Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zacytowałem, bo kompletnie nie rozumiem twojego rozumowania. Niesprawiedliwe jest określanie go mianem no count nigga. 

 

 

To trzeba było podkreślić fragment o no count nigga, a nie ten o 3 opcji w contenderze.

 

Przeciętny scoring - 53% TS prawie co sezon, przeciętny, chimeryczny shooter, żaden kreator, słaby rebounder, taki sobie obrońca, podatny na przestoje w ataku, w karierze pół dobrego RS rok temu, jedna dobra seria PO przeciwko Knicks. Nie wiem czy pamiętasz, ale w OKC był jednym z najbardziej negatywnych zawodników w NBA swego czasu - niby nie jego wina, że kazali mu grać na PF, gdzie nie radził sobie wtedy kompletnie, but still. Mordercza przeciętność to Jeff Green.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz.

 

3 opcją do contendera to on będzie jak udowodni, że może być 3 opcja do contendera

 

Co to jest za rozumowanie? O co właściwie chodzi?

 

bo na razie to od 7 lat udowodnia jaki z niego przeciętniacki no count nigga.

 

Jeśli faktycznie uważamy gościa, który tak naprawdę nie miał jeszcze okazji by naprawdę się wykazać(oprócz tego sezonu, dwóch w OKC, ale tak jak mówiłeś - grał na PF), mimo to notującego 14/5/2 na skuteczności 45% w karierze to faktycznie, Jeff Green to przeciętniak.

Ja jednak uważam, że w dobrych warunkach(np. regularna gra Rondo + jakiś w miarę solidny PF/C) Green mógłby naprawdę zacząć stwarzać zagrożenie dla przeciwników. Może będziemy mieli okazję się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Bostonie Raya, Pierce'a i Garnetta zagrał 26 meczów w sezonie, praktycznie wszystkie z ławki i notował staty 15/5. Słabo?

No słabo, bo nie 15/5, a 10/3.


I akurat granie na PF w OKC powinno mu się dać ofensywnie wykazać, dużo łatwiej się gra tweenerowi w ataku na 4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za rozumowanie? O co właściwie chodzi?

Kolega wcześniej napisał, że Green to 3 opcja do contendera. Ja napisałem, że Green nie pokazał nic, co pozwala mu aplikować na pozycję 3 opcji do contendera.

 

 

Jeśli faktycznie uważamy gościa, który tak naprawdę nie miał jeszcze okazji by naprawdę się wykazać

 

Typ ma 27 lat. Przy NBA-owskim aging curve 28 lat to granica kiedy zapychacze rotacji lądują na śmietniku historii - Green nie jest journeymanem, więc jeszcze nie czeka go podobny los, ale to nie jest młodzieniaszek, który nagle będzie robił postępy.

 

 

mimo to notującego 14/5/2 na skuteczności 45%

 

14 pkt na przeciętnym 53% TS, wynik przyzwoity, ale żaden szał. Rebounder z niego słaby jak na swoją pozycje, 1.5 apg to żaden powód do dumy, nawet Beasley ma w karierze 1.3, a jak kiedyś patrzyłem, był najgorszym podającym ever biorąc pod uwage stosunek usage do asyst. Także nie żeby te jego cyferki nie były - jakie? I wszyscy razem: prze-cię-tne.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Greenem jest taki problem, że miał być dużo lepszy, niż jest. Wszyscy liczyli, że będzie "tym trzecim" do mistrzowskiej układanki, a on nigdy nie pokazał, że może kimś takim być. Chłopak jest zbyt chimeryczny, za przeciętny we wszystkim co robi. Taki też ma kontrakt. Przeciętny. Ni to roles, ni to gwiazda. Teraz w lidze mało kto chce przeciętnych zawodników, bo dużo lepiej zbydować skład tak jak HEAT to zrobili, gwiazdy + role players w promocji. C's liczyli, że Jeff zrobi ten kolejny krok i wtedy jego umowa byłaby przeceną roku, a tak siedzą z przeciętnym gościem, który ma przeciętny kontrakt i jest przeciętna szansa, że uda się go wymienić.

 

Tak, specjalnie tyle razy napisałem słowo "przeciętny" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zgadzam się że póki co jest przeciętnym graczem(jeśli tak na to patrzeć). Ale dla mnie nadal jest tak, że prawdziwej okazji, by sie wykazać, nie miał. Może się mylę. Jakoś chyba mnie troszkę uderzyło określenie no count nigga. Staram się zrozumieć jego obecną sytuację, bo nie jest łatwo się odnaleźć po kontuzji, lądując w ekipie, która ma tankować(wiem, w poprzednim sezonie nie tankowali, ale tam nie był starterem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zgadzam się że póki co jest przeciętnym graczem(jeśli tak na to patrzeć). Ale dla mnie nadal jest tak, że prawdziwej okazji, by sie wykazać, nie miał. Może się mylę. Jakoś chyba mnie troszkę uderzyło określenie no count nigga. Staram się zrozumieć jego obecną sytuację, bo nie jest łatwo się odnaleźć po kontuzji, lądując w ekipie, która ma tankować(wiem, w poprzednim sezonie nie tankowali, ale tam nie był starterem).

 

Póki co to on ma 27 lat i powinien właśnie być kozakiem trzaskającym co wieczór 20 punktów jako lider słabej ekipy. Nie wiem o jakiej prawdziwej okazji piszesz. Właśnie teraz ma piękne okoliczności by się wykazać i cały czas mamy tego samego Jeffa Greena. Arron Afflalo, gracz będący na podobnym etapie kariery i zarabiający mniej więcej tyle samo, potrafi się wypromować w Orlando Magic - drużynie, której oglądanie grozi regresem osobowości.

 

Gdy JG przechodził do C;s wszyscy myśleliśmy, że jego ceiling jest dużo wyżej niż w rzeczywistości. Stąd rozczarowanie i krytyka.

 

Tak się zastanawiam, do czego jest potrzebny taki Jeff Green ekipie w przebudowie? Mając 27 lat znacząco się już nie rozwinie, lider z niego żaden, niby coś potrafi ale w sumie w niczym nie jest wybitny, no i jest nierówny.  

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może ta jego kontuzja tak działa na moje postrzeganie tej sytuacji.

 

Afflalo to bardzo dobry grajek, który co sezon notuje coraz lepsze statystyki i co sezon widać postęp w jego grze. A tegoroczne 2 trójki na mecz przy skuteczności zza łuku powyżej 40% to naprawdę coś, zwłaszcza w Orlando. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może ta jego kontuzja tak działa na moje postrzeganie tej sytuacji.

 

Ale on nie miał kontuzji tylko operację na sercu. Nie znam szczegółów jego rehabilitacji ale wydaję mi się, że pod kątem sportowym jest to problem znacznie mniejszy niż np. zerwanie ACL (oczywiście jak każdy wolałbym rozwalić kolano niż mieć operowane serce). Jeśli pacjent przeżyje a serce będzie ok to prócz kondycji i ogrania nie traci np. sprawności ruchów. Do tego możemy założyć, że już niedługo po operacji mógł przynajmniej poćwiczyć trochę rzut, odbywać jakieś podstawowe lekkie treningi. W przeciwieństwie do takie Rose'a nie musiał martwić się, że kolano za chwilę może nie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mniejsza o to co to było, jeśli wypadasz na niemal rok, to musi się to odbić na grze. Brak rytmu, brak natężenia treningowego i meczowego... nie mówię, że taka sytuacja jest gorsza, niż zerwanie wiązadeł, czy jakieś złamanie - po prostu nie ma większego sensu gdybanie na taki temat. Wypadł z gry na spory okres i ja osobiście biorę to pod uwagę oceniając jego sezony na parkietach NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mniejsza o to co to było, jeśli wypadasz na niemal rok, to musi się to odbić na grze. Brak rytmu, brak natężenia treningowego i meczowego... nie mówię, że taka sytuacja jest gorsza, niż zerwanie wiązadeł, czy jakieś złamanie - po prostu nie ma większego sensu gdybanie na taki temat. Wypadł z gry na spory okres i ja osobiście biorę to pod uwagę oceniając jego sezony na parkietach NBA.

Fani Bostonu to chyba najbardziej przeceniają swoich zawodników.

Rondo allstar

Green allstar

Sulinger future allstar

Olynyk future allstar

Stevens coty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ty jesteś najwiekszym hejterem :smile: I juz kazdy na tym forum o tym wie , że jesli jest temat Bostonu to zaraz ty wpadniesz ze swoimi ironicznymi tekstami : )



Nikt o Greenie nie mowi Allstar to po pierwsze , a jak widac to wiekszosc fanow Celtics są za jego wymianą .... po 2  o Olynyku jak i Sullingerze też nikt nie mowi All Star wiec nie wiem z jakiej dupy sobie to wytrzasnąłeś :smile:


To , że ktos mowi ze Sullinger kreci fajne numerki i tak jak teraz zostaje graczem tygodnia i jak widać co raz lepiej gra ,  bo srednio na mecz DD to nie znaczy ze od razu All Star , Olynyk to przyszlosiowy gracz CEltics ale nie All Star ,, nie wiem stary kto ci o tym mowil o.o
 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston zainteresowany Waitersem z Cavs,Cleveland ponoć chce za niego 1 rundowy pick.Pewnie plotka jakich wiele.

 

Nie od dziś wiadomo, że Waiters ucieknie z Cleveland. Gość chce być lepszy od Irvinga we wszystkim. Oddaje mase niepotrzebnych rzutów, ale okej od czasu do czasu trafi mu sie mecz, gdy bedzie siedziec. Za pick? Nie ma Granta, więc biorę w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks wracają do starych opcji ponownie wyrażają chęć na Farieda i Lowry'ego. Do Denver już dzwonili proponując Shumperta.

 

Irving liczył na Barnesa w drafcie 2012, po za tym Grant jak był GM ponoć oferował jednostronne wymiany.

 

Wizards szukają backupu dla Walla na ich liście  są Dre Miller, Beno Udrih. Wizz handlują kontraktem Arizy, a Pacers Grangera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ty jesteś najwiekszym hejterem :smile: I juz kazdy na tym forum o tym wie , że jesli jest temat Bostonu to zaraz ty wpadniesz ze swoimi ironicznymi tekstami : )

 

 

Przepraszam bardzo, ale to ja jestem największym hejterem Celtics, dlaczego mój tytuł został mi bezprawnie zabrany? Kiedy to się stało? Czemu bez mojej wiedzy? Prawilnie przypominam, że jako frajer któremu nie leży kolor zielony i który kibicuje nudnym Jazz, którzy nie mają żadnego tytułu, to mam największy kompleks Wielkiego Bostonu.

 

BTW. Green to jeden z najprzeciętniejszych grajków tej ligi, w niczym się nie wyróżnia czy to w ataku czy obronie. Jest zwyczajnie niezłym grajkiem, któremu brak flow. Dostaje tyle na ile zasługuje, ale jest graczem który mógłby być twarzą Milwaukee Bucks, choć i tam nie byłby pierwszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.