Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Alonzo napisał:

Day 119 W z Celtics 112-99 (i tu do tego meczu z całą pewnością walczyłem o dobicie do 30W w sezonie!!!!)

akurat win nad C's w tamtym sezonie to wiesz ;)

wtedy Celtics i chyba Bulls i Raptors robili jakieś kosmiczne rzeczy w ramach tankingu (to chyba był sezon po którym weszły TR'y i zakaz gier out of position :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Na tej samej stronie masakruje Cię też Tecu, że robisz to samo co on, tylko ubierasz w to piękne słowa.

Sonics nie grali w 2032 o wynik. Grając nieraz trzecim garniturem ledwo dobili do 30 winów i bardziej ich interesował wysoki pick w drafcie. Dla mnie to definicja tankowania, ale ty możesz mieć swoją interpretacje :)

Żeby nie było. Ja nie potępiam Sonics, dla mnie to podobny przypadek co mój Noah z szóstym pickiem. Obaj przejęśliśmy kluby w trakcie sezonu i nie znaliśmy realiów. Miałem najgorszy klub w stawce, a mimo to starałem się grać o wynik. Niestety miałem za słaby klub, więc i tak przegrywałem. Tak więc ja skończyłem z c***a wartym Noahem, gdy taki Ice23 sadzał na ławce Jordana i dostał Duranta :)

Czytałem właśnie ten fragment, a pod tym masz:

W dniu 3.12.2020 o 09:58, Alonzo napisał:

@Qcin_69 Gratuluję ! :) 

Jednak Wielcy Blazers pokonali moje Młode Strzelby z Seattle pomimo gry Millsapa i Wrighta. Zadecydowała II połowa i problemy z faulami Lopeza - młody jest i jeszcze głupie błędy popełnia.. 

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Portland w pełni zasłużyło na ten łin. Mam nadzieję, że to pomoże w walce o playoffs ;) 

Czyli posadziłem wtedy Sabonisa i już widocznie nie grał McGrady.

2 minuty temu, julekstep napisał:

akurat win nad C's w tamtym sezonie to wiesz ;)

wtedy Celtics i chyba Bulls i Raptors robili jakieś kosmiczne rzeczy w ramach tankingu (to chyba był sezon po którym weszły TR'y i zakaz gier out of position :) )

Tak - drużyny, które podostawały te Curry, Hardeny i Westbrooki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że gdybym nawet tankował to pewnie bym brał Odena, bo pamiętam że byłem na Niego napalony i chciałem go pozyskać w wymianie :)

A Oden jakimś wielkim game changerem się nie okazał, chociaż i tak dużo lepszy niż Noah. Ale to były czasy, gdy julek jeszcze tworzył normalny draft, więc Noah z 6 pickiem czy Tadek Young z 7 pickiem są w porywach średnimi backupami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Inna sprawa, że gdybym nawet tankował to pewnie bym brał Odena, bo pamiętam że byłem na Niego napalony i chciałem go pozyskać w wymianie :)

A Oden jakimś wielkim game changerem się nie okazał, chociaż i tak dużo lepszy niż Noah. Ale to były czasy, gdy julek jeszcze tworzył normalny draft, więc Noah z 6 pickiem czy Tadek Young z 7 pickiem są w porywach średnimi backupami :)

PAMIĘTAM JAK NARZEKAŁEŚ NA TE DRAFTY :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 07:54, Alonzo napisał:

 

I widzisz Tecu - nasze teamy idą zupełnie innymi drogami w tym sezonie :) 

Ty masz bilans 2-8 w 10 ostatnich meczach (ale łin z Hawks masz jeszcze przed tą długa przerwą ze swojego kalendarza ;) ), jak dziś przegrasz z Clippers to będzie 1-9. Ten łin to zwycięstwo nad Nets, którzy włączyli hard tank. 

ja mam aktualnie 5-5 i na rozkładzie - 3xRockets oraz po razie najlepszą ofensywę Simki - Pistons i najlepszy team na Zachodzie - Spurs. Miałem dużo szczęścia, że tak często gram z Rockets, ale warto zauważyć, że z Wizards, czy Blazers ostatnio tez było bardzo blisko. :) 

Te zmiany, które zrobiłem w składzie już teraz pozwoliły mi na wyciągnięcie kilku ciekawych wniosków pod kątem możliwości moich graczy, gdy mają więcej rzutów do oddania pod nieobecność McGradyego lub gdy mogą się bardziej wykazać w obronie i pod koszem pod nieobecność Sabonisa. :) 

... aaaa no i Rose znowu na liście kontuzjowanych :P a drugą strzelbą ofensywną Bailey Dean notujący zawrotne 2,9pkt. ;) 

Tecu,

Nie krytykuję :) Podaję tylko pewne różnice ;) 

To jest moja odpowiedź na post Tecu - śmiałem się z niego że w walce o wyższy pick posadził Rosea na liście injury. 

Na 100% posadziłem Sabonisa po Day 100, a McGradyego pewnie kilka meczy później i grałem pozostałymi graczami - m.in sprawdzałem co będę miał z Mahinmiego, którego miałem wtedy za MLE i jak będzie grał Ilyasova - który miał wtedy mimo kilku sezonów bardzo dużo potencjału i nie było wiadomo co z iego będzie. Co mi dawali Sabonis i McGrady już wiedziałem. Czyli reszta grała w tych meczach z Millsapem, tylko w ustawieniu bez McGradyego - pewnie testowałem Dragicia jako opcję nr 1 albo Lopeza - pojęcia nie mam..

ja nie robię próbnych simek i gram na czuja, więc czym innym jest szukanie różnych wariantów ustawień optymalnych bez danych graczy, a czym innym sadzanie przez Ciebie na liście injury DeRozana, czy gra przez Tecu Baily Deanem jako opcją nr2 w ofensywie. No i z tego co cytujemy moje posty widać dokładnie, że kalkulowałem, że mam tankerów - Rockets, Clippers, Bulls, czy Celtics i mogę sobie pozwolić na korekty w składzie przy hard tanku właśnie tankerów.

.. gdyż widać, że grałem o te 30W. Wcześniej miałem - jak to w simce okres wielu porażek i to grając Sabonisem i MCGradym (fakt, że miałem też sporo kontuzji w tamtym sezonie) i zwyczajnie cieszyłem się z kolejnych sukcesów co widać po moich postach z wtedy.

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Alonzo napisał:

Czekam na przeprosiny - czy tradycyjnie brak klasy? 

Wychodzi 8W - 9L w końcówce Brave a nie jakieś z d.. 2-15 czy 1-10

Ja akurat nie ma za co przepraszać. Pisząc co wcześniej o tym, że twoja gra nie miała wpływu na układ tabeli trochę rozmijasz się z prawdą. W momencie w którym zaczynałem hard tank  miałem na tobą przewagę okoł 5W.  Przy day 100 ta przewaga była 1,5-2,5  i teraz można gdybać, co by był gdybyś do końca sezonu grał najlepszą piątką.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzuLcU napisał:

Ja akurat nie ma za co przepraszać. Pisząc co wcześniej o tym, że twoja gra nie miała wpływu na układ tabeli trochę rozmijasz się z prawdą. W momencie w którym zaczynałem hard tank  miałem na tobą przewagę okoł 5W.  Przy day 100 ta przewaga była 1,5-2,5  i teraz można gdybać, co by był gdybyś do końca sezonu grał najlepszą piątką.  

Ostatni mecz, który znalazłem jak graliśmy wygrałem:

W dniu 24.11.2020 o 20:22, SlaKB napisał:

Dzień 91 (na pierwszym miejscu goscie)

Hornets 103 - 76ers 117
play-by-play

Clippers 102 - Sonics 118
play-by-play

Bulls 101 - Magic 107
play-by-play

Heat 106 - Hawks 101
play-by-play

Mavericks 108 - Timberwolves 110
play-by-play

Celtics 72 - Knicks 127
play-by-play

Lakers 129 - Jazz 138
play-by-play

Kings 116 - Warriors 115
play-by-play

Rockets 72 - Grizzlies 106
play-by-play

Nets 77 - Pacers 101
play-by-play

Spurs 92 - Suns 116
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • O.J. Mayo (Celtics) – 3 dni (Flu)
    Michael Olowokandi (Rockets) – 7 dni (Broken Finger)

 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

W sensie, że Asik z 18 pickiem jest dużo lepszym graczem niż Noah z szóstym.

Całe szczęście, że przytomnie wymieniłem Noaha, gdy miał jeszcze wartość za właśnie Asika z assetami :)

JAK CIĘ KRZEMO BĘDZIE TYRAŁ POTWORAMI SLAKBA TO ZATĘSKNISZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzuLcU napisał:

Ja akurat nie ma za co przepraszać. Pisząc co wcześniej o tym, że twoja gra nie miała wpływu na układ tabeli trochę rozmijasz się z prawdą. W momencie w którym zaczynałem hard tank  miałem na tobą przewagę okoł 5W.  Przy day 100 ta przewaga była 1,5-2,5  i teraz można gdybać, co by był gdybyś do końca sezonu grał najlepszą piątką.  

No i .. hallloł!!!! Zrobiłem 8-9 od Day 100 mając w sumie 30-52.. Goniłem chyba Ciebie i Nets. Później włączyliście jakiś hard tank i Nets udało mi się wyprzedzić. Suns chyba byli poza zasięgiem. No.. zrobiłem co mogłem 8-9 mówi wszystko.. Jeszcze szukając ostatniego meczu z Toba widziałem, że z Pistons po drodze też drugi mecz wygrałem. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, SzuLcU napisał:

Chyba akurat kwestia farta na Campach pacz KD 

Nie. Noah od początku miał źle rozłożone skille. Solidny obrońca, bardzo dobry rebounder i passing. Nie wiem, może został źle pokierowany, może pech na campach, ale nawet w tamtym momencie jako laik widziałem, że to średniak.

54 minuty temu, Krzemo napisał:

Było brać z 6 Asika. :)

To już był inny draft Z 13 wziąłem wtedy przecież Hibberta :)

Ja tylko wykazuje OGROMNĄ dysproporcje w draftach :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

2. Co do wypaczania tabeli graniem rezerwowymi: podtrzymuję zdanie.

I to też nie tak - w simce są klasyczne up&down. Skoro w tym składzie wygrałem ze Spurs, czy Pistons, to z Tracym równie dobrze mógłbym przegrać te mecze, a wygrać z Nuggets, czy Blazers. 

Skoro w 17 ostatnich meczach odniosłem prawie 1/3 wszystkich swoich zwycięstw, to wychodzi na to, że miałem wtedy lepsze ustawienie taktyki niż przez pozostałe 65 meczy :)  

5 minut temu, elwariato napisał:

o wygralem z nets, teraz to nie sztuka, ale wtedy było gites, tyllo kufa statow ni ma 😭😄

Też ubolewam, bo chętnie bym obaczył jak grałem i jakie statsy miały moje orły :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Atlanta Hawks - Seattle SuperSonics

ATL out : Larry Hughes, Devin Harris, Stromie Swift, KJ McDaniels.

ATL in: Tracy McGrady, CJ Watson, 1st 42 (1-13) 1st 43

SEA out: Tracy McGrady, CJ Watson, 1st 42 (1-13), 1st  43

SEA in: Larry Hughes, Devin Harris, Stromie Swift, KJ McDaniels

@Qcin_69

 

ten 1-13  to top13 protected czy Hawks go dostaja jak bedzie 1-13? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.