Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ą


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie dziwi mnie aż tak duże zainteresowanie nim, bo z Erickiem to już takiego szaleństwa nie będzie. Ale trzeba przyznać, że gra i tak świetnie i sporej części przyczynił się do wysokiego miejsca loraka.

 

Bardziej mnie dziwi że Tweetas za Greena dawał 15 a za kontuzjowanego (ciągle) Farmara - 14.... ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwi mnie aż tak duże zainteresowanie nim, bo z Erickiem to już takiego szaleństwa nie będzie. Ale trzeba przyznać, że gra i tak świetnie i sporej części przyczynił się do wysokiego miejsca loraka.

zdaje się, że nawet gdyby Green nie zagrał ani jednego meczu w moim składzie, to i tak byłbym drugi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje się, że nawet gdyby Green nie zagrał ani jednego meczu w moim składzie, to i tak byłbym drugi ;]

 

Może i byłbyś, ale z wynikiem 5-7 pkt niższym, a tym samym nie miałbyś tak komfortowej końcówki sezonu (czytaj - musiałbyś się bić o top 3), którą nie wiedzieć czemu sam sobie psujesz ciut niezrozumiałymi (z dużym ryzykiem spadku, przy niewielkiej szansie wzrostu) dla mnie wymianami...

 

Powodzenia w walce o 3 seed koledzy !!! Będzie ciekawie.

 

Walka idzie na całego widzę, budżety wyzerowane, a ampituda wahań Twoich punktów jest iście imponująca ;)))

 

Wprawdzie mi zdarzenia losowe ost. mocno nie sprzyjają (Vucevic, Pekovic, Ilyasova) a na dodatek jeszcze chłopaki dostali impotencji w blk, to tak jak napisałem na początku sezonu, tak i teraz zamierzam walczyć o awans ;))) Good luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po dzisiejszej nocy wypada mi juz tylko pogratulować Wojtkowi awansu... Bo Tocheck raczej nie dzwignie sie, a moi nie dosc ze dostali totalna niemoc, to jeszcze nowa wersja aplikacji yahoo sprawiła ze Big Al mimowolnie usiadł na ławce zamiast Dunleavego... Nic dodać nic ująć.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic nie jest przesądzone (na średnich przy wyzerowanych olewaczach masz tylko 1 punkt straty do Wojtka), nawet posadzenie Jeffersona nie jest tak bolesne, bo i tak on ci niewiele pomoże w kategoriach, w których najwięcej możesz ugrać (3P i STL).

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do FG% - CP3 wczoraj 0/12. Trzy razy sprawdzałem : P Oglądał ktoś ten mecz, może potwierdzić? : P

 

A najlepsze, że w NO większość backcourtu była kontuzjowana, w tym wszyscy rozgrywający: Jrue wiadomo, Roberts, Rivers, do tego podstawowa dwójka, czyli Gordon też nie grał.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już chyba można mnie uznać za "króla" transferów w tym sezonie!

 

Wszystkie wymiany (Ilyasova, Butler i Pekovic) to wtopy, Ersan to poza kontuzjowanymi Sandersem i Rosem chyba największa niespodzianka "in minus" w tym sezonie, Butler poza kontuzjami wyróżnia się głównie rekordowo niskim FG% (ale dałoby się je przeżyć, gdyby nie katastrofalna skuteczność pozostałych asów), a Pekovic zagrał "aż" 22 mecze u mnie w ciągu ponad 3 m-cy ;/

 

A tymczasem Monroe z Westem i Hicksonem (do czasu kontuzji) grają świetnie... ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej szkoda, że 1 i 2 lidze są zarówno zlewający wszystko jak i dużo słabsi gracze...

 

A tak w ogóle, to cichym faworytem do 3 miejsca zaczyna być Chicken u którego szaleją DeRozan, Noah i ZiBo... Poza tym wszyscy zdrowi, sloty równomiernie obciążone i choć skład mnie osobiście nie porywa, to dzięki kilku transferom i kontuzjom innych graczy efekt jest iście rewelacyjny - świetna robota! Poprawa w FG i FT może dać awans!

 

Wojtka ekipa (mój dotychczasowy faworyt) złapała lekką zadyszkę, a kontuzje Lee i ost zadziwiająco dobrze grającego Greena sporo mu psują (FG, FT i AST ida w dół). Jeśli sytuacja się przedłuży - może zabraknąć tych 1-2 pts...

 

Tocheck jak juz pisałem ma chyba najmniejsze szanse ze swoim składem - takie asy jak Burks, Young, Kelly czy Hill są mocno nieprzewidywalne, a do tego rola Lopeza ciut zmaleje po powrocie LMA, choć i tak Robin zaskakuje formą! Problem jest tym większy, że posypał mu sie IT2 i jeśłi wróci za szybko to może pójść w ślady moich (Pekovica czy Ilyasovy). Jednakże straty w PTS, FT czy REB rekompensuje mu niższe TO...

 

Teoretycznie szanse ma jeszcze Tweetas, u którego szaleją DMC i LBJ oraz... Sessions ;) Obawiam się jednak, że swoją ostrożnością spowodował, że rozegra za małą ilość meczy - a na szaleństwo nie bardzo sobie może pozwolić bo straci na jakości... No coż, coś za coś ;)

 

U mnie sytuacja stała się dramatyczna, bo z jednej strony wyławiam coraz to nowe FA (ost. Dieng, McCallum czy Dalambert), ale przy kilku straconych meczach, złych decyzjach i kontuzjach "pewniaków" (kolejny katastroficzny mecz Pekovica i kontuzja, gra w kratkę Jenningsa, Dunleavego czy nie wystawienie Big Ala 2 razy...) raczej jestem 3 w kolejce do awansu i to pomimo skoku w dniu dzisiejszym ;/

 

Z innych kolegów chciałem pochwalić walkę o utrzymanie Mentora (gra coraz lepiej po błędach początku sezonu), eMeSa (mówiłem Ci że będzie dobrze) i Igora (który zapomniał chyba równomiernie grać w slotach... i choc to trudne to musisz powalczyć w REB i STL, ale pamiętaj o FT! No i najważniejsze - na koniec TO, tutaj nie zapomnij, że mniej - znaczy lepiej ;)))

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w walce o awans i utrzymanie ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az szkoda ze nie moze wejsc 6 druzyn. Poziom jest tak wyrownany.

 

Tym bardziej szkoda, że 1 i 2 lidze są zarówno zlewający wszystko jak i dużo słabsi gracze...

 

Na pewno u nas w 1 lidze jest jeden gracz który nie był aktywny od początku i będzie wykluczony z rozgrywek. Tym samym zwolni się jedno miejsce w 2 lidze, więc ta 6 drużyna ma szansę awansować (Regulamin Lig Roto punkt 27. Kto i na jakiej zasadzie zastąpi olewających lub rezygnujących graczy?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.