Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się pozbędą Lee i Barnesa, to wg mnie tylko polując na którąś z grubych ryb typu LeBron, Bosh, Melo lub później Love na przykład.

 

Ja na miejscu Jamesa, po ewentualnej porażce w tym sezonie, na pewno bym się zastanowił nad ofertą GSW i opcją gry razem z Currym, Klayem, Iggym i Bogutem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wymiana pamiętając że jest Iggy robi nam kolonię 76ers ;-)

 

1. Post up - przestaje istnieć

2. ET mimo pierwszej myśli ze nie pasuje do pary G mógłby przejąć gałkę i odciążyć Kurę ale po to sprowadzono Iggiego

3. Big ball musiałby się odbyć kosztem kogoś z 3 kura Klay Iggy lub zmarnowano by Thadka

 

lepszym pomysłem IMO jest ściągnięcie za pick i fillera samego ET na ławkę a za Barnesa i Speighsa (powrót) i wyjątek w salary powinno się zadzwonić po Zacha.do Memphis

 

WIN NOW na PO rotacja powinna wyglądać:

 

Kura Klay Iggy Zach Bogut

z ławki Turner z Lee i robi się rozpierdol bo aby nie tracić w D zakaz przebywania równocześnie Kury z Lee bo tą parę mozna ośmieszać w ich mizernym D.

GSW mają wtedy wszystko poza stretch 4

Zach w GSW? po co i za co ?

Poza tym proponowane przez Ciebie trejdy to strzelam + 20baniek w sallary, a poprawa jakości sportowej nijaka. 

 

Curry, Bogut są nie do ruszenia, Klay jest tani i fajny - za tą kase nie ma sie w co dalej bawić. Iggy to top D na obwodzie, ledwo podpisany, wiec nie ma opcji, zeby go zatrejdowali. Wychodzi na to, ze do wymiany jest Lee, bo jest najsłabszym elementem D i zarabia po Bogucie najwiecej w zespole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warriors mają problem z atakiem, a nie obroną. Lineupy bez Lee i Curry'ego mają ORTG odpowiednio 95 i 91 (DZIEWIĘĆ PIĘĆ I DZIEWIĘĆ k**** JEDEN) - dla porównania najgorsi w ataku w lidze Sixers mają 99, grając pracownikami piekarni i żulami zabranymi spod mostu.

 

NIE MA dla Warriors możliwości żeby wymienić samego Lee, zachować resztę składu i na tym nie stracić na boisku, to jest opcja "zjeść ciastko i mieć ciastko". Albo z wymianą Lee mocno przemodelują zespół, albo muszą szukać upgrejdów gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento dawało za Rondo - 2 picki , Mclemore , I.Thomasa ale Celtics podobno odrzucili oferte 

 

Właśnie wszedłem wyłącznie po to, aby to skomentować... Ja pier...! No debil, po prostu debil...

 

Pomijając fakt "niedoceniania" Rondla itd itp no to dostawać 2 diamenciki i graczy rozwijających się + 2 picki 1st rnd jak mniemam (nieważne już że tylko jeden pewnie 2014 i do tego chyba top12 protected) za takiego gościa, jak Rondo... ??

 

Powiedzcie mi: czy to mój hejt czy coś w tym jest, że Ainge'owi się sufit na łeb spier...? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mclemore + Thomas + 2 picki za Rondo , na papierze wyglada to zajebiscie ale wszystko zatrzymalo sie poniewaz najwczesniejszy pick jaki Sacramento mogloby oddac Bostonowi to 2019 a Ainge nie chce tak dlugo czekac dlatego to nie tak ze Ainge odrzucil taki swietny pakiet, tylko odrzucil to ze pick jest z 2019 a on nie chce tyle czekac ....mysle ze gdyby to byl pick w nablizszych 2-3 latach to by ta wymiane potwierdzil. a po  2 tez do konca nie wiadomo czy byly by to 1rnd picki....

 

 

 

 

A do tego wszystkiego jeszcze podobno Rondo  mial swoje zdanie na teamat kontraktu z Sacramento

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy tym dealu nie rozchodziło się też o to, że to Rondo stwierdził, że nie przedłuży z Kings kontraktu w 2015 r. i temat upadł?

Z tego co ja czytam, to właśnie o to chodziło. W przeciwnym wypadku Ainge sam by spakował Rajona i wysłał do Sacramento, bo ten deal jest/był ZAJEBISTY dla Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Thomas i Mclemore za Rondo to i tak dużo, a oni jeszcze 2 picki chcą dać? I jeszcze Boston kręci nosem? W ogóle jak przeczytałem, że za Rondo dwa pierwszorundowe picki to pomyślałem, że przecież nikt nie da tyle za niego. Beka, bo teraz w necie czytam, że te dwa picki to za mało za taką gwiazdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie Boston kręci nosem, a Rondo. Ainge chciał brać taki deal, ale był on zależny od nowej umowy Rondo z Kings, a do tej by nie doszło. Niestety dla C's, ale Sacramento z nowymi władzami pokazuje, że ma głowy na karkach. Choć propozycja sama w sobie - dwóch takich graczy plus picki to istny sabotaż...

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.