Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Źle napisałem, nie tyle ,,na którym'', co ,,wokół którego''. Jasne, żaden z nich nie będzie liderem w contenderze. 

A kto chce na nim budować drużynę? Na Draymondzie Greenie też nie zbudujesz drużyny, nie mniej każdy chciałby go w swojej drużynie mieć. 

Nie chciałbyś, gdyby miał ostatni rok kontraktu i w perspektywie grubą podwyżkę, a Ty musiałbyś oddać, jakby nie patrzeć, swojego najlepszego gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, szkoda, że Rondo z Celtami już zdążył zdobyć mistrzostwo + nie tak dawno dotarł do finałów. Rzeczywiście - nie ma szans na stworzenie mistrzowskiej ekipy wokół niego.

 

A jakie Ty PERy porównujesz? Można wiedzieć?

Tylko Rondo w mistrzowskich Celtics nic nie znaczył, a to był zasługa Big3 swoje z ławki to wnosili Posey i Powe, a nawet Edek House.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mistrzowskiej ekipie podczas PO startował w każdym meczu, grał po 32 minuty i notował 10pts/6,5asts/4reb.

Dwa lata później, kiedy znów Boston grał w finałach notował 16/9/5,5 grając po 40 minut.

 

I rozumiem, że Thomas już teraz gra na poziomie, którego Rondo nigdy nie osiągnął? Pleeeeeaaaase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bostonceltics.pl/2014/02/18/bostonskie-rondo/

 

Alternatywne spojżenie na zamieszanie wokół Rondo.Szczerze całkiem rozsądnie uargumentowane.

Nom bardzo fajnie gościu opisał to sytuację z Rondo. Swoją drogą ciekaw jestem co by wyszło z połączenia Melo+Rondo. Jeden by nabijał asysty drugi punkty ... gorzej z podziałem piłki, a tak to wszyscy zadowoleni. Melo chyba nawet chciał grać z Rajonem, także pewnie jakoś by się dogadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle napisałem, nie tyle ,,na którym'', co ,,wokół którego''. Jasne, żaden z nich nie będzie liderem w contenderze. 

Nie chciałbyś, gdyby miał ostatni rok kontraktu i w perspektywie grubą podwyżkę, a Ty musiałbyś oddać, jakby nie patrzeć, swojego najlepszego gracza. 

Ja nadal oponuję. Thomas to niezły kozak. Pięknie lata na pickach, dobre court vision, clutchness, range. Problemem jest wzrost i wynikające z tego faktu ograniczenia, ale nie oszukujmy się, jeśli gościu byłby 6'4" to porównywalibyśmy go do Dragica czy Paula obecnie. A tak mamy niezły, wiecznie niedoceniany talent. Jeśli dostanie podwyżkę, to jak najbardziej słusznie, jak dla mnie 9-10 baniek dla niego, biorąc pod uwagę, że jeszcze się rozwinie to i tak dobry kontrakt i solidne wsparcie dla jakiejś gwiazdy w ewentualnym contenderze (oczywiście nie chodzi tu o DMC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom bardzo fajnie gościu opisał to sytuację z Rondo. Swoją drogą ciekaw jestem co by wyszło z połączenia Melo+Rondo. Jeden by nabijał asysty drugi punkty ... gorzej z podziałem piłki, a tak to wszyscy zadowoleni. Melo chyba nawet chciał grać z Rajonem, także pewnie jakoś by się dogadali.

Współczuję pozostałym członkom tej drużyny. I trenerowi.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie oczywiście wątpić, ale raczej się nie dowiemy, dopóki Thomas nie będzie częścią mistrzowskiego teamu - tak, mistrzowskiego teamu oraz teamu na miarę finałów, a jeszcze troszkę wcześniej pisałeś, że to niemożliwe w wykonaniu Rondo.

 

Warto też dodać, że Rondo to jest naprawdę idealny gracz na PO, bo gra tam wyraźnie lepiej, niż w RS. To jest gracz, wokół którego można, a wręcz warto budować ekipę. I możesz hejtować ile wlezie, ale taka jest prawda i jest to jasne dla niemal wszystkich ekspertów, graczy, gmów i zainteresowanych tematem osób.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie oczywiście wątpić, ale raczej się nie dowiemy, dopóki Thomas nie będzie częścią mistrzowskiego teamu - tak, mistrzowskiego teamu oraz teamu na miarę finałów, a jeszcze troszkę wcześniej pisałeś, że to niemożliwe.

 

Warto też dodać, że Rondo to jest naprawdę idealny gracz na PO, bo gra tam wyraźnie lepiej, niż w RS. To jest gracz, wokół którego można, a wręcz warto budować ekipę. I możesz hejtować ile wlezie, ale taka jest prawda i jest to jasne dla niemal wszystkich ekspertów, graczy, gmów i zainteresowanych tematem osób.

Czytaj co piszę. Napisałem, że obecnie to jest niemożliwe. W poprzednim salary capie to było możliwe. Bo zebrano 3 hofów w primie. W obecnym salary capie jest to już nie możliwe, dlatego też nie da się zbudować drużyny mistrzowskiej dla Rondo.

To czy jesteś w mistrzowskim teamie, szczególnie dla gracza z trzeciej półki, czy nie, decyduje, nie to jak gra, ale gdzie gra. Aktualnie po 3 tripach do finałów jest Chalmers i to jest mniej więcej półka Rondo. Gracz, który przy 3 Hofach jest w stanie grać o coś. Jednak nie uważam mimo wszystko Chalmersa za gracza, wokół którego można zbudować mistrzowską drużynę.

ps Chalmers też lepiej gra w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy jesteś w mistrzowskim teamie, szczególnie dla gracza z trzeciej półki, czy nie, decyduje, nie to jak gra, ale gdzie gra. Aktualnie po 3 tripach do finałów jest Chalmers i to jest mniej więcej półka Rondo.

bunk-the-wire.gif

1× NBA Champion: 2008

4× NBA All-Star: 2010, 2011, 2012, 2013

1× All-NBA Team Third Team: 2012

4× NBA All-Defensive: First Team: 2010, 2011 | Second Team: 2009, 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.