Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Alonzo napisał:

O! Kolejny team zbudowany na tanku :P 

Alonzo, ale przecież w tamtym sezonie po G100 wystawiales rezerwy. W jakim celu?

A tak naprawdę lepszy hard-tank cały sezon niż taki soft, bo przynajmniej wyniku rywalizacji się nie wypacza :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Przecież to tłumaczyłem w ostatnich postach.. grochem o ścianę.. I tak jest z tym czytaniem ze zrozumieniem..

Ale dlaczego niektórzy musieli grać vs s5, a niektórzy vs rezerwy?

Jest to wypaczenie rywalizacji, bez jakiegoś interesu własnego, ba wręcz wbrew niemu, bo wrating spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ale dlaczego niektórzy musieli grać vs s5, a niektórzy vs rezerwy?

Jest to wypaczenie rywalizacji, bez jakiegoś interesu własnego, ba wręcz wbrew niemu, bo wrating spada.

A oglądałeś kiedyś końcówkę regulara w rl, gdzie grają nonamey? 

I jakie wypaczenie? Że w meczach o nic dałem pograć więcej Haslemowi, Ilyasovie, Mahinmiemu czy Morrowowi których chciałem sprawdzić jak grają na większych minutach w meczach o nic? 

I co wypaczyłem? Że może miałbym 31W zamiast 30W? Serio? 

Chyba się trochę w szukaniu tej dziury w całym pogubiłeś. 🙃

 

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Powiedział ten który nie ma ludzi z tanku🤦 co z tego że nie Twojego ale wybory były z tanku 😉

Brook był chyba 7 a Dragic 10 czy jakoś tak. Poprzedni przedjulkowy GM nazywał się chyba Sonic. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Alonzo napisał:

A oglądałeś kiedyś końcówkę regulara w rl, gdzie grają nonamey? 

I jakie wypaczenie? Że w meczach o nic dałem pograć więcej Haslemowi, Ilyasovie, Mahinmiemu czy Morrowowi których chciałem sprawdzić jak grają na większych minutach w meczach o nic? 

I co wypaczyłem? Że może miałbym 31W zamiast 30W? Serio? 

Chyba się trochę w szukaniu tej dziury w całym pogubiłeś. 🙃

 

Brook był chyba 7 a Dragic 10 czy jakoś tak. Poprzedni przedjulkowy GM nazywał się chyba Sonic. :P 

DeRozan też z 7, Millsao z 5, może nie tankowałes ale teraz zbierasz tego profity, gdybyś chciał być tak czysty to sprzedał byś wszystkich graczy których zastales i zaczął z nowa karta 😉😅

 

Ogólnie bezsensowna rozmowa. Tak naprawdę grasz tym co zastaniesz w drużynie. Przyszedłem w połowie sezonu i grałem do końca tym co miałem a że byli to gracze słabi to i tankowałem, w kolejnym sezonie na początku próbowałem powalczyć o PO ale w połowie sezonu jeż nie miałem na to szans j nawet transfery by mi już nie pomogły więc poszedłem w tank i dzięki temu pozyskałem Walla i Jimmiego że swoich pickow oraz Georgia z picku NYK którego zamieniłem na Lova i pick Mavs z których przyszedł Irving zamieniony na ROLO .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Ogólnie bezsensowna rozmowa.  .

Yap. Brave zaczął i ostanawiałem się o co mu chodziło. Takie pogadanie sobie dla samego pogadania. 

Ogólnie dowiedziałem się, że jak w swoim pierwszym sezonie wbrew wszystkiemu walczyłem o wynik rezygnując z dobrego picku (raczej pewniak do top5) chciałem obaczyć w ostatnich meczach jak gra kilku graczy, którymi nie mogłem dać pograć wcześniej większych minut bo.. walczyłem o wynik.. Zatem w momencie jak juz nie mogłem ani nikogo wyprzedzić, ani nie miałem jak zostać wyprzedzonym.. to tankowałem..

Znalezione obrazy dla zapytania black man thinking meme 

 

Teraz jak nie wejdę do playoffs to aż sie boję zarzucenia mi tanku.. 🥶 a jeszcze jak nie daj boże będę miał kiedyś swój pick to dopiero będzie 😱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

Yap. Brave zaczął i ostanawiałem się o co mu chodziło. Takie pogadanie sobie dla samego pogadania. 

Ogólnie dowiedziałem się, że jak w swoim pierwszym sezonie wbrew wszystkiemu walczyłem o wynik rezygnując z dobrego picku (raczej pewniak do top5) chciałem obaczyć w ostatnich meczach jak gra kilku graczy, którymi nie mogłem dać pograć wcześniej większych minut bo.. walczyłem o wynik.. Zatem w momencie jak juz nie mogłem ani nikogo wyprzedzić, ani nie miałem jak zostać wyprzedzonym.. to tankowałem..

Znalezione obrazy dla zapytania black man thinking meme 

 

Teraz jak nie wejdę do playoffs to aż sie boję zarzucenia mi tanku.. 🥶 a jeszcze jak nie daj boże będę miał kiedyś swój pick to dopiero będzie 😱

A więc byłeś świadom, że są słabsi i że wystawiając ich ułatwiasz zadanie drużynom z którymi grałeś po D100. Takiego ułatwienia nie dałeś oponentom przed D100, tak więc świadomie zmieniłeś kształt tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

A więc byłeś świadom, że są słabsi i że wystawiając ich ułatwiasz zadanie drużynom z którymi grałeś po D100. Takiego ułatwienia nie dałeś oponentom przed D100, tak więc świadomie zmieniłeś kształt tabeli.

Czyli teraz spisek przeniósł się z  celowego tanku w świadome zmienianie kształtu tabeli? 🤨

No myślę, że ewentualne 1W które być może odniósłbym gdzieś dodatkowo (przy całej losowości simki) miało kolosalne znaczenie dla kolejności rozstawienia przed playoffs.

Dzięki Pablo za wychwycenie tego karygodnego postępku.

Robert Redford Nod GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elwariato napisał:

siebie dobij😛dobra wstaw kilpatrica a jak nie styka to jaxa

kilpatrick nie starczy, więc pójdzie jax

ogólnie szok bo chyba wariat zrobił dymanko qcinowi (może za lata posługi @Pablo81 dał mu parę TIPÓW?)

 

z drugiej strony pick Pacers to zawsze potencjał na solidne lotto :) 

@Qcin_69 @elwariato

jest jeszcze jeden problem w sumie xD

Pick Pacers 41 jest w PTB xDDD (nie zdziwię się jak to jeszcze qcin kupił za kadencji w PTB xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

kilpatrick nie starczy, więc pójdzie jax

ogólnie szok bo chyba wariat zrobił dymanko qcinowi (może za lata posługi @Pablo81 dał mu parę TIPÓW?)

 

z drugiej strony pick Pacers to zawsze potencjał na solidne lotto :) 

@Qcin_69 @elwariato

jest jeszcze jeden problem w sumie xD

Pick Pacers 41 jest w PTB xDDD (nie zdziwię się jak to jeszcze qcin kupił za kadencji w PTB xD)

no musi być pick 41, jak go nie ma to nie ma dealu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2022 o 12:38, Pablo81 napisał:

Proszę o wprowadzenie w pierwszym możliwym terminie.

Spurs - PTB

Spurs in: Millsap

Spurs out: Aldridge, Drummond, 1st Bos 37, 1st Uta 37, 1st Ind 41, 1st SAS 42

PTB out: Millsap

PTB in: Aldridge, Drummond, 1st Bos 37, 1st Uta 37, 1st Ind 41, 1st SAS 42

Proszę o potwierdzenie @Qcin_69

dobry dzień świstaka xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.