Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, kahR napisał:

Już go sprzedałeś a nawet nie jest u Ciebie?

codzym najlepiej sie handluje😋

57 minut temu, julekstep napisał:

kilpatrick nie starczy, więc pójdzie jax

ogólnie szok bo chyba wariat zrobił dymanko qcinowi (może za lata posługi @Pablo81 dał mu parę TIPÓW?)

 

z drugiej strony pick Pacers to zawsze potencjał na solidne lotto :) 

@Qcin_69 @elwariato

jest jeszcze jeden problem w sumie xD

Pick Pacers 41 jest w PTB xDDD (nie zdziwię się jak to jeszcze qcin kupił za kadencji w PTB xD)

na tej zasadzie spokojnie mozesz sie tez do pablo zwrócić, ba sylvek i kuba tez powinni udzielic wsparcia😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2022 o 22:52, Braveheart22 napisał:

No to DeRozan (ok, campy go nie rozpieszczały, ostatecznie odszedł, ale jednak). Skończyć sezon bilansem 2-15, 1-10 to jest wyczyn nawet, jeśli już szans na playoffs nie było :)

a Brook jakby nie patrząc też owoc tanku, nie hard tanku, ale mimo wszystko. Top7 to wysoki numer, a te drafty wtedy mocno nasterydowane były. Tak więc, nawet jeśli jeszcze nie Ty go brałeś to zespół masz oparty na graczu pochodzącym z tanku. 

Czyli jednak jakieś tam związki z tankiem masz :P

 

W dniu 11.09.2022 o 10:38, Braveheart22 napisał:

Albo łudzisz się, że walczysz o playoffs, bo (czy dopóki) masz "matematyczne" szanse, ale jednak tankujesz.

No i ta koncepcja pasuje pod Ciebie i DeRozana, bo powtórzę - skończyć sezon bilansem 2:15, 1:10 to jest wyczyn. 

I żeby nie było, ja nie krytykuję, ale dziwi mnie, że na każdym kroku podkreślasz jak gardzisz tankiem, a tak naprawdę to czysty w tej kwestii nie jesteś. 

Bo pamiętaj, że tank to nie tylko kilkusezonowy hard tank. 

A taki po prostu jest cykl organizacji NBA, że są momenty, gdy raczej wskazane jest, by trochę przytankować, dbając o przyszłość swojej drużyny. 

I mówię to jako osoba, która też niechętnie by się podjęła tanku (ewidentnie mógłby spaść chociażby zapał do gry), bo wolę rywalizację na górzę, ale pewnie kiedyś może to nastąpić. 

 

W dniu 12.09.2022 o 15:40, Braveheart22 napisał:

Podsumowując, możesz sobie uciekać ile chcesz od przeszłości, ale ona jest dobrze znana. Był tank w Seattle. Tyle ode mnie ;)

 

W dniu 12.09.2022 o 16:35, MarcusCamby napisał:

Przecież to chodzi o ten sezon, gdzie dostałeś DeRozana i grałeś rezerwami.

 

W dniu 12.09.2022 o 16:37, Braveheart22 napisał:

a DeRozan (top7, czyli wysoki wybór) skąd się wziął jak nie z Twojego picku? 

A że rok później oddałeś 8 pick do Knicks (nie pamiętam już okoliczności i czy to Ty w ogóle go oddałeś) to już wyjaśniłem w drugim akapicie co to oznacza -> gdzieś został popełniony gruby błąd i doszło do działania na szkodę klubu. Tak więc akurat tamtym sezonem nie ma się co chwalić, a już na pewno nie tym, że nie tankowałem xd

Twoja obecna sytuacja, czyli brak picków już nie ma większego znaczenia, bo masz zespół na poziomie playoffs. Ogranicza tylko Twoje możliwości do rozwoju Sonics, ale to już inny temat. 

I nie, nie chlapnąłem żadnej głupoty, tylko dokładnie wyjaśniłem o co mi chodzi. Ale Ty Alonzo uparcie trzymasz się swego i jeszcze mnie atakujesz ;)

 

W dniu 12.09.2022 o 16:39, SzuLcU napisał:

To nie była gra rezerwami tylko ogrywanie młodych :D 

 

W dniu 12.09.2022 o 17:06, MarcusCamby napisał:

Ile byś Alonzo się nie nagadał i jak w tego piękne słowa nie ubierał, to zrobiłeś dokładnie to samo co ja w tym sezonie. W momencie utraty szansy na dobry wynik, zacząłeś się skupiać na walce o pick i nie grałeś najlepszymi zawodnikami.

Nie jest to haniebny hard tank na cały sezon, ale jednak forma uzyskania lepszego picku kosztem wyniku.

 

W dniu 12.09.2022 o 18:51, Pablo81 napisał:

Alonzo, ale przecież w tamtym sezonie po G100 wystawiales rezerwy. W jakim celu?

A tak naprawdę lepszy hard-tank cały sezon niż taki soft, bo przynajmniej wyniku rywalizacji się nie wypacza :)

Pablo pierdzielisz głupoty

Marcus tylko piszesz o jakiejś legendarnej kulturze organizacji, ale jej tak naprawdę nie szanujesz (przykład Lowrego)

A Ty Brave.. cóż.. byłeś kiedyś godnym dyskusji userem, ale begmowa propaganda zepsuła Cię niestety.. :( Jakieś tam małe szanse są, że jeszcze wyjdziesz na uczciwe tory, ale coraz mniej optymistycznie to wygląda..

Jako, że polskie państwo stoi na skraju przepaści i ostatnio postąpiło olbrzymi krok na przód - jedna z kryzysowych gałęzi i mnie dopadła i ślęcząc w kolejce u łapiducha z nudów sobie przejrzałem "mój słynny tank z 2032". Pamiętam, że w którymś momencie po Day 100 posadziłem Sabonisa, a później - ale nie wiem kiedy, jednak chyba pod koniec McGradyego - pewnie grałem nim z ławki ze 2-3 mecze. To samo mogło być w ostatnich 2-3 meczach z Millsapem - ale pojęcia nie mam jak to wyglądało. Rezerwami moje drogie panie to ja grałem dopiero w ostatnim meczu przeciwko Bux w Day 120 - żeby zagrał każdy jakieś minuty.  

Dokładnie wyglądało to tak:

Day 101 L z Warriors 100-102 (wyniki podaję żeby było widać, że jednak walczyłem)

Day 102 W ze Spurs 114-103 (zdaje się, że Spurs zdobyli wtedy mistrzostwo Pablo!!!)

Day 103 L z 76ers 97-117

Day 104 W z Rockets 122-92 (Rockets tankowali - dla jasności)

Day 105 W z Rockets 101-93 (i tu miałem nawet pozytywny bilans 3-2 - nieźle jak na tzw. tankera!!!)

Day 106 L z Blazers 95-104

Day 107 L z Grizzlies 113-124

Day 108 L z Lakers 100-117

Day 109 W z Pistons 131-128

Day 110 L z Warriors 109-128

Day 111 W z Knicks 98-89

Day 113 L z Bulls 101-116

Day115 W z Hawks 108-101

Day 116 W z Suns 95-75 ( tu widać Brave kto tu był tankerem!!!)

Day 117 L z Mavs 94-112

Day 119 W z Celtics 112-99 (i tu do tego meczu z całą pewnością walczyłem o dobicie do 30W w sezonie!!!!)

Day 120 L z Bucks 80-103 (macie mnie - tu grałem rezerwami :P ) 

 

Czekam na przeprosiny - czy tradycyjnie brak klasy? 

Wychodzi 8W - 9L w końcówce Brave a nie jakieś z d.. 2-15 czy 1-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2020 o 11:26, Alonzo napisał:

jednakże na ten moment pokaz fantastycznej defensywy mojego trzeciego garnituru w składzie (lub indolencji Suns) i mamy 29 łin. 3 szanse na odniesienie 30W Oł yeaaa! :P 

W dniu 3.12.2020 o 20:22, Alonzo napisał:

@julekstep a planowane są może jeszcze jakieś przecieki z draftu w najbliższym czasie? 🤔

 

Alonzo bardziej niż winami interesował się predykcjami odnośnie draftu jak sam przyznając wystawiając trzeci garnitur (wielokrotnie, a nie tak jak sugeruje tylko przeciw Bucks w 120 day )

W dniu 4.12.2020 o 12:27, Alonzo napisał:

Ponieważ nie rywalizowałem z Nets o to 5 miejsce od końca ;) 

Wcale nie tankowałem!

Dalej mi się nie chce szukać. Wystarczyły dwie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

Alonzo bardziej niż winami interesował się predykcjami odnośnie draftu jak sam przyznając wystawiając trzeci garnitur (wielokrotnie, a nie tak jak sugeruje tylko przeciw Bucks w 120 day )

Wcale nie tankowałem!

Dalej mi się nie chce szukać. Wystarczyły dwie strony.

Jakieś zdania wyrwane z kontextu - w twoim stylu. 

I co z tego, że interesowałem się draftem jak miałem pick w loterii tak, czy inaczej?

 

Marcus jak zawsze brak klasy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale se Goebbelsie posty powwybierałeś.. A czemu te pominąłeś mimo że sa chyba na tej samej stronie pomiędzy?

W dniu 4.12.2020 o 20:57, Alonzo napisał:

Pistons na długo zapamiętają ten występ Gorana!!! Cóż za dramaturgia - po dogrywce i znów łin nad Detroit!

Triple double Gorana - 51pkt. 12zb. 10as. - Seattle od zawsze wierzyło w tą słoweńską Bestię! :P 

 

W dniu 4.12.2020 o 12:27, Alonzo napisał:

Pablo, w tym temacie komentujemy ;) 

Przenieś tamten post tutaj. 

Ponieważ nie rywalizowałem z Nets o to 5 miejsce od końca ;) 

Tankerzy nie są dla nas w tej dziedzinie żadnymi rywalami :P 

 

Marcus Goebbels.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Marcus Goebbels.. :( 

Na tej samej stronie masakruje Cię też Tecu, że robisz to samo co on, tylko ubierasz w to piękne słowa.

Sonics nie grali w 2032 o wynik. Grając nieraz trzecim garniturem ledwo dobili do 30 winów i bardziej ich interesował wysoki pick w drafcie. Dla mnie to definicja tankowania, ale ty możesz mieć swoją interpretacje :)

Żeby nie było. Ja nie potępiam Sonics, dla mnie to podobny przypadek co mój Noah z szóstym pickiem. Obaj przejęśliśmy kluby w trakcie sezonu i nie znaliśmy realiów. Miałem najgorszy klub w stawce, a mimo to starałem się grać o wynik. Niestety miałem za słaby klub, więc i tak przegrywałem. Tak więc ja skończyłem z c***a wartym Noahem, gdy taki Ice23 sadzał na ławce Jordana i dostał Duranta :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.