Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

przy probie pobrani gracza z FA pojawia mi się:

 

A player has already played and is no longer editable for today. (Error #174)

Na yahoo znalazłem takie coś :

 

 

Information about why "Error 174" messages are displayed in leagues using "Daily - Today" roster changes.

 

If your Yahoo Sports Fantasy league is configured for "Daily - Today" roster changes, you will not be able to drop players in active roster positions after the start of a game that the player was scheduled to participate in.

 

With this setting in place, all adds and drops must be made prior to a player's scheduled participation in a game. Any attempt to drop a player in an active roster spot after their game has started will be met with the following error message:

 

"A player has already played and is no longer editable for today. (Error #174)"

 

Once a starting player's game starts, you cannot waive them until 12:01 a.m. PST the next morning.

 

Note: Players who are in bench roster positions can be waived at any time, even after their game has started.

 

If a Commissioner would like to change their league's "Allow roster changes" setting to "Daily - Tomorrow" so that add/drops can made after a game has started and will then be reflected on lineups the following day, they may email us with this request, and we will process the change as soon as possible.

 

Co do tego drugiego erroru #170 :

 

 

That means the player you are trying to drop is currently part of a trade or you have a waiver claim involving the player.

 

If the trade is an offer not accepted, you can cancel the trade then drop the player. If the trade was accepted, it is now pending, and you cannot drop the player.

 

If you have a waiver, you can cancel the waiver involving this player, then drop them.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mac

IMHO chodzi o to że obecnie biorąc kolesia z FA masz go tego samego dnia w roosterze czyli tak naprawdę możesz go wziąć 5 minut przed meczem. W zeszłym roku było tak że on wpadał w rooster dopiero następnego dnia. I Ty pewnie akurat pobierając jednego kolesia chciałeś wywalić z teamu kolesia, który w tym dniu już rozegrał mecz więc było że "already played" albo ten którego chciałeś pobrać już rozegrał mecz i takie info się tez pojawiło.

 

Co do drugiego komunikatu to miałem taki sam w momencie gdy próbowałem pobrać kolesia na którego może ktoś ustawił waiver.

Jest teraz jakiś bug na Yahoo bo mam przykład w fb3 że gdy liga startowała i wszyscy FA byli waiverami to parę minut po 9 chciałem ustawić się na Dalemberta, ale dziwnym trafem wybrał mi go od razu jako FA. Zobacz że ja pobrałem go o 9:01 jako FA, a waivery spadły dopiero o 9:21.

A było to tak że ja najpierw ustawiłem waivera na Thomasa za Splitera, a potem chciałem ustawić waivera na Dalemberta też za Splittera ustalając Waiver priority i wtedy nie mogłem tego zrobić bo wyskoczył mi komunikat że jest "pending transaction".

Więc wywaliłem ten waiver z Thomasem i potem jeszcze raz próbowałem Dalemberta ustawić o on wpadł mi od razu jako FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby grali to wszystko by wpływało. A skoro nie grają to boty też mają wpływ ale niejednolity i to (przynajmniej dla mnie) rzecz zaburzająca porządek wszechświata ponad wszelkie dopuszczalne normy.

IMHO wpływ z natury rzeczy jest niejednolity nawet jak grają żywi gracze. Jedni liczą się we wszystkich statsach, inni tylko w niektórych. Żebyśmy czasem nie doszli do sytuacji, że jak ktoś wydraftuje słabiutki skład i będzie dołował w połowie kategorii, to dostanie "anioła stróża" mówiącego mu jak ma grać.

 

Dla mnie ważniejsze jest to, że, choć złe, to były to decyzje tamtych GMów, a nie kogoś obcego, dodatkowo uczestnika tej samej ligi.

 

Ale przecież na dobrą sprawę każde rozwiązanie można w ten sposób dyskredytować. A przecież przed kolejnym sezonem nic nie stoi na przeszkodzie takiej zmianie przepisów, zeby się z tym problemem uporać.

IMO rozwiązanie bez ingerencji ma tę zaletę, że nie powinien się do tego nikt przyczepić, bo to jest niezależne od nas zdarzenie. Coś jak kontuzja wszystkich czołowych graczy u jedej drużyny.

Ale ok, możemy wrócić z dyskusją przed nastepnym sezonem.

 

Po szkole prsk nic na eNBA nie jest w stanie mnie dotknąć do żywego. NIC! ;-)

Wydawało mi się, że żyłka zaczęła lekko drgać po kolejnej ankiecie wiLQ ;-)

 

Moze i jest, ale ktos to bedzie musiał liczyć, ktoś bedzie musial sprawdzać liczącego. A odbijając podobnym argumentem - co sie stanie jesli kilku z nas nie zda egazminu z dodawania?

Jest to pewna niedogodność, ale lepiej już chyba to, niż kontrolowanie przez cały sezon czy ruchy komisza w drużynie olewacza nie są podejrzane. Poza tym wiLQ jest dobry z matmy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty wygrywają czyli również nie zaburza to klasyfikacji.

Jak to nie? Automatycznie obniza wszystkim zdobycz koncowa o punkt.

 

I ciekawa teoria z tymi ratiami, choć IMO fałszywa. Nie uważasz, że to zależy od jakości graczy, a nie ilości? Przecież jeden Howard czy D. Jordan zepsuje FT dużo bardziej niż grupa.

Ale to wyjatki, a nie regula! Wiadomo, ze kaleczacy kategorie sa istotniejsi od bandy nijakich leszczy, ale takich jest kilku w lidze. Mialem na mysli rotowanie dolami skladu, ktore raczej szkodzi niz pomaga ratiom, wiec druzyna, ktora tego nie robi ma przewage w tych wlasnie kategoriach.

 

Nie bardzo ogarniam dlaczego żywi gracze mogą wpływać na klasyfikację, a boty już nie.

Bo to pierwsze kwalifikuje sie pod "granie", a to drugie nie ;-)

 

Więc, o ile nie wypali pomysł z osobną tabelą, zostawienie drużyn bez ingerencji jest IMO najbezpieczniejszym wyjściem.

Tu zgoda.

 

FG i FT [...] zależy od zawodników w składzie, a nie od tego czy leci z nami pilot.

Ano wlasnie... czyli rozny bedzie wynik w tych kategoriach w druzynie z rotowaniem wszystkimi graczami, a inny bez zadnej ingerencji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Automatycznie obniza wszystkim zdobycz koncowa o punkt.

Yyyy... Jaka jest różnica jeżeli wygrany dostaje 15 pkt a ostatni 4 pkt, wobec 12 za pierwsze i 1 za ostatnie?? Zaraz wycofam wszystko co dobrego mówiłem o Twojej matmie ;-)

 

Ale to wyjatki, a nie regula! Wiadomo, ze kaleczacy kategorie sa istotniejsi od bandy nijakich leszczy, ale takich jest kilku w lidze. Mialem na mysli rotowanie dolami skladu, ktore raczej szkodzi niz pomaga ratiom, wiec druzyna, ktora tego nie robi ma przewage w tych wlasnie kategoriach.

Hmm, jesli dobrze Cię rozumiem, to chcesz powiedzieć, że trzon zespołu generuje lepsze procenty FG i FT niż ogony?

Po 1 primo wcale nie jestem co do tego przekonany, bo to zalezy jak kto budował skład na drafcie. Trzon oparty na wysokich będzie miał z reguły dobry %FG, a słabszy %FT. I odwrotnie w przypadku trzonu opartego na obwodzie. Ogonami będzie się wtedy nadrabiać słabszą kategorię.

Po 2 primo, ogony przez mniejsze minuty (małe FGA i FTA) mają duzo mniejszy wpływ na ogólne procenty, więc ich wystawianie lub nie, nie jest takie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 primo, ogony przez mniejsze minuty (małe FGA i FTA) mają duzo mniejszy wpływ na ogólne procenty, więc ich wystawianie lub nie, nie jest takie ważne.

Jestes w mylnym błędzie ;-)

Mimo, ze ogony generuja relatywnie mniejsze statsy to na kategorie wspolczynnikowe aja wplyw bardzo duzy.

Widełki miedzy 1 a 12 miejsce w FT% i FG% to zwykle okolo 4%. Nargines bledu jest naprawde bardzo mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes w mylnym błędzie ;-)

Znaczy się mam rację :-)

 

Mimo, ze ogony generuja relatywnie mniejsze statsy to na kategorie wspolczynnikowe aja wplyw bardzo duzy.

Może uściślijmy, bo co dla jednego dużo to dla drugiego mało.

Ogony mają po prostu ze 2-3 razy mniejszy wpływ na procenty FT i FG.

 

Widełki miedzy 1 a 12 miejsce w FT% i FG% to zwykle okolo 4%. Nargines bledu jest naprawde bardzo mały.

Samo 4% nic nie mówi. Jeśli odniesiesz to do sumy, FTA czy FGA, całej drużyny to wyjdzie, że żeby ruszyć średnią o zaledwie 1% potrzebujesz bardzo solidnej poprawy całego ogonu drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może uściślijmy, bo co dla jednego dużo to dla drugiego mało.

Ogony mają po prostu ze 2-3 razy mniejszy wpływ na procenty FT i FG.

Relatywnie do wymiatacza w tej samej druzynie - tak. Ale druzyne mozesz zlozyc tak, zeby takich wymiataczy było niewielu. Ratios są bardzo czułe na szkodniki - zwlaszcza jesli jestes w srodku stawki.

 

Samo 4% nic nie mówi. Jeśli odniesiesz to do sumy, FTA czy FGA, całej drużyny to wyjdzie, że żeby ruszyć średnią o zaledwie 1% potrzebujesz bardzo solidnej poprawy całego ogonu drużyny.

 

No chyba, ze masz skład z definicji oddający mało FGA i FTA - wówczas wpływ takiego ogona moze być wielokrotnie większy niż u kogoś kto ma samych Durantów i LeBronów.

W kazdym razie w pogoni za statsami sumarycznymi bardzo łatwo jest zepsuć ratios i trzeba o tym pamiętać.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relatywnie do wymiatacza w tej samej druzynie - tak. Ale druzyne mozesz zlozyc tak, zeby takich wymiataczy było niewielu. Ratios są bardzo czułe na szkodniki - zwlaszcza jesli jestes w srodku stawki.

Nie do wymiatacza; do średniej pierwszej 8-9 składu. Ogony to ogony, po prostu mniej grają to mają mniejszy wpływ.

 

No chyba, ze masz skład z definicji oddający mało FGA i FTA - wówczas wpływ takiego ogona moze być wielokrotnie większy niż u kogoś kto ma samych Durantów i LeBronów.

Ja cały czas piszę o przeciętnie wystepujących drużynach, nie o anomaliach. Wiadomo, że zdarzją się dziwne drafty, ale wtedy zaznaczjmy - "w niektórych drużynach ogony mają spory wpływ na ratia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica jeżeli wygrany dostaje 15 pkt a ostatni 4 pkt, wobec 12 za pierwsze i 1 za ostatnie??

To zalezy. Skalujesz w ten sposob wszystkie kategorie? Jesli nie to jest roznica.

Jesli tak to w porownaniu z innymi ligami otrzymalbys nizsze sumy punktow roto... ale z tego co widze juz o tym pomyslalem przy pisaniu regulaminu i wspomnialem o procencie od maxa ;-) #klepie-sie-po-plecach

 

Hmm, jesli dobrze Cię rozumiem, to chcesz powiedzieć, że trzon zespołu generuje lepsze procenty FG i FT niż ogony?

Poza druzynami tankujacymi ratia tak z reguly wg mnie jest.

 

Po 1 primo wcale nie jestem co do tego przekonany, bo to zalezy jak kto budował skład na drafcie.

Trzon oparty na wysokich będzie miał z reguły dobry %FG, a słabszy %FT. I odwrotnie w przypadku trzonu opartego na obwodzie. Ogonami będzie się wtedy nadrabiać słabszą kategorię.

Jak to przeczy temu co napisalem???

 

Po 2 primo, ogony przez mniejsze minuty (małe FGA i FTA) mają duzo mniejszy wpływ na ogólne procenty, więc ich wystawianie lub nie, nie jest takie ważne.

Może uściślijmy, bo co dla jednego dużo to dla drugiego mało.

Ogony mają po prostu ze 2-3 razy mniejszy wpływ na procenty FT i FG.

Nie do wymiatacza; do średniej pierwszej 8-9 składu. Ogony to ogony, po prostu mniej grają to mają mniejszy wpływ.

Eghm, chyba nikt z Toba nie dyskutuje, ze ma mniejszy wplyw...

ale haczyk caly czas tkwi w tym, ze ma jakikolwiek wplyw!

Czyli druzyna grajaca caly sezon np 8 graczami osiagnie lepsze ratia niz druzyna grajaca np 20 graczami, a mniej wiecej takie jest porownanie druzyny odpuszczajacej z walczaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy. Skalujesz w ten sposob wszystkie kategorie? Jesli nie to jest roznica.

Jesli tak to w porownaniu z innymi ligami otrzymalbys nizsze sumy punktow roto... ale z tego co widze juz o tym pomyslalem przy pisaniu regulaminu i wspomnialem o procencie od maxa ;-) #klepie-sie-po-plecach

Coś jak zwykle kombinujesz po swojemu :-)

W tej samej lidze straty olewaczy nie robią różnicy, a na porównanie międzyligowe to nie tylko TO ale i reszta kategorii wpływa. I, jak sam zauważyłeś, regulamin to rozwiązuje.

 

Jak to przeczy temu co napisalem???

Tak, że jeżeli masz dobre FG to z reguły gorsze FT i odwrotnie. A Ty się spierasz, że trzon vs cała drużyna, będzie miał lepsze zarówno FG% jak i FT%.

 

Eghm, chyba nikt z Toba nie dyskutuje, ze ma mniejszy wplyw...

ale haczyk caly czas tkwi w tym, ze ma jakikolwiek wplyw!

Zaraz, zaraz. To, że osobna tabela bez olewaczy, będzie najlepszym rozwiązaniem, to już ustaliliśmy wcześniej i to zostawmy.

Za to Ty raczyłeś byłeś napisać "I ratia z reguly beda lepsze bo opieraja sie na mniejszej liczbie graczy". I z tym dyskutuję, bo to ciekawa teoria tylko niepotwierdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

s już spore różnice w pozycji GP w naszej Ńlidze..

 

rozumiem, ze róznicą 75 vs 59 mam się nie martwić bo to jest do odrobienia a słabsza pozycja mając właśnie mniej gier rozegranych ma szansę być poprawiona?

 

Na tym etapie sezonu? Oczywiście, że to da się nadrobic. Strata +20 meczów na półtora miesiąca przed koncem sezonu moze martwić, ale jeszcze nie teraz.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej samej lidze straty olewaczy nie robią różnicy

Tylko przy podejsciu z usuwaniem takiej druzyny z tabeli...

 

Zaraz, zaraz. To, że osobna tabela bez olewaczy, będzie najlepszym rozwiązaniem, to już ustaliliśmy wcześniej i to zostawmy.

Za to Ty raczyłeś byłeś napisać "I ratia z reguly beda lepsze bo opieraja sie na mniejszej liczbie graczy". I z tym dyskutuję, bo to ciekawa teoria tylko niepotwierdzona.

Nie rozumiem co w tym kontrowersyjnego. Gdybym to napisal na temat srednich nie-ratiowych kategorii bys to uznal za oczywiste... 

 

s już spore różnice w pozycji GP w naszej Ńlidze..

W NBA rowniez, niektore druzyny maja rozegrane 8, a inne 6. W zwiazku z tym...

 

rozumiem, ze róznicą 75 vs 59 mam się nie martwić

Nie. O ile nie trzyma sie w aktywnym slocie zlamasow to na dobra sprawe tym tematem nie ma sie co zajmowac przez pol sezonu. Dopiero w ostatnim miesiacu czy dwoch trzeba na to uwazac by sie wyrobic albo zeby nie skonczyc za wczesnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy podejsciu z usuwaniem takiej druzyny z tabeli...

Nie, w kazdym przypadku. Czy zwyciezca dostaje 15 czy 12 pkt nie robi różnicy, o ile każdy pozostały dostaje odpowiednio mniej. Juz de kalkulejtor.

 

Nie rozumiem co w tym kontrowersyjnego. Gdybym to napisal na temat srednich nie-ratiowych kategorii bys to uznal za oczywiste...

 

Khem, khem, może dlatego, że pozostałe średnie zależą od czasu gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde kliknąłem przed chwilą akceptację tradu przez misclick. prośba o informację jak cofnąć taki trade . Ewidentna pomyłka z mojej strony. 


Nawet wiadomość, która załączyłem do tego tradu mówiła że się nie zgadzam. Sam chyba nie mogę tego cofnąć lub proszę o informację jak to cofnąć.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurde kliknąłem przed chwilą akceptację tradu przez misclick. prośba o informację jak cofnąć taki trade . Ewidentna pomyłka z mojej strony. 

Nawet wiadomość, która załączyłem do tego tradu mówiła że się nie zgadzam. Sam chyba nie mogę tego cofnąć lub proszę o informację jak to cofnąć.

 

 

Komisz może taki trejd cofnąć bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.