Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Zdziwienie moim tradem swiadczy jak swietnie mozna sie w San Antonio wypromować :)

Przed PO: niemal kazdy odpisywał: "Mogę wziąć Melo, ale musisz dużo dopłacić/tez wziąć szrot, bo jego kontrakt to rzeźnia". Deron? Komisze pisali - "żadna rewalacja, słaby handling i bez D" (parafrazując).

Po PO: kiedy za duet Melo - Deron otrzymałem trzech dobrych/b. dobrych grajków na super kontraktach - "co tu się odje*ało" :)

Jednak finały konfy mają swoją renomę :)

Ps.

Uważam, że Melo jest niezły, ale trochę za drogi dla mnie, a Deron to duży talent :)

 

Ogólnie za Derona dałbym Rondo :S 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

PG bez D za PG bez O - brzmi uczciwie :)

Dlaczego nie wziąłeś Derona z IND? Przecież masz tam promocyjne ceny :)

Pewnie się nim nie interesowałeś, bo nie miał renomy Finalisty Konferencji :)

Rondo się kształci dobrze w O! Jest Campowym GOATem w tej materii, po najbliższym campie liczę ze będzie 60+ w 3kach i jumperku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dałbym za Shawn Mariona sporo więcej.

Słaby deal @elwariato, nie wiem który już. GM Pacers rozmontował zespół za bezcen. Dziwne, że komisarze pozwalają na takie praktyki.

ba nawet przykładają do tego łapy :P spoko byś dał, za pół roku odpowiedź chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elwariato napisał:

ba nawet przykładają do tego łapy :P spoko byś dał, za pół roku odpowiedź chyba :)

Przez pół roku prawie nie było mnie na forum z powodów problemów osobistych, chyba to pisałem już kilka razy. @Qcin_69 likeuje, chociaż zna temat. Cóż, widać priorytety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przez pół roku prawie nie było mnie na forum z powodów problemów osobistych, chyba to pisałem już kilka razy. @Qcin_69 likeuje, chociaż zna temat. Cóż, widać priorytety...

Nope, traktujesz to zbyt osobiście, zalajkowalem bo to było zabawne:) dobrze wiesz, ze Cię wspieram i rozumiem priorytety którymi się kierujesz, ale jak Wariatowi uda się coś zabawnego napisać raz na dekadę użytkowania forum to aż żal nie polajkowac :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tak czy siak napisałem, że szukam poważnego wzmocnienia i byłem gotów położyć najlepsze assety, a tu stud Marion poszedł za bezcen, nawet bez sprawdzenia rynku, bo ogłoszenia nie było :)

A nie przypadkiem już jest, że zawsze w takie kwestie zamieszany jest Qcin :P

Po prostu ja jako jedyny potrafię się porozumiewać z Wariatem w jego języku xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tak czy siak napisałem, że szukam poważnego wzmocnienia i byłem gotów położyć najlepsze assety, a tu stud Marion poszedł za bezcen, nawet bez sprawdzenia rynku, bo ogłoszenia nie było :)

A nie przypadkiem już jest, że zawsze w takie kwestie zamieszany jest Qcin :P

fakt mogłem przetestować rynek, to co byś tam zapodał za tego matrixa coby mnie d. bardziej bolała niż po dealach z Qcinem :D tylko uczciwie a nie że po zabawie to mi będziesz wyskakiwał z wszystkim co masz o mecie w Wawie, czy gdzie tam :P nie wspominając

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Po prostu ja jako jedyny potrafię się porozumiewać z Wariatem w jego języku xd 

znaczy jako jedyny z simki, poza @gimmie masz do mnie dostęp na fb, i w przeciwieństwie do wspomnianego wyzbyty jesteś kręgosłupa moralnego, także nie schlebiaj sobie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Spółdzielnia ! 
 

Sylwek tez z nami gra, btw :) 

 

@elwariato przetłumaczę dla Ciebie ten język. 
 

to co dostałeś ze sprzedaży Mariona spokojnie możesz rozmienić na drobne z kolejnym GM. Nie krępuj się. Tak na raty wymiany sprawia ze krytyka będzie mniejsza. A ze na końcu dostaniesz pick ( jaki dowiesz się po wymianie) i Szymona Szewczyka nawet nie zauważysz. Przecież tak fajnie się z chłopakami pisało. 

9 godzin temu, elwariato napisał:

fakt mogłem przetestować rynek, to co byś tam zapodał za tego matrixa coby mnie d. bardziej bolała niż po dealach z Qcinem :D tylko uczciwie a nie że po zabawie to mi będziesz wyskakiwał z wszystkim co masz o mecie w Wawie, czy gdzie tam :P nie wspominając

znaczy jako jedyny z simki, poza @gimmie masz do mnie dostęp na fb, i w przeciwieństwie do wspomnianego wyzbyty jesteś kręgosłupa moralnego, także nie schlebiaj sobie :P 

Sprzedając Mariona wpaść na taki przewrotny pomysł jak testowanie rynku? Prawdziwy twardziej nie robi takich rzeczy. 

Dziecinne to założenie ze na pewno byś dostał gorsza ofertę. A już chęć jej przyjęcia byłaby niezrozumiała. Przecież przy wielu ofertach najgorszym scenariuszem jest ten co masz. Bierzesz ofertę pierwotna. 

Dobrowolnie zrezygnowałes z jakiegokolwiek scenariusza lepszego. Sam Qcin widząc konkurencje by coś dołożył abyś przerwał inne negocjacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nie lubicie Wielkich Blazers żeby biednego Wariata nękać :( 

Negocjacje trwały bardzo długo ale w bardzo uprzejmej atmosferze, wyjątkowo nie usłyszałem nic o swojej matce, ze kim nie była w poprzednim życiu ze takie plugastwo na świat wypuściła jak ja, stad wnioskuje ze każdy z Was miał szanse na pozyskanie Mariona- teraz zreszta tez macie taka szanse, wiecie gdzie składać oferty 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Pacers-Blazers 

IND PIT:S.Marion 

IND in:S.Pippen, #11 draftu 32’, gorszy z IND/LAL 33’ 

POR out:S.Pippen, #11 draftu 32’ gorszy z LAL/IND 33’ 

POR in: S.Marion 

bez pendingu 

@elwariato

@Qcin_69 @elwariato ten trejd nie przechodzi mordeczki  :P (cap space)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elwariato napisał:

Qcin mówił że ci pomaca gdzie trzeba żeby było git :D ok @MarcusCamby wyskakuj z tą ofertą :P

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

5 godzin temu, elwariato napisał:

Qcin mówił że ci pomaca gdzie trzeba żeby było git :D ok @MarcusCamby wyskakuj z tą ofertą :P

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

5 godzin temu, elwariato napisał:

Qcin mówił że ci pomaca gdzie trzeba żeby było git :D ok @MarcusCamby wyskakuj z tą ofertą :P

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

5 godzin temu, elwariato napisał:

Qcin mówił że ci pomaca gdzie trzeba żeby było git :D ok @MarcusCamby wyskakuj z tą ofertą :P

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

5 godzin temu, elwariato napisał:

Qcin mówił że ci pomaca gdzie trzeba żeby było git :D ok @MarcusCamby wyskakuj z tą ofertą :P

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

Poczekaj tez na mnie. Spróbuje złożyć paczkę adekwatna dla klasy gracza. 

Poczekaj też na Ignazza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.