Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, eMeS napisał:

Cavs:

out James Anderson, in Trevor Booker

out Renaldo Balkman, in Mozgov 

 

14 godzin temu, Tecu napisał:

Bulls out:

C. Frye

Bulls in:

Patrick Christopher

Gani Lawal

w taktykach macie już aktualne składy do u stawienia

stronki nie chciało mi się odświeżać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, elwariato napisał:

Buuuuu hanba wam Julek i Pablo, nie wiem czemu ale nie godzi sie 😋 obys Julus nie wyszedl na tym transferze jak na oddaniu weba 😙😊

przecież po oddaniu Webba zrobiłem 2x najlepszy wynik w historii Magic :P 

a fanem Gaya jestem od dawna i nigdy się z tym nie kryłem - jakkolwiek by to nie zabrzmiało xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No ja pamiętam jak twierdziłeś, że to unicorn i dużo ustępuje Brandon Royowi. 

no ale ten unicorn od momentu w którym to pisałem zrobił chyba 4 świetne campy i teraz jest mega grajkiem (wiadomo na tu i teraz Smith lepszy, ale dzięki scoringowi Gay ma wyższy sufit)

gdzie Roy niestety (albo i stety :P) ostatnio właściwie stanął w rozwoju (a zapowiadał się na MVP-level grajka)

 

ot uroki simki :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

no ale ten unicorn od momentu w którym to pisałem zrobił chyba 4 świetne campy i teraz jest mega grajkiem (wiadomo na tu i teraz Smith lepszy, ale dzięki scoringowi Gay ma wyższy sufit)

gdzie Roy niestety (albo i stety :P) ostatnio właściwie stanął w rozwoju (a zapowiadał się na MVP-level grajka)

 

ot uroki simki :)

Jak zawsze sie nie zgodzę :)

Smith ma 25 lat potencjal 59, Gay odpowiednik 24 i 61. Roznica tutaj jest niewielka. Natomiast skillset Josh ma duzo lepszy. 

Gay tak mnje wk... iał w tym sezonie, jak nikt inny - sporo (okolo 6-7) meczow na styku przegralem, poniewaz Rudy w klacz urzadzal sobie festiwale pudel. A jego scoring tez w praktyce wyglada blado ~41%.

Szczerze, to bardzo sie zdziwilem, kiedy @julekstep wyszedl z tym propsem. Myslalem, gdzie jest haczyk. Moze ma jakis ukryty parametr od kontuzji, moze nie chce przedluzyc w probnych simkach itp,  itd. Ale wychodzi na to, ze Julek faktycznie czuje miete do tego Gaya i wyszla fajna wymiana. Tylko Dirka szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał:

Gay tak mnje wk... iał w tym sezonie, jak nikt inny - sporo (okolo 6-7) meczow na styku przegralem, poniewaz Rudy w klacz urzadzal sobie festiwale pudel. A jego scoring tez w praktyce wyglada blado ~41%.

Tyle trzepania pod Niego, a potem wychodzi dokładnie to co mówiłem :)

Trzecia opcja ofensywna z bardzo dobrą obroną. Ogólnie świetny gracz, ale bardzo niewiele wskazuje by potrafił dać impact TOP10 gracza ligi kiedykolwiek w swojej karierze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

a ja chciałem dać Franxisa za Josha Smitha ale myślałem ze nie pasuje Julkowi pod względem wieku xd 

no bo nie pasuje :) 

1 minutę temu, january napisał:

Szkoda, że jednak nie do mnie, imo lepszy deal dawałem, a Westbrook-Wallace-Smith to byłby ładny potworek w D :) 

Nah Gay>>Griffin w pojedynku side-kicków a za mało assetów dokładałeś :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Szkoda, że jednak nie do mnie, imo lepszy deal dawałem, a Westbrook-Wallace-Smith to byłby ładny potworek w D :) 

Nie chce Cie rozczarować, ale Julkowi chodziło tylko o Gaya. Ten anons, że czeka na oferty za Smitha, to tylko, żeby mnie zmotywować.

Btw. ten Ed Davis też może być spoko rolesem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.