Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Jumping <50, a jedyne skille, w których się w miarę (+80) wyróżnia to insS i Siła.

Tylko Ty od razu próbujesz go sprzedać :) I pewie zaraz będziesz go wciskał @MarcusCamby Założyłeś, że dostaniesz za niego lepsze value niż oddałeś. Ja popatrzyłem po campach dokładnie i uznałem, że lepiej go spylić zanim ludzie przyjrzą się z lupą jego rozłożeniu statystyk. 4x1st roundery w tym2, który mnie zainteresowały bardzo, a 2 pozostałe zobaczymy, fajni Fernandez i Asik - dla mnie to była dobra zapłata za zawodnika, któremu na +90% nie zaoferowałbym przedłużenia na minimaxie za 2 lata. 

Wiadomo, że może wywalić w kosmos na campach przyszłych, ale czy tak będzie? Nie wiadomo, a mi się jako gracz na chwilę obecną przestał podobać. Zobaczymy jak się potoczy jego dalszy los w wymianach i na campach. Może się okaże, że to była jednak dobra okazja by go sprzedać :) 

 

Ja wciskam wszystkich wszystkim, więc to nie ma nic wspolnego z Gasolem :) Marc nie odebrał tego osobiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nom, ja wolałbym mieć Hibberta niż Gasola obecnie jak coś :D 

O, to bardzo ciekawe. W tabelkach Julka na PFie są identyczni, a Gasol ma wyższy ovr i potencjał :) No ale to już historia oceni tę wymianę :) Sam pisałeś o maxie, który planowałeś dać Gasolowi, więc nasza ocena tego zawodnika jest w miarę zbieżna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2020 o 17:22, january napisał:

Marc Gasol out of top 100 na C i na PF :) 

Russell Westbrook out of top 100 na PG i SG :)

@january

Nie chodzi mi o licytowanie się, ale o fakt, że młodzi zawodnicy dopiero będą kierunkować swoje skille, a potencjał 90 to wystarczająco dużo, żeby z tego rzeźbić - szczególnie przy tak dobrej bazie, jaką mają obydwaj zawodnicy.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Lol @Qcin_69 oddal wlasnie top5 pick kolejnego draftu za rok Mutombo? lol

Pick Raptors jest przecież w Toronto :) jakby się zdarzyło, ze Lakers i Pacers będą przed Raptors po loterii to tylko wtedy zamieniamy się pickami, naucz się czytać Komisarzu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pick Raptors jest przecież w Toronto :) jakby się zdarzyło, ze Lakers i Pacers będą przed Raptors po loterii to tylko wtedy zamieniamy się pickami, naucz się czytać Komisarzu :D 

poczekaj

@Sylvinho. majac najgorszy sklad w lidze dales swap swojego picku za jakiegos ogora?

teraz to jeszcze wiekszy mindfuck

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

poczekaj

@Sylvinho. majac najgorszy sklad w lidze dales swap swojego picku za jakiegos ogora?

teraz to jeszcze wiekszy mindfuck

Niee, Julek, przestań myśleć samodzielnie, Sylwek nic nie oddaje, jakby się zdarzyło ze z 1.Lakers 2.Pacers z 3.Raptors to wtedy Sylwek wybiera z 2 a ja z 1 i 3, to wszystko 

7 minut temu, Sylvinho. napisał:

Źle. Jak Lakers na przykład będą w loterii przed Raptors to wtedy pick trafia do mnie.

Jak Lakers i Pacers bo masz gorszy z tych dwóch :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Niee, Julek, przestań myśleć samodzielnie, Sylwek nic nie oddaje, jakby się zdarzyło ze z 1.Lakers 2.Pacers z 3.Raptors to wtedy Sylwek wybiera z 2 a ja z 1 i 3, to wszystko 

Jak Lakers i Pacers bo masz gorszy z tych dwóch :D 

Używajcie może zapisu wyższy/niższy, bo gorszy, jak widać, można różnie rozumieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzemo napisał:

Używajcie może zapisu wyższy/niższy, bo gorszy, jak widać, można różnie rozumieć. 

Przecież jak Qcin napisze ze oferuje komuś gorszy to tu nie ma dwuznaczności. Znaczy późniejszy wybór. 
a jeżeli pisze ze weźmie gorszy to tez analogicznie nie ma dwuznaczności bo bierze wcześniejszy wybór bo gorszy pick czyli wybór od gorszego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Przecież jak Qcin napisze ze oferuje komuś gorszy to tu nie ma dwuznaczności. Znaczy późniejszy wybór. 
a jeżeli pisze ze weźmie gorszy to tez analogicznie nie ma dwuznaczności bo bierze wcześniejszy wybór bo gorszy pick czyli wybór od gorszego zespołu. 

XD spokojnie, każdy wie co dostaje, to ze później nie wiedza, to nie znaczy ze nie wiedza kiedy im proponuje, bo zawsze to wykładam (o ile maja taka potrzebę) w odpowiednim momencie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.