Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale brak botow tez chyba by Ci nie przeszkadzał?

 

 

Mylisz sie. Walka zaczela sie tydzien temu. A kazda z decyzji podejmowana dzisiaj ma duzo wieksze znaczenie niz ta podjeta w marcu.

ehhh nie zmieniaj tematu ... dla Ciebie walka już się zaczęła, a dla mnie sie zacznie troszkę później...każdy ma inną taktyke i nie o tym tu rozmawiamy

 

Jak dla mnie sprawa "nieaktywnych" graczy jest taka, że nikt z Was nie napisał jeszcze odpowiedzi na moje pytanie...kiedy jest się aktywnym graczem, a kiedy nieaktywnym :D

Jak to sobie wyjasnimy to możemy rozmawiać dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sprawa "nieaktywnych" graczy jest taka, że nikt z Was nie napisał jeszcze odpowiedzi na moje pytanie...kiedy jest się aktywnym graczem, a kiedy nieaktywnym :grin:

Jak to sobie wyjasnimy to możemy rozmawiać dalej.

to akurat masz na górze strony:

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] ORAZ nie dokona żadnej zmiany w składzie przez miesiąc...

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednak przeciwny zastępstwom, bo uważam, że w ten sposób do niczego nie dojdziemy. Stworzenie systemu wielu - aktualnie 10 - lig miało na celu skonkretyzowanie grupy osób zainteresowanych graniem i dających prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że nie będą olewać. Zanim taka grupa się wyklaruje minie trochę czasu, więc takie sytuacje jak obecnie będą się zdarzać.

 

Zgadzam się w 100 procentach. W następnym sezonie powinno być dużo lepiej, a w jeszcze następnym problem powinien zniknąć prawie całkowicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sprawa "nieaktywnych" graczy jest taka, że nikt z Was nie napisał jeszcze odpowiedzi na moje pytanie...kiedy jest się aktywnym graczem, a kiedy nieaktywnym :grin:

Koń jaki jest kazdy widzi. Prawda uniwersalna.

 

Jak to sobie wyjasnimy to możemy rozmawiać dalej.

Ale jak nie chcesz to nie rozmawiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując rookasy zgłaszają się do zabawy. Część nie przychodzi nawet na draft, automat winduje ceny i przykładowo zgarnia wszystkich najlepszych rozgrywających albo centrów psując innym założenia. Nie ma problemu, zgodnie z przepisami.

Użytkownicy nie logują się do gry. Aktywni nie mają żadnej możliwości pozyskać upatrzonych zawodników potrzbnych do koncepcji (nawet przepłacając/jak negocjować z botem).

Nieaktywni użytkownicy (boty) powodują wypaczenie wyników tabeli. Wszak o wynikach takiej drużyny decyduje czysty przypadek, los. Jak choćby mało meczów ---> mało strat. Podobne przypadki mogą dotyczyć innych kategorii w różnych konfiguracjach.

Nie wspominam tu już nawet o zabiciu wszelkich dyskusji, emocji ligowych, bo to oczywiste.

Karą za to postępowanie jest wyeliminowanie czy też degradacja w kolejnym sezonie. Czy mi się wydaje, czy jeśli ktoś z 3 czy tam 4 ligi olał temat, to taka kara mało go obejdzie? A jak założą sobie nowy nick na forum to będą mogli zagrać od nowa i powtórzyć proces psucia zabawy innym? Najbardziej karani są tu wg mnie aktywni użytkownicy, którzy chcieli sobie pograć. Tzn. ja chciałem sobie pograć, bo dla niektórych AWANS :stupid: to jest sprawa życia i śmierci z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat masz na górze strony:

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] ORAZ nie dokona żadnej zmiany w składzie przez miesiąc...

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez miesiąc...

Hmmm. No to postepujac zgodnie z logiką ludzi stosujacych prawo w sposob bezrefleksyjny - kazdy z moich trzech ananasow ma niedograne przynajmniej 35 spotkan (ba - na dzis maja ich circa 790!) oraz kazdy od miesiaca nie wykonal zadnej zmiany w skladzie. Mniejsza ze mieli mozliwosc tylko przez 10 dni - litera prawa ma obowiazywac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat masz na górze strony:

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] ORAZ nie dokona żadnej zmiany w składzie przez miesiąc...

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez miesiąc...

 

no i OK....to po co ten cały szum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wśród sytuacji losowych, które wymieniliście jest jeszcze jedna - prozaiczna i nieunikalna - śmierć człowieka - taka karma, ale jakby ogranicza możliwości działania w fantasy, którego ważność co dla poniektórych tutaj mam wrażenie przekracza granice rozsądku..

 

zastępowanie botów kimkolwiek jest bez sensu - może za tego olewacza z 1 ligi też kogoś wrzucić z biegu? czemu ta dyskusja ogranicza się do kwestii 3 i 4 ligi?

 

martwe dusze mogą praktycznie zamieszać tylko w % i TO - wiesz o tych komplikacjach - dostosuj się - każdy, w danej lidze, ma te same warunki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wmartwe dusze mogą praktycznie zamieszać tylko w % i TO

TYLKO???? Dzięki Bogu to 1/3 wszystkich kategorii.

 

- wiesz o tych komplikacjach - dostosuj się - każdy, w danej lidze, ma te same warunki..

Nie kazdy ma takie same warunki, bo nie kazdy ma jednakowe wyniki w TO i %.

Kazdy ma problem, ale jego skala jest bardzo rozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz i piszesz, a tutaj tak czy siak wszystko rozchodzi się po prostu o sprawiedliwość, nikt nie neguje że takie postępowanie ma swoje złe strony.

Sprawiedliwości, to w budce telefonicznej należy szukać. Tu zaś chodzi o doprowadzenie do sytuacji, w której zabawa nie będzie popsuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej zamiast zastepowac olewaczy zastepcami, ktorzy beda mieli zadanie ratowac nieswoj zespol, wyrzucac olewaczom wszystkich grajków na bencha?

 

To nic nie zmieni. Bo raz, zespoły te będą mieć najwięcej punktów w kategorii strat. Dwa już mają jakieś procenty za fg i ft.

Niech komisarz przejmie zespół i prowadzi go tak jakby był jego. Wtedy gra zostanie podtrzymana na wyższym poziomie, niż miałby benchować każdego grajka.

A jak w lidze będą 4 boty to komisarz będzie naraz ogarniać 5 ekip (łącznie ze swoją) + pewnie inne ligi, bo mało kto gra w jednej? A jak komisarz będzie chciał strejdować po gracza z ekipy, którą przejął? To będzie ze sobą negocjować? A jak inny gracz bedzie chciął trejdować po takiego gracza, a wcześniej komisarzowi odrzucił jakąś propozycję, to już nic z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komisarze rzeczywiście się na takie coś zgodzą i nie będzie wymian (wg mnie wcale, ani pomiędzy komisarz--->przejęta drużyna, ani użytkownik--->przejęta drużyna) to jestem za. Ale nie chce mi się wierzyć, że wszyscy komisze zgodzą się na taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komisarze rzeczywiście się na takie coś zgodzą i nie będzie wymian (wg mnie wcale, ani pomiędzy komisarz--->przejęta drużyna, ani użytkownik--->przejęta drużyna) to jestem za. Ale nie chce mi się wierzyć, że wszyscy komisze zgodzą się na taką opcję.

 

Takie rzeczy jak wymiany wewnętrzne oczywiście nie maja prawa mieć miejsca. Podobnie jak wymiany przejętej druzyny z kimkolwiek innym. A ruchy na FA co najwyżej żeby zastąpić połamańców i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.