Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każdy zagląda do innych lig niż swoja więc tak informacyjnie dam tylko znać, że pewnie pobiliśmy już jakiś rekord w ilości tradów. Liga III Ć.  na dziś mamy 17 wymian i jedna wisząca, która jutro wskoczy do roostersa :smile: więc będzie 18 wymian.

No widzisz, u Was 18, a u nas 0 - czyli co, też mamy swój wpis w record booku :peaceful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o zmianach to na dzisiaj jak oceniacie przejscie na 15 druzyn?

Mi się podoba, ale to nie dziwne ;] Sądzę jednak, że jest to wynikiem nie tyle wielkości ligi, co braku doświadczenia, a przede wszystkim narzędzi wspomagających, które u mnie w tym roku nadspodziewanie mocno procentują. Póki co ;]

 

W sumie przy braku narzędzi draft jest znacznie trudniejszy, bo jest mniej znanych zawodników i trudniej ocenić czy lepszy jest dla naszego zespołu Amir czy Felton. W trakcie sezonu może być zaś tak, że trudniej będzie o kogoś wartościowego, bo będzie większa zmienność poziomu gry wolnych zawodników. To oznacza z kolei, że waga draftu może być jeszcze większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jakieś szanse, by w przyszłym sezonie przejść na ast/tov zamiast ast i tov ?

 

Popieram!

 

Skoro mowa o zmianach to na dzisiaj jak oceniacie przejscie na 15 druzyn?

 

15 drużyn to chyba najlepsza liczba. Dla mnie bardzo spoko.

 

W ilu ligach KG już wylądował na FA?

 

Ja mogę sobie jeszcze pozwolić na trzymanie go, ale jak na ławce zrobi się ciasno to na pewno zaboli mnie serduszko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ilu ligach KG już wylądował na FA?

Eghm, rozgrywki po to sa publiczne by mozna sobie sprawdzac takie rzeczy ;-)

Linki do wszystkich lig na Yahoo sa w pierwszym poscie tego watku...

 

15 drużyn to chyba najlepsza liczba. Dla mnie bardzo spoko

U mnie tez ma szanse sie stac ulubionym formatem... jednak pomysl 15x10 = 30x5 ma sens nie tylko w teorii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o zmianach to na dzisiaj jak oceniacie przejscie na 15 druzyn?

 

Ja tam wolałem gdy w zeszłym roku było 19 drużyn, a już optymalnie jakby było 20 ;)

Wielu uzna tyle teamów za przegięcie, ale jak dla mnie to wymaga większej wiedzy i znajomości składów bo zmusza do sięgania po szrot na który normalnie się nie spogląda. Poza tym przy takiej ilości drużyn FA cały czas żyje a przy 15 za jakiś czas kompletnie siądzie.

Może w I lidze kiedyś tak zrobić że na tym poziomie będzie 20 drużyn? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przy takiej ilości drużyn FA cały czas żyje a przy 15 za jakiś czas kompletnie siądzie.

 

No nie wiem, ja przez kontuzje nie mam 10 pełnowartościowych graczy. Gdybym zmieniał skład co dzień, dwa i bawił się w takie bajery jak dodawanie beasleya, gdy nie gra wade, czyli innymi słowy sięgałbym po szrot, na pewno bym zyskał.

 

Jednak dla mnie to po prostu to zbyt wiele : P Nie grałem w 20 osobowej lidze, ale jakby tak miała wyglądać moja codzienność, to chyba pas. Poza tym czy nie ma w dwudziestce jeszcze większego problemu z botami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem gdy w zeszłym roku było 19 drużyn, a już optymalnie jakby było 20 ;)

Wielu uzna tyle teamów za przegięcie

Niektorzy to uznaja za zwykly masochizm ;-)

 

Poza tym przy takiej ilości drużyn FA cały czas żyje a przy 15 za jakiś czas kompletnie siądzie

Huh? Co ma wielkosc ligi do aktywnosci na FAsach?

 

Może w I lidze kiedyś tak zrobić że na tym poziomie będzie 20 drużyn?

Mam nadzieje, ze nie... albo do tego czasu juz spadne ;-)

 

BTW, na poczatku grudnia mamy w sumie 9 odpuszczen. Na 10 lig i 150 GMow to chyba dobrze... choc wielki pech, ze 3 z nich zebralo sie w jednej dywizji [Ł]. Mniej wiecej drugie tyle jest gdzies na granicy tzn albo nie zagladali w ostatnich tygodniach albo niedawno uznali, ze to nie dla nich gra. Zobaczymy jak sie to dalej bedzie rozwijac i na czym sie skonczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.