć słabych Celtów,skoro on nigdy nie był i nie będzie 1 opcją w ataku?Jego charakterystyka mu na to nie pozwala,to nie Westbrook grający od kosza do kosza i napiepszający paki ile wlezie,nie ten typ zawodnika.Rondo jest kozakiem tylko wtedy,kiedy może obsługiwać innych kocurów.Widzisz,żeby Nash robił różnice jeśli chodzi o zdobywanie punktów i ciągnął LAL do zwycięstw?Polecam zapoznać się z definicją "pure PG"...

 

Nash robił to całą karierę, teraz ma 40 lat i jest połamany więc kiepskie porównanie.

 

Możesz sobie oczywiście wątpić, ale raczej się nie dowiemy, dopóki Thomas nie będzie częścią mistrzowskiego teamu - tak, mistrzowskiego teamu oraz teamu na miarę finałów, a jeszcze troszkę wcześniej pisałeś, że to niemożliwe w wykonaniu Rondo.

 

Warto też dodać, że Rondo to jest naprawdę idealny gracz na PO, bo gra tam wyraźnie lepiej, niż w RS. To jest gracz, wokół którego można, a wręcz warto budować ekipę. I możesz hejtować ile wlezie, ale taka jest prawda i jest to jasne dla niemal wszystkich ekspertów, graczy, gmów i zainteresowanych tematem osób.

 

Perkins też był częścią tego teamu, podobnie jak OKC. Rozumiem, że to robi z niego lepszego zawodnika?

 

A co do tej lepszej gry w PO

 

 

Per-36 w RS Rondo ma w karierze 12 pts, 9 ast, 5 rbs. W RS ma 106 ortg, w/s48 0.133 na ts% 0.513

 

Per36 w PO Rondo: 13,6 pts, 8,6 ast, 5,6 rbs. W PO ma 106 ortg, w/s48 0.131 na ts% 0.487

 

OSZAŁAMIAJĄCA RÓŻNICA ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackmagic

 

Perkins to temat na inną rozmowę. On tam świetnie pasował i grał bardzo przyzwoicie, zwłaszcza w obronie. Nie wiem czy byłoby wielu graczy, którzy bardziej by pasowali do tamtej ekipy. Jego gra w OKC to już inna historia, ale to nie ma nic do rzeczy.

 

A odnośnie PO Rondo - po pierwsze(chyba specjalnie) pomijasz obronę, która w przypadku Rajona jest bardzo istotna. Po drugie statystyki to nie wszystko - zwłaszcza w PO, w których często utrzymanie średnich osiągnięć statystycznych z RS oznacza lepszą grę. W PO statystyki się nabija wtedy, kiedy wynik jest na styku, bo jeśli mecz jest przegrany lub ewidentnie wygrany, to gracze pokroju Rondo odpoczywają. Zresztą tutaj jest więcej czynników, ale raczej nie ma sensu tego rozkminiać jeszcze dokładniej, bo jakby komuś zależało, to statystykami udowodni słabość niemal każdego gracza. A pisanie takich głupot, jakie niektórzy tutaj skrobią o Rondo, to przyklejenie sobie plakietki "debil".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash ma 4-6 w z10 meczach, bez niego druzyna ma 14-29.

Rondo ma 2-8 w 10 meczach, bez niego 17-27 :)

 

Ely3, w ows był 5 w druzynie, rozumiem, ze ten stat jest bezuzyteczny jesli ma służyć czemuś innemu niż dojebaniu się do PG?

Popatrz jak wyglądały u Rondo poszczególne line upy i kim był zmiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.