Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Terry jest washed up, nie ma wątpliwości. Ale na pewnie rzeczy musimy patrzeć w nieco szerszym kontekście. Jet i Evans to weterani, a dokładnie takich ludzi potrzebują Kings, u których za mentora i przywódcę robi Boogie.

 

Evans żadnym xfactorem szatni nie jest, Jet mógłby być, ale w Sacto nie zdąży. Równie dobrze mogli puścić thortona za spadający hajs, podpisać Kurta Thomasa i Cambymana. (Chociaż ten drugi gdzieś przebąkiwał o chęci powrotu do contendera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston podobno prowadzi rozmowy z Rockets w sprawie wymiany Rondo nie wiadomo jakie wieksze szczegoly ale jesli mialo by dojsc do transakcji to Ainge na pewno chce w zamian Parsonsa

Mowi sie o wymianie : RR za Parsonsa , Asika , Pick z 2014 i Pick z 2016




Rockets podobno bardzo chcą Rondo ale nie chcą oddawać Parsonsa a bez niego wymiana nie dojdzie do skutku

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evans żadnym xfactorem szatni nie jest, Jet mógłby być, ale w Sacto nie zdąży. Równie dobrze mogli puścić thortona za spadający hajs, podpisać Kurta Thomasa i Cambymana. (Chociaż ten drugi gdzieś przebąkiwał o chęci powrotu do contendera)

 

Jasne, że głównym motywem jest ograniczenie wydatków i postawienie w większym zakresie na McLemmore;a. Dodanie 2 vetów to po prostu bonus, biorąc pod uwagę, że w Sacto nie ma ich wcale. Terry ma umowę jeszcze na następny sezon, ale pewnie go gdzieś wyślą, gdy tylko będzie okazja. Btw, nie wiedziałem, że Thornton ma dopiero 26 lat.

 

Bo go do c***a oglądałem jak miałem go w keeperze i wyjebałem go, bo jest cienki. Potencjał to on ma na rolesa, 3 zawodnik z ławki, a ty go porównujesz do Lamba?

 

No, porównuję go. Lamb jest lepszym fitem dla OKC ale nie wariujmy, Singler nie jest żadnym ścierwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że głównym motywem jest ograniczenie wydatków i postawienie w większym zakresie na McLemmore;a. Dodanie 2 vetów to po prostu bonus, biorąc pod uwagę, że w Sacto nie ma ich wcale. Terry ma umowę jeszcze na następny sezon, ale pewnie go gdzieś wyślą, gdy tylko będzie okazja. Btw, nie wiedziałem, że Thornton ma dopiero 26 lat.

 

No tak, ale ja wciąż mówię że Thornthon jest marny, ale Terry jak to dobrze ująłeś jest washed-up. Presence Terrego im nic nie da bo jak go nawet będą potrzebować to Jason będzie za stary. Dlatego nie widzę w tym sensu - wack za za wacka - to równie dobrze mogłoby nie być tego transferu. Nie chodzi mi o to, że jest on jakoś specjalnie zły, jest po prostu nijaki.... ale już chyba wyczerpaliśmy także EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston podobno prowadzi rozmowy z Rockets w sprawie wymiany Rondo nie wiadomo jakie wieksze szczegoly ale jesli mialo by dojsc do transakcji to Ainge na pewno chce w zamian Parsonsa

 

Mowi sie o wymianie : RR za Parsonsa , Asika , Pick z 2014 i Pick z 2016

 

 

 

 

 

 

 

ta, jeszcze Howarda niech dorzucą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, napisałeś, że OKC niewiele by stracili na zamianie Lamba na Singlera co jest bzdurą. Stracili by i fit i jakość i 10x większy potencjał.

 

Pisałem to w kontekście tej wymiany. Nie uważam, aby wasz się zawalił się po zastąpieniu Lamba Singlerem, dostając na osłodę Monroe (i nawet tego Stuckey;go). Dla Thunder Lamb > Singler, choć chętnie bym zobaczył Kyle;a grającego obok KD i RW, a nie Jenningsa i Smitha.

 

Biorac Monroe?

 

Ale Jinks nigdzie nie napisał że Singler jest lepsza opcja dla OKC tylko delikatnie zasugerował że Singler nie jest specjalnie tragiczny.

 

Dzięki, o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Plotki dotyczące Rondo nie oznaczają, że Ainge chce go gdzieś wypchnąć.

2. Spodziewałem się trade'u ale takie w stylu Perkins-Green, czyli nie wiadomo co nie wiadomo kto, a tu tuż przed trade deadline leci info o transferze.

3. Rajon Rondo nie jest tak słaby jak sądzi gros użytkowników forum, nie jest też tak dobry jak niektórzy sądzą, ale dobry jest. 

4. Jeśli Rajon Rondo byłby tak marny jak jego obraz na forum to w plotkach za niego umieszczano by 30 piłek spaldinga, a nie takie solidne oferty.

Edytowane przez havlicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler Parsons, Omer Asik, Patrick Beverly i Donatas Motiejunas oraz wybór w pierwszej rundzie za Rondo :D


Ktoś coś mówił , że moze Beverly albo Howard do tego : D Ładnie ktoś tam zapeszył :D  Plotki pełną parą, ale pakiet gruby jak cholera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler Parsons, Omer Asik, Patrick Beverly i Donatas Motiejunas oraz wybór w pierwszej rundzie za Rondo :grin:

 

 

Grubo :) Niech jeszcze dorzucą 200 h treningów z Hakeemem w pakiecie.

 

W tej wersji to nie przejdzie, ale ploty coraz lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o to mi chodziło.

Skoro "o to Ci chodziło" to nie rozumiem czemu dalej piszesz teksty typu "dla Thunder Lamb > Singler..."

Bo takie coś jak dla mnie sugeruje, ze uważasz, iż Singler wcale nie jest gorszy, tylko jest gorszym fitem dla danego teamu. Wyraź się jasno raz a porządnie.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo za samego Parsonsa to już jest kiepski deal dla Rakiet, a jeszcze picki, Asik, może Beverley? Panie Morey ogarnij się pan...

Nie zdziwię jak sam Ainge nakręca te plotki. Morey nie jest idiota.

 

Hejt ma Rondo na prawde przeslania wam pelen obraz. Kto to jeat Parsons? Nie szalejmy

Rondo to jest gracz punktujący tylko za granie z 3 HOFami. Gdyby Parson był tym 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.