Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ą


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tocheck, wyjaśnij mi proszę, gdzie w tej wymianie jest podbieranie. Zaproponowałem za jednego gracza, wydraftowanego za 3$ i mającego rank 134 (sezon) / 143 (ostatni tydzień), dwóch z rankami 74 i 88 (sezon) / 22 i 23 (ostatni tydzień). 

 

:smile: podpierasz się rankami, które wiesz ile są warte ;) meeks skończy robić cyferki jak tylko wróci kobas, a znajac tego skurczybyka wróci szybko i będzie grał na wysokim poziomie, i wtedy meeks będzie nadawał sie na fa i ty o tym wiesz. demarre zanotował wlaśnie pierwsze double double w sezonie, niewiele ich jeszcze zanotuje. Za to Tristan robi double double prawie w każdym meczu i każdy takiego grajka potrzebuje. 

Także nie płacz że oddałeś dwóch zajebistych (patrz wysoko w rankingu) graczy za scruba.

 

 

"Przy okazji prośba też o wskazanie choć kilku graczy z podobnymi wynikami z owych "pęczków" na FA. Chętnie któregoś przygarnę w wolne miejsce. Przydałaby się też gwarancja, że zdążę to zrobić przed Tobą i Azazelem ;-)"

 

W dniu dzisiejszym szef kuchni poleca:

 

James Anderson - double digit scoring w 3 ost meczach, 7 trójek, 15 zb, 4st (44 w rankingu yahoo!!!!!!)

Alan Anderson  -     j.w                                                      9 trójek + kontuzja Derona;)

Marcus Morris -  j.w                                                           w przeciwieństwie do brata na fali wznoszącej

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tocheck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, drugi po Azazelu w ilości pobrań jest nie kto inny a Disposable Heroes 3, ja zajmuję 3 pozycję, a nasz komisz - niechlubne 6 miejsce :( shame on u

 

ja w każdym rankingu staram się trzymać w środku stawki, bo nie lubię radykałów :)

 

oj tam oj tam, po prostu inni maja tak dobre ekipy, że nie muszą szukać FA, żeby walczyć o najwyższe cele ;)

 

też prawda. wierzę w swój zespół ! a nie uganiać się za pierwszy lepszym z top trendy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna wymiana nastąpiła, w efekcie której:

 

Don Kris ma Carrola (który wyrożnił sie głównie w ciągu 3 lat grą w 5 klubach!) i Meeksa (który na wieści o powrtocie Kobasa chyba celownik schował i nie wiadomo czy go zabierze na być może ostatni trip w sezonie z +20min)

 

Disposable Heroes ma Tristana "double double" Thompsona (z solidnym stl/blk i 75%FT) oraz być może (mając na uwadze kontuzje Rosa i Butlera) Kirka "triple double" Hinricha (oczywiście z tym to troche przesada, ale Kirk został jedynym G w Bulls, Nate juz nie pomoże i 12/4/7/1 wcale nie jest nierealne ;)

 

Wojtku - piękny ruch, gratulacje! Kriss - wyrazy współczucia, bo w praktyce zostało Ci 2 gwiazdorów i 2 solidniaków (z czego jeden Galo - kontuzjowany, dobrze że Barnes Ci został) a grać musi 10 graczy... zacznij wstawać o 6 rano i śledzić FA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rank	pts	+/-	G	team
1	104	8	133	RKS MOTOR
2	90	7	135	Michu's Team
3	87	0	144	lorak
4	84	0	131	Disposable Heroes 3
5	81	2	126	BlockBuster
6	79	-3	128	Chicken Team
7	79	1	113	wprpl Superb Team
8	77	-8	122	Fighting Irish
9	74	-3	140	Azazel's Sins
10	68,5	-6	130	eM's Cubes
11	65	-3	145	Cerveza Team
12	59	7	123	DuszoLotnia
12	54	2	139	Dzikie Koty
14	49,5	-2	131	Holyfield's Team
15	29	-2	126	Don Kris Team

RKS to dla mnie największe pozytywne zaskoczenie, a holyfield negatywne - w projekcjach po drafcie miałem ich na zupełnie odwrotnych miejscach ;]

 

ogólnie poza zmiatającym wszystkich RKS, to mamy dość wyrównaną ligę niemal do ostatniego miejsca, bo nawet parę drużyn spoza top10 ciągle może powalczyć o podium.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak wrzucałbyś dane we wtorek to byśmy mieli pełne tygodnie ;)

 

Jurek ma piękną ekipę, choć wg mnie spadek formy Daviesa musi przyjść. Co więcej brakuje mu "szans" na poprawianie wyniku (tam gdzie jest świetny, po prostu ma max.), a jedynie potęgje szanse na spadki ;)

 

Dla niego największym zagrożeniem są potencjalne kontuzje Walla czy Daviesa, które z dnia na dzień mogą spowodować katastrofę - choć osobiście mu tego nie życzę. Potem jest 13 ekip które równie dobrze mogą awansować co i spaść ;) Jedynie Don Kriss nie rokuje szans na pozostanie w lidze...

 

PS. Nie bardzo rozumiem deal D.Williamsa za Moute...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie bardzo rozumiem deal D.Williamsa za Moute...

 

Przez chwile myślałem, że w roto ktoś sprzedał derona za moute. A potem hola hola, przecież to ja mam derona : P

 

Z ktorej strony? Wolves walcza o playoffy, wiec chca gracza, ktorego moga wystawic do rotacji bo na Derricka nie mieli zadnego zastosowania... a Kings dostaja rzut kostka na byla #2 draftu.

 

Zobaczymy czy Mbah będzie miał dużo szersze zastosowanie. Zwłaszcza gdy Budinger wróci. Jestem zdania, że ten deal jest po to, by rozruszać rynek : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ktorej strony? Wolves walcza o playoffy, wiec chca gracza, ktorego moga wystawic do rotacji bo na Derricka nie mieli zadnego zastosowania... a Kings dostaja rzut kostka na byla #2 draftu.

Ponadto Wolves dostaja bardzo solidnego obronce na skrzydle, ktorego nie mieli od czasow Kirilenki. Z ich strony podoba mi sie ta wymiana. Odnosnie Budingera to nie ma co sie nastawiac, ze bedzie mial bardzo istotna role.

 

A Kings nie ma co sie zajmowac, bo tam był, jest i bedzie burdel na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ktorej strony? Wolves walcza o playoffy, wiec chca gracza, ktorego moga wystawic do rotacji bo na Derricka nie mieli zadnego zastosowania... a Kings dostaja rzut kostka na byla #2 draftu.

 

 

Ponadto Wolves dostaja bardzo solidnego obronce na skrzydle, ktorego nie mieli od czasow Kirilenki. Z ich strony podoba mi sie ta wymiana. Odnosnie Budingera to nie ma co sie nastawiac, ze bedzie mial bardzo istotna role.

 

A Kings nie ma co sie zajmowac, bo tam był, jest i bedzie burdel na kółkach.

 

Oba te stwierdzenia miałby sens gdyby Moute nie był chronicznie kontuzjowany... Wg. mnie Wilki potrzebują większej rotacji na PF/C bo tylko przeciętny Dante jest... a w WC muszą niestety dobrze bronić podkoszowych jeśli chcą się liczyć w walce z SAS, MEM, HOU czy LAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Wilki potrzebują większej rotacji na PF/C bo tylko przeciętny Dante jest... a w WC muszą niestety dobrze bronić podkoszowych jeśli chcą się liczyć w walce z SAS, MEM, HOU czy LAC.

Wszystko fajnie tylko kto mialby oddac solidnego wysokiego za Derricka Williamsa? Samo jego wrzucenie na trading block dotyczylo garstki druzyn, ktore mialy ochote i mozliwosci by dac mu druga szanse.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oba te stwierdzenia miałby sens gdyby Moute nie był chronicznie kontuzjowany... Wg. mnie Wilki potrzebują większej rotacji na PF/C bo tylko przeciętny Dante jest... a w WC muszą niestety dobrze bronić podkoszowych jeśli chcą się liczyć w walce z SAS, MEM, HOU czy LAC.

On nie jest chronicznie kontuzjiwany. Fakt, ze ma problem z prawym kolanem i musi przejsc testy medyczne, zeby do wymiany doszło.

Ale przy ocenie tej wymiany odpowiedz na jedno pytanie - lepsze jest 15 minut gry w 60 meczach od solidnego obrońcy, czy po 40 w 82 meczach od totalnego leszcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie uznajesz kogoś za hibernowanego.?

 

bo tylko dwóch graczy nie było aktywnych na yahoo od wczoraj

 

po znikomej aktywności, braku lub niewielkich korektach w składzie, niekorzystaniu z FA/W, wymian, braku odpowiedzi na zapytania/propozycje transferowe i zerowej aktywności na forum. Starczy? ;)))

 

Hmm... wydałem 7 dolców na Asika, myśląc że ktoś też będzie chciał go licytować.

Tylko ja wierzę, że odzyska niedługo wartość?

 

Asik zyska wartość jak go sprzedadzą, ale to nie nastąpi szybciej wg mnie jak w okolicy ASG. Niestety w HOU jego rola nie sprawdza się przy Howardzie - takie deja vu jak z Gasolem, tylko Pau jest mistrzem i gwiazdą NBA za 20 mln rocznie, a Asik nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.