Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

To będzie jakaś dalsza część tej wymiany?

Tej nie. Ale czekają następne.

7 minut temu, january napisał:

Hmm, to ja tak ze 3 razy bardziej wolę to co dostałem za Gasola od tego co dostali Spurs :) 

Mi szkoda miejsca w salary na graczy wybranych z nr >16.

Nie sztuką jest mieć dobry skład jak pójdą campy. Sztuką jest skorygować go po tym jak campy nie pójdą. Rok temu Kwame się zwinął, w tym roku Kenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nie sztuką jest mieć dobry skład jak pójdą campy. Sztuką jest skorygować go po tym jak campy nie pójdą. Rok temu Kwame się zwinął, w tym roku Kenny.

Kenny ma 32 lata, więc można było oczekiwać, że zjedzie z poziomem :)

Przykładowo ja odkąd gram sprowadziłem tylko jednego zawodnika over 30 - Lindsey Huntera jako trzeciego PG :)

A tak w ogóle to jest gdzieś pełna rozpiska, kto ma jakie picki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

No a Ty skąd wiesz, co ja finalnie zrobię z tym co od Ciebie dostałem? Gdybologia, bo aktualnie to jest:

Ilyasova, Hawes, protected 1st vs Fernandez, Asik, 4x 1st. 

Mieszaj jak chcesz, ale to bardzo słabo wygląda w kontekście Twoich wcześniejszych tekstów, iż dostałeś promocję na Gasola :) 

 

Sprzedawca zachwala towar :)

Od razu brałem go na handel. Czekanie na rzut kostką jaką są campy to nie dla mnie. A ponieważ sam Gasol jako dopłata za jeden tranfer to za dużo, to musiała nastąpić dywersyfikacja :)

Btw krytykowałeś Gasola, że nie rozwinął się w kluczowych statch, a wg rankingu Krzema, w tychże statach Gasol i Hawes są niemal identyczni, a potencjał ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Przecież jak Qcin napisze ze oferuje komuś gorszy to tu nie ma dwuznaczności.

z Qcinem jest zawsze dwuznaczność, już samo wchodzenie z nim w dyskusję jest dwuznaczne :P

3 godziny temu, ignazz napisał:

Przecież jak Qcin napisze ze oferuje komuś gorszy to tu nie ma dwuznaczności.

z Qcinem jest zawsze dwuznaczność, już samo wchodzenie z nim w dyskusję jest dwuznaczne :P

3 godziny temu, ignazz napisał:

Przecież jak Qcin napisze ze oferuje komuś gorszy to tu nie ma dwuznaczności.

z Qcinem jest zawsze dwuznaczność, już samo wchodzenie z nim w dyskusję jest dwuznaczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

z Qcinem jest zawsze dwuznaczność, już samo wchodzenie z nim w dyskusję jest dwuznaczne :P

Dlatego nie rozumiem czemu ostatnio 3 wymiany z Nim robiłeś. Pamietam szczególnie ta co klrpnales a potem jeszcze po czasie dyskutowałes o jakimś picku. Bo trzeba było dopytać. 

W drugiej grze aby nie było ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zasada dobrej wymiany to to ze obie strony zadowolone a nie ze tylko Ty a druga osoba dopiero się dowiaduje co klepnela. 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Jak 4 razy napiszesz to samo nie oznacza ze będzie to choć o 1/4 mądrzejsze niż gdy napiszesz to raz 

To już idą mocniejsze używki. 

Czuje ten zapaszek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

No ale to wykorzystujesz 

Masz racje, powinienem przepraszać za to, ze polonistki wolały c***a w dupie zamiast czytania Janko Muzykanta swoim mało ogarniętym uczniom 

1 minutę temu, ignazz napisał:

A zasada dobrej wymiany to to ze obie strony zadowolone a nie ze tylko Ty a druga osoba dopiero się dowiaduje co klepnela. 

To już idą mocniejsze używki. 

Czuje ten zapaszek. 

Nie wiem co to dobra wymiana, robię to co dobre dla mojego zespołu- tak jak każdy inny z tu obecnych :)-  a jak ktoś przekonuje ze w wymianach kieruje się dobrem drugiej drużyny to coz, forum jest pełne Januarych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jak 4 razy napiszesz to samo nie oznacza ze będzie to choć o 1/4 mądrzejsze niż gdy napiszesz to raz 

ale za to 4 razy możesz to sobie przeczytać i lepiej utrwalić :P

4 minuty temu, ignazz napisał:

A zasada dobrej wymiany to to ze obie strony zadowolone a nie ze tylko Ty a druga osoba dopiero się dowiaduje co klepnela. 

 

to już jest inna klasa ludzka, do adresata z tym przekazem nie trafisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Komisz mający dwa teamy coś tu kombinuje, Dragic w dwie wymiany z 1 zespołu do drugiego...

dostalem oferte niezaleznie to co sie mialem nie skusic :P

zreszta ja w Sonics robie wszystko pod katem tego zeby potencjalny nowy GM byl zadowolony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.