Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, SlaKB napisał:

Jokica tworzę ja (obiektywizw + mam najdłuższy staż jako komisz więc się porzadze) 

zią - ja mam jako jedyny z obecnych komiszów hasło do cPanelu i co za tym idzie bazy danych

słyszałem plotki że ludziom nie doceniającym Joka potrafią znikać konta w internetach...🧐

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

zią - ja mam jako jedyny z obecnych komiszów hasło do cPanelu i co za tym idzie bazy danych

słyszałem plotki że ludziom nie doceniającym Joka potrafią znikać konta w internetach...🧐

Nie wiem co to ma wspólnego z tworzeniem draftu.. a, sorry.. wiem - nic :D

 Już dawno było ustalone, że ten draft tworzę ja.

inna sprawa, że ten Jokic to u nas będzie raczej meh (średni scorer, średni obrońca, średnia zbiórka, za to będzie miał kozacki jak na centra handling i passing, ale w naszych realiach nie bardzo to wykorzysta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

inna sprawa, że ten Jokic to u nas będzie raczej meh (średni scorer, średni obrońca, średnia zbiórka, za to będzie miał kozacki jak na centra handling i passing, ale w naszych realiach nie bardzo to wykorzysta)

 

12 minut temu, SlaKB napisał:

Jokica tworzę ja (obiektywizw + mam najdłuższy staż jako komisz więc się porzadze) 

ehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Niestety, ale wg wag rankingu Julekstepa nie widzę Jokica jako kozaka. Tam jest stara szkoła, nawet skillset Noaha wydaje się zbyt nowoczesny i przegrywać z Hibbertem.

no jesli niedoszly kreator draftu uwaza ze Jok ma srednia zbiorke i scoring to moze tak byc :P

no ale wiadomo jaka jest specyfika simki - nawet poprawnie zrobiony Jok moze skonczyc jak przyslowiowy Gasol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

no nie ma ich, bo poza nim tam grały same kasztany z bottom-50 ligi :P 

To skąd wiesz jakie boxy by kręcili zawodnicy > bottom 50 nie będący Gasolem? :

Akurat w obydwu meczach z SAS Okafor dość konkretnie się spocił, a raz Marc został zawodnikiem meczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

To skąd wiesz jakie boxy by kręcili zawodnicy > bottom 50 nie będący Gasolem? :

Akurat w obydwu meczach z SAS Okafor dość konkretnie się spocił, a raz Marc został zawodnikiem meczu :)

no jeśli Okafor się pocił vs C's to może chcesz go oddać za Magloire'a? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zadnej z istotnych statystyk Gasol nie jest slaby. Najslabsze ma bloki i driveD, ale ma je na 60, wiec jest co najwyżej średnio. A koleś ma potencjał 90. Dodatkowo ma fajne skille poboczne jak passing czy steale, jest silny, ma dobre insScoring i postD. 

Wszyscy wiemy, że poszedł tanio. Nikt nie da gwarancji, ze bedzie superstarem, ale na chwilę obecną wygląda zacnie :)

1 minutę temu, julekstep napisał:

no jeśli Okafor się pocił vs C's to może chcesz go oddać za Magloire'a? :P 

Nie chcę tym dealem zburzyć misternej układanki jaką są Magic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.