Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tak pomijając wartość trade i to co z Hawks robi Qcin, to czy przypadkiem McGrady nie miał dograć w Seattle do końca kariery jako przykład kultury organizacji? :(

Zaraz znowu pewnie usłyszę, że jestem Marcus Goebbels :(

Przy takich deskach to Qcin powinien mieć parasol ochronny dla świeżakow 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

ja tu dostaje jeszcze pick 44, tylko jeszcze nie można go wrzucić xd w sensie 42 a jeśli nie to 44 unp 

To trochę zmienia perspektywę. 

W takim razie dobry deal dla Hawks. 

To Sonics do 2044 nie mają swojego picku. Gdyby na FA stracili Brook Lopeza to organizacja będzie właściwie w czarnej dupie. Dużo gimnastyk przed Alonzo, chociaż ruchem z Meyersem mi zaimponował i pokazał, że stać go na steale wśród graczy drugiego-trzeciego tieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

Tracy mial zakończyć karierę w Dumnych Seattle ale nie na taką grę się umawialiśmy.. :(

Trudna decyzja, ale co robić.. 

Należy mi się za to krytyka..

 

Czekamy w takim razie na specjalną konferencje prasową w media Room, gdzie Tracy zostanie należycie pożegnany. 

Co by nie mówić o jego kontrakcie, to mówimy o dwukrotnym All-Star playerze z średnią kariery powyżej 20. Szkoda że zapewne zostanie zapamiętany jako balast. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ja tu dostaje jeszcze pick 44, tylko jeszcze nie można go wrzucić xd w sensie 42 a jeśli nie to 44 unp 

nie dostajesz :)

w sensie jak coś ci alonzo obiecał to spoko (tzn nie spoko, ale wiemy jak działa spółdzielnia), ale jak nagle Sonics obejmie nowy GM to guzik masz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czekamy w takim razie na specjalną konferencje prasową w media Room, gdzie Tracy zostanie należycie pożegnany. 

Co by nie mówić o jego kontrakcie, to mówimy o dwukrotnym All-Star playerze z średnią kariery powyżej 20. Szkoda że zapewne zostanie zapamiętany jako balast. 

Jak tylko wrócimy z Brookiem , Goranem i Johnnym z Festynu w Biskupinie w trybie pilnym zwolana zostanie konferencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.