Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, julekstep napisał:

próbujesz mu wcisnąć Scotta za niego? xD

 

Rondo ma 950 OVR, 22 lata i 78 potencjału - nawet przy kiepskim scoringu to i tak jest świetny prospect

PTB ma fajne s5 i 6th mana, problemem jest to że poza tą 6tką nie mają gracza na poziomie NBA

Przestań już z tym ovr bo jeszcze się nabiorą chłopaki :D

mnie Rondo na dzień dzisiejszy nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale scoring znacząco poprawił! 2 ostatnie campy były przecież typowo pod Poprawienie rzutu (w tym roku +13 w trójkach np.) wiec już raczej nie grozi mu los Garyego Paytona, 60 za 3 i jumpshot to dalej słabo, ale wide openy powinien trafiać :D 

All-star, all-NBA i all-defensive player Gary Payton to w tym roku będzie kolejną organizacje wyciągał z bagna do PO, więc trochę szacunku!

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Przestań już z tym ovr bo jeszcze się nabiorą chłopaki :D

top-40 ovr simki przy 78 potencjału to niezależnie od tego jak rozłożone są staty (a przecież Rondo staty handlingowe ma dobre + jest świetny w D) zajebista sprawa i nazywanie tego 'średniawką' to spory lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

jak dla mnie to przy dobrym rozwoju będzie grajek na poziomie KJ, może nawet trochę lepszy 

też możliwe

4 minuty temu, SlaKB napisał:

Pamiętam jak ściągałes Jamisona ze Stricklandem za jakis gówno pakiet i pisałeś, że przecież bierzesz na siebie kontrakt Stricklanda!!!

Bo miałem wtedy jeszcze Harpera i Strickland był mi  potrzebny jak dziura w moście.

I tam zły dwa 1st round picki, a nie bieda pakiet :P

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Mhm, a później już na stałe został starterem :D

Z konieczności, musiałem ciąć budżet i sprzedać Harpera. 

2 minuty temu, SlaKB napisał:

generalnie to zawsze dziwi mnie to deprecjonowanie swoich wymian.. wyruchales gościa - trudno jego problem

Nikt nikogo nie ruchał, trejdy z moim udziałem to zawsze win-win dla każdej ze stron. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ja tam deale z Krzemo jako ówcześnie początkujący GM szanuję.

2x1st + Jamison (który poleciał za wymianę na lepszy pick - finalnie E.Gordon) za Odoma. 

Zobaczymy jakie to jeszcze będą 1st od Denver '34 i '35, ale campy tegoroczne dziadków Nuggets + odejście Millera są zachęcające:)

Krzemo nie zawsze kradnie w przeciwieństwie do @julekstep

Z kolei najlepsze deale zawsze ze mną (first pick za Andersena itd) zawsze place należycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie że @SlaKB to oszukaniec!

a co do PTB - to tam jeszcze trzeba backupa na PG z tego co widzę :P  (po tym trejdzie, wręcz spadli w moim rankingu cyferkowym)

 

ja najuczciwszy komisz

jedyny co nie był w finale! myślicie że te @Krzemo i @SlaKB uczciwie tam dotarli?  PLS!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Każdy wie że @SlaKB to oszukaniec!

a co do PTB - to tam jeszcze trzeba backupa na PG z tego co widzę :P  (po tym trejdzie, wręcz spadli w moim rankingu cyferkowym)

 

ja najuczciwszy komisz

jedyny co nie był w finale! myślicie że te @Krzemo i @SlaKB uczciwie tam dotarli?  PLS!

To raczej takie pomysły Julka jak Okur na PG zaprowadziły go tam gdzie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.