Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Po co Ci @Koelner gorszy gracz i w dodatku na kiepskiej umowie?

Harris jest ok guardem do rotacji, a ja i tak nie mam dla niego minut, a poza tym łatwiej mi będzie utrzymać moich graczy.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jak czujesz się samotny i potrzebujesz kolegów to też mogę Nim być!

Derrick Rose w Hornets by się przydał :)

Jak Jamal Crawford zbawi Twoja rotację Marcus to dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak Jamal Crawford zbawi Twoja rotację Marcus to dalej ;)

Ani Harris, ani Crawford nie są znaczącymi upgrade nad Meeksem, ale Harris jest ujemnym assetem, bo za rok będzie brał ponad 7mln, a nie jest już wart nawet MLE :)

Akurat po dzisiejszym zwycięstwie nad Knicks patrzyłem co tam nie gra, skoro mają mocny kwartet Rose - Roy - D. Green - Griffin i tak sobie myślałem, że pakiet Crawford +/lub Rasheed Wallace można by wymienić za dobrego centra. Harrisa bez dopłaty już jednak nikt nie weźmie, a Jamal jako spadający mógł się przydać jako fajny filler :)

O ile korzyści w wymianie dla Ciebie są widoczne, o tyle zastanawiam się co wnoszą do strategii Knicks :)

 

Swoją drogą w sytuacji, gdzie Draymond dostaje QO to Knicks na zestaw swojego kwartetu + ten nieszczęsny Harris będą wydawać 77mln, dodajmy do tego Wrotena i mamy 80mln na sześciu graczy. I wtedy pytanie kto w tym zestawie będzie totalnym balastem do pozbycia 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ani Harris, ani Crawford nie są znaczącymi upgrade nad Meeksem, ale Harris jest ujemnym assetem, bo za rok będzie brał ponad 7mln, a nie jest już wart nawet MLE :)

Akurat po dzisiejszym zwycięstwie nad Knicks patrzyłem co tam nie gra, skoro mają mocny kwartet Rose - Roy - D. Green - Griffin i tak sobie myślałem, że pakiet Crawford +/lub Rasheed Wallace można by wymienić za dobrego centra. Harrisa bez dopłaty już jednak nikt nie weźmie, a Jamal jako spadający mógł się przydać jako fajny filler :)

O ile korzyści w wymianie dla Ciebie są widoczne, o tyle zastanawiam się co wnoszą do strategii Knicks :)

 

Devin Harris jest ok backup guardem, a Jamal Crawford zaliczył niestety spory zjazd i jest już niestety tylko tak jak napisales kontraktem. Oczywiście masz rację że Harris nie jest wart tych pieniędzy, ale i tak może dać Knicks więcej niż duo Crawford/Rivers i spokojnie może grać w rotacji z ławki. Ma jeszcze rok kontraktu i jestem pewien że jak Koelner będzie potrzebował to spokojnie go wymienić za jakiegoś wysokiego - więc tu bym nie dramatyzował .

U mnie chodziło o miejsce w salaty cap dla Udonisa, czy Ersana na kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

no k****, prawie wszystkich pytałem o kołka pod koszem i pizda. wiesz jak wyglada tutaj trejdowanie. 

na początku sezonu jest zawsze drogo, bo większość próbuje walczyć o wynik.

Potem część drużyn pogodzi się z przegranym sezonem i ruszą tradycyjne ogłoszenia "sprzedam za spadające kontrakty" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Z ciężkim sercem ten deal, zawsze ciężko oddawać gracza takiego kalibru, zwłaszcza że ja akurat do tych nazwisk podchodzę bardzo uczuciowo. No i jednak lubię grać o wynik, a wymiana Okafora na Perkinsa to co najmniej pół kroku w tył, ale jest kilka powodów tej decyzji:

- Po pierwsze finanse. Perkins w przyszłym sezonie będzie zarabiał 13mln, a Okafor 23mln. To jest ogromna różnica, a ja na FA mam kilku wartościowych zawodników, którym chciałbym zachować.

- Po drugie to kwestia samego Okafora. Mój roster tak mocno poszedł w atak, że Okafor gra tu zaledwie piątą opcje w ataku, co jest sporym niewykorzystaniem jego potencjału. Perkins w obronie i na zbiórce to właściwie ten sam poziom. W ataku Okafor lepszy, ale niejako on w tym sezonie gra rolę Perkinsa... Oczywiście w PO Okafor byłby dużo trudniejszym matchupem i Perkins tego komfortu mi nie daje, ale coś za coś.

Mój trzon to jednak 24 letni Klay Thompson, 25 letni DeMar DeRozan i 25 letni Serge Ibaka, być może po tym ruchu dojdzie do tego 23 letni Nikola Mirotic czy 25 letni Bojan. Czas Okafora jest tu i teraz i oczywiście jest trochę niesmak, bo ambitny GM mając jakby nie patrzeć sporo assetów powinien był poszukać transferu pozwalającego włączyć się do walki o mistrzostwo. Ja na ten moment zaciągnąłem ręczny.

Mimo to sam zwrot uważam za dobry, mógłby być lepszy, myślę że jeden GM może sobie mocno pluć w brodę, bo mógł zamknąć ligę, a ja też bym zyskał mimo wszystko lepszy zwrot, ale i tak uważam, że jak otrę łzę po rozstaniu to będę widział, że uzyskałem dobre value. Raptors już po wzięciu Tyreke wrócili do roli faworytów ligi, a po wzięciu Emeki myślę, że stali się głównym faworytem do mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.