Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Dywizja III Ą


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno u nas w 1 lidze jest jeden gracz który nie był aktywny od początku i będzie wykluczony z rozgrywek. Tym samym zwolni się jedno miejsce w 2 lidze, więc ta 6 drużyna ma szansę awansować

Huh? Przeciez Maniek jest w strefie spadkowej ligi I, wiec tam zadne dodatkowe miejsce sie zwalnia. To w II bedzie dodatkowe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie szanse ma jeszcze Tweetas, u którego szaleją DMC i LBJ oraz... Sessions ;) Obawiam się jednak, że swoją ostrożnością spowodował, że rozegra za małą ilość meczy - a na szaleństwo nie bardzo sobie może pozwolić bo straci na jakości... No coż, coś za coś ;)

 

Ładna analiza Danny

 

Ostatni miesiąc LBJ'a raczej ciężko określić szaleństwem. Jedynym, który gra dla mnie zgodnie z oczekiwaniami cały sezon jest DMC. Z ilością meczy rzeczywiście się przeliczyłem.

 

W tym sezonie zniszyła mnie kontuzja Bledsoe i mało ruchów ciekawych transferowych w NBA. Na koniec trzeba się ratować przed spadkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wieloma kategoriami na styku, apeluje do ekip "zadowolonych" z obecnej pozycji o gre do końca, tak aby wynik końcowy pomimo wielu botów był efektem walki graczy, a nie czyjegoś odpuszczenia.

Pozdrawiam!

 

 

To pierwszy w tym sezonie Twój post, z którym w całości się zgadzam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebywały sezon, w którym po 51 pts rzucają takie asy jak Ross i Brewer, a gwiazdami regularnie rzucającymi pow. 20 (a często 30) pts są panowie Green, Young, Ariza, Meeks czy Afflalo. W którym niejaki Kandall Marshall będzie 4 podającym ligi, a długi czas był na 2 miejscu, a pamiętajmy, że jeszcze się nie skończył! Jestem bardzo ciekawy wyborów MVP, MIP, DPOTY, COTY czy ROTY bo dawno nie było sezonu z tak nieoczywistymi wyborami...

 

Raptem 2 punkty (1 rzut) może zdecydować o 3 pkt w grze w PTS! RKS i Lorak wciąż mogą wyprzedzić Tochecka w FG (kibicuję ;)) bo dzieli ich 0,1%! W REB, AST, STL i BLK różnice sięgają kilku lub kilkunastu szt., przy ok. 20 meczach średnio do rozegrania! Również kibicuję Tweetasowi i spółce w PTS i... FT, a do tego Mentorowi w BLK i Chickenowi w STL, bo ja już niewiele mogę zrobić ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweetas,

przesadziłeś, oj przesadziłeś, żeby 5 pkt jednej nocy...

 

 

Wojtek,

jak szybko przyszło tak szybko może uciec, ale plan jest taki, żeby jeszcze Ci jeden punkt w STL urwać :)

 

Przeanalizował dziś sprawę "po swojemu". Wygląda na to, że o 3 miejsce walczymy we trzech: ja, Wojtek i Chicken. Danny i Tocheck oczywiście mają szanse, ale pozostało im niewiele gier do rozegrania, także będą się raczej przyglądać i czekać, aż nam coś nie wyjdzie. Pozycja Loraka rzeczywiście nie jest jeszcze przesądona, ale jest mało kategorii, w których realnie można mu coś urwać.

 

Ogólnie sytuacja jest mega zawiła (w moim odczuciu nawet jak na roto), bo osoby, które walczą miejsca mają mało bezpośrednich pojedynków w kategoriach, co sprawia, w tym momencie postawa absolutnie każdej druzyny w lidze ma wpływ na pierwszą trójkę. W tym tygodniu może się wiele wydarzyć, a odpoczywanie gwiazd może być kluczowym czynnikiem.

 

Osobny temat to duży ścisk w kategoriach procentowych, a ścisk w kategoriach procentowych równa się dużo stresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, miło byc w grze o awans, mimo że mogę się już tylko przyglądac. Ale przed sezonem niewielu dawało mi szanse na utrzymanie a tu taka niespodzianka.

Faktycznie sytuacja jest zawiła i o szansach nie będę się wypowiadał, pozostaje mi tylko życzyc szczescia pozostalym zainteresowanym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Tocheck, mnie nawet wilq nie typował do pierwszej 9, więc też źle nie jest - choć poza losowymi sprawami, sam zawaliłem kilka meczów jak niewystawienie kilka razy Big Ala, Dienga, Greena czy wstawienie kontuzjowanego Pekovica. Teraz tylko możemy patrzeć, ale realnie obaj nie mamy szans na więcej pts, więc... ;)))

 

PS. Chicken nie grał Westem, Wojtek na ławie ma Conleya... hmmm, chyba czegoś tu nie rozumiem. ;)))

 

BTW. Tweetas - dawałem Ci małe szanse że dasz radę z meczami, ale szczęście w końcówce wyjątkowo Ci sprzyja - wszyscy co Ci potrzebnie zdrowi, świetne ruchy na FA. Gratki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.