Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Brown nie łapał mi się do s5, potrzebowałem głębi w zespole, No i jebac Dee Browna xd jest stary i drogi, a tak mam miejsce na maksa za rok  a w tym roku raczej nic nie tracę pod względem jakości (Dee Brown miał grać z ławki) - No a Jamisona tez chętnie ojebie komuś kto mi da kogoś dobrego na SF 

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wielkie zapowiedzi Blazers, że będzie gra o wynik jak zwykle spotyka weryfikacja.

Nawet w konferencji śmiechu, Qcin nie ma jaj, by zaryzykować grę o wynik.

Przecież ja się wzmocniłem tym ruchem, pick odzyskałem na wypadek kontuzji + pick Dallas ma chyba Boston wiec wiadomo, ze trzeba pomoc przyjacielom z Teksasu w walce o wynik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no pozbycie sie Browna ktory za rok moglby byc sporym ciezarem to dobry ruch przeciez

Widać kto się zna, reszta amatorów patrzy tylko na picki i po tym oceniają ruchy, a Komisarz Julek nieprzypadkowo zaszedł najdalej z Komisarzy w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Roger napisał:

Mnie ten Brown nie mierzi za rok, bo i tak mam zapchane salary, a upgrade na pg spory, bo miałem chyba najsłabszego startera na pg w całej lidze.

Nie no wiadomka. Geriatra w Mavs to raczej pewniak jak smierc i podatki :P

No i jednak troche przypal nie maksymalizowac na tu i teraz szans top-5 grajka w simce (po ostatnich campach Kirilenko w koncu wbil sie do 1szego tiera superstarow ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

no pozbycie sie Browna ktory za rok moglby byc sporym ciezarem to dobry ruch przeciez

Nie pisze czy to dobry ruch czy zły (Brown za rok pewnie i tak będzie borderline allstarem, a co to za ciężar skoro to będzie spadający kontrakt?) tylko o tym o czym pisałem wcześniej - weterani zaraz poleca za picki i tyle będzie z tej walki. Póki co to się sprawdza ( a Qcin chciał się zakładać)

Mavs dobry ruch.

 

Brown przy Kirilence zagra pewnie 25/7 sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cvbe napisał:

Uznałem, że Qcin i tak zaraz weźmie najlepszych graczy Wariata więc może się opłacić :D

oj pośpieszyłeś się kolego, jakby Qcin miał mi grajków podprowadzić to by ci bankowo tego picku nie odstąpił, za cwany jest na to :P 

Słowem niby Brown ma zrąbany kontrakt ale staty kręcił, czyli standardowo ptb o dobry wynik powalczy ... w loterii XD  

PS zamierzam odejść na "zasłużoną" emeryturę po pozyskaniu Rika, wielka 3 Pacers jest w domu, obowiązek spełniony :) no jeszcze o Davisa mógłbym się pokusić ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elwariato napisał:

oj pośpieszyłeś się kolego, jakby Qcin miał mi grajków podprowadzić to by ci bankowo tego picku nie odstąpił, za cwany jest na to :P 

Słowem niby Brown ma zrąbany kontrakt ale staty kręcił, czyli standardowo ptb o dobry wynik powalczy ... w loterii XD  

PS zamierzam odejść na "zasłużoną" emeryturę po pozyskaniu Rika, wielka 3 Pacers jest w domu, obowiązek spełniony :) no jeszcze o Davisa mógłbym się pokusić ... 

za 2 lata w drafcie taki orzeł

Lance Stephenson in 'strong talks' to return to injury-depleted Pacers, per  report - CBSSports.com

 odzyskaj pick!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Nie no, Mavs mają TOP 10-15 gracza ligi, ma on do pomocy trzech niezłych graczy (Brown-Smith-Camby) i kilku rolesow. Tu obstawiam PO.

Hornets też powinni wejść do PO (na wschodzie tylko 10 drużyn walczy o PO w imho Hornets są mocniejsi od Bucks albo Knicks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.