Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Szpakowski mógłby Wojtkowi zafundować kilka lekcji z wymawiania nazwisk.

 

Daj Panie spokój. Gram w ultimate team i to co tam odpierdala Darek z Włodkiem to jest napad w biały dzień!! "Baines" czytany fonetycznie i wiele wiele innych - Darek c***u oddaj hajs!!

 

po najnowszym updejcie mamy największy colaps w historii komentarza do gier wszelakich, oczywiście Dariusz

 

mogę przekręcić bo dokładnie nie pamiętam - "dobrze być miało, ale się ze..."

 

matko, jak to mnie upodla...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ja od chyba trzech sezonów co rok kupuję Fife z angielskim komentarzem. W tym roku trafiłem taką, co jest i Polski ale nawet tego nie sprawdzam.

Dla mnie to ten komentarz nie jest zabawny już od dawna.

 

Kiedyś na jakimś forum próbowałem nawet zorganizować akcję, żeby napisać otwarty list do EA SPORTS w tej sprawie ale źle trafiłem bo tam same gimby były i wręcz się oburzyły że mi komentarz nie pasi wiec odpuściłem.

 

Czasem sobie włączam rosyjski dla beki albo czeski i ten ostatni naprawdę śmieszny :)

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam polski komentarz w fifie! Powaznie dodaje tego klimatu grze, który jest niezapomniany. "Jak to mówią młodzi ludzie - masakracja". Dla mnie jest sztos. Mega słaby, ale zarazem swojski Dareke zawsze na propsie! : D

 

Osobiście bardzo się zawiodlem, że nie komentował meczu otwarcia na MŚ w Brazylii, czujecie to?

 

-Dobry wieczór, a może Bueno Noche z Marakany, a konkretniej ze świątyni futbolu, wita Państwa Dariusz Szpakowski. Coż za atmosfera w tym wyjątkowym miejscu dla każdego futbolowego kibica. Marakana niczym mekka piłkarskiego świata przyciąga miliony kibiców rocznie, na tym cudownym obiekcie grały takie gwiazdy jak Pele, Maradona, czy mniej znany, ale równiez znakomity Eusebio! Dziś w ten wyjątkowy dzień, a raczej wieczór, który skomentuje dla Państwa rozpocznie się pierwszy mecz Mistrzostw Świata w Brazyli! Cóż za atmosfera, ależ emocje!

 

 

Ja też bardzo lubię Szpaka, uważam, że  jest bardzo niedoceniany. Nikt tak jak on nie potrafi sprzedać atmosfery meczu, a dodatkowo funduje nam kabaret w cenie abonamentu RTV (czyli za frajer). W Fifie też jest polewka non stop z typa, ale jak sobie pomyślę ile on za "to" przytulił to mnie momentalnie nera szarpie i czasem się uniosę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jednak Wojtek nie jest taki zły. Duet Łopaciński i Kijanowski - to jest dopiero porażka. Łopaciński zachowuje się, jak jakiś niedzielny kibic NBA. Podnieca się tylko efektownymi akcjami (pamiętam jak Clippers niedawno grali, to CP3 podał do Jordana na alley oopa i potem kamera pokazała Doca Riversa, a Łopaciński powiedział coś w stylu: No Doc Rivers czekał na takie akcje), gada, że Memphis to bardzo nudna drużyna. Gość się kompletnie nie zna na koszykówce, przy nim Wojtek to jest na prawdę ekspert. Kijanowski za to jest bardzo nudny, a jego budowa zdań jest tragiczna. 
W tym momencie najlepszy duet dla mnie to Wojtek - Radke, akurat Huberta lubie, bo wiedze ma, czasami nawet skomentuje jakąś głupotę Wojtka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 MŁ: Dobre wejście po rzucie. No, nie wiem czy tutaj Hamilton troszeczkę nie zepsuł Dengowi planów, ale yy to już pozostawmy... ocenie... twojej, Waldku... przede wszystkim.
WK: No, już nie będę oceniał tej akcji, już jest za nami, tak że...
MŁ: Mecz jest naprawdę dynamiczny, to trzeba przyznać.

- k*rwa co to ma być? to ma być komentowanie meczu? ja pierdziele, jak można zatrudniać takich ciołków do komentowania meczu.. no nie wierze po prostu. 50% forumowiczów lepiej by komentowało ten mecz niż ten duet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi czytanie wpisów na fanpage'u "Wojciech Michałowicz & Co. - Złotouści" :D ale czasami zdarzy mi się obejrzenie meczu w C+ i wczoraj właśnie obejrzałem Heat - Bulls i to nie był błąd... to był wielbłąd. Michałowicza jeszcze da się przeżyć, bo człowiek się przyzwyczaja do niego, ale MŁ&WK to po prostu kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Momenty były, przyznasz Waldku?"

 

Dziwne, że Kijanowski w duecie z WM jest nawet zjadliwy, ale z duecie z tym na "Ł" to jest zamach na ludzką psychikę oraz szcznie na tych wszystkich, którzy płacą abonament gdyż m in. jest NBA w ofercie.

 

Jagoda z Ryczelem wciągają ich nosem.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.