Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Im dluzej patrze na swoj sklad tym bardziej mam wrazenie, ze powinienem agresywnie zatankowac straty...

Takze jak ktos ma gracza, ktory mu za mocno paskudzi ta kategorie i chcialby go oddac to niech da znac ;-)

W zamian oferowalbym jakiegos combo sposrod mniej tracacych Greena, Tadzia i Bosha [choc przy tym ostatnim w druga strone musialby isc jakis center]. Zwlaszcza PG sa mile widziani bo ci to potrafia tracic od cholery i przy odpuszczeniu strat bez sensu jest bycie slabym w asystach.

 

BTW, jestem rozczarowany, ze nie padl zaden zart na temat mojej akcji z Sullingerem...

ktorego wywalilem i pobralem z waiverow ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem niemal to samo z G.Nealem ;)

Prawie robi wielka roznice ;-)

 

wilq ty w ogóle masz ciekawy skład, bo rzadko się zdarza, aby być równie słabym w ast i zb jednocześnie ;)

Dzieki? ;-) Ale niebawem zbiorki powinny sie wyprostowac bo bede gral wyzszym skladem.

Zas w asystach sila rzeczy bede cieniowal dopoki nie kupie drugiego PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz z FA N. Wolters. Bardzo dobry grajek.

Mialem na mysli rozwiazanie na dluzej niz jeden mecz ;-)

 

Manka ciagle nie ma... probowalem maila, PMa, propozycje trejdu i bez skutku. Dziwne, ze tak zniknal po zeszlorocznej wygranej i potwierdzeniu udzialu. Nawet w mockach bral udzial! I od tego czasu juz sie nie pojawil na forum pomimo iz napisal wczesniej, ze mu pasuje kazdy dzien draftu po 18. Jakos duzo zachodu by to zwyczajnie olac, wiec tajemnicze to dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jakby coraz gorzej, no i muszę być szczery, kupno Garnetta się nie opłaciło. Na razie nie ma problemu z opuszczaniem meczy, ale co z tego, że gra, skoro cegli niesamowicie.

 

Sprzedam go tanio, na trading blocku też Evans i Granger, jakby ktoś był zainteresowany.

 

No cóż nie powiodła sie sprzedaż Hardena, z nim pewnie mógłbym walczyć o mistrzostwo, bo jakoś nie widzę Sławka na 1 miejscu. Dużo ciekawszym teamem dysponuje marcos.

 

Groźny też będzie Siner z szalejącymi Ibaką, Morrisem i Afflalo.

 

Tylko bez słów: "a nie mówiłem". Jednego jednak nie mogłem przewidzieć - że będę najgorszy w stratach. Moi muszą podreperować steale, bo marcos, qas i czerwone pantery tuż tuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Groźny też będzie Siner z szalejącymi Ibaką, Morrisem i Afflalo.

Morris i Afflalo to nie zawodnicy na ktorych nalezy liczyc, ze wykatapultuja nas na podium.

Ba - gotów jestem sie założyć, że Siner tego nie wygra mimo, ze postawa kilku z jego zawodników może faktycznie cieszyć.

 

Tylko bez słów: "a nie mówiłem". Jednego jednak nie mogłem przewidzieć - że będę najgorszy w stratach. Moi muszą podreperować steale, bo marcos, qas i czerwone pantery tuż tuż.

 

Dlatego budowanie w oparciu o straty jest tak niewdzięczną dziwką. Bo ta strategia w zasadzie zmusza nas do dwóch rzeczy - budowaniu w oparciu o bardzo mocne (moze wręcz elitarne) kategorie współczynnikowe (FG% i FT%) oraz statsy defensywne i trójki.

Problem jest taki, ze zawodnicy dający duzo punktów i zbiórek zwykle mają wysokie straty.

Drugi problem to bloki versus FT%, oraz trójki vs FG%. Zawodników którzy mają mocną kombinację tych statystyk jest niewielu, a zgromadzić ich na tyle duzo zeby cały roster trzymał parametry jest cholernie trudno.

Dlatego ja zwykle TO traktuję po macoszemu i w ogóle ich nie biorę pod uwagę przy liczeniu kombinacji.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna walka o JJH, liga nie śpi !

True, true, ale ciekawa zaleznosc, ze zawsze znajdzie sie ktos kto da caly budzet ;-)

Trzeba to bedzie uwzglednic na przyszlosc bo trzeba albo isc na calosc albo olac sprawe.

 

bylem pewny ze bedzie moj :<

I dlatego zwinales mi Barnesa doslownie przed momentem jak klikalem "Add"??

Damn, sekundy decyduja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie McGee mi się popsuł więc musiałem Hicksona wybrać. Koniecznie! Drugi chętny dawał chyba ze 32$.

Tak, dałem 32$ i liczyłem po cichu, że go dostanę. Gdybym wiedział, że tyle dałeś to bym machnął 52$ (tyle akurat mój max był).

 

No nic, muszę dalej przemyśleć trade z wiLQ'iem (RW za Millsapa pisząc w skrócie; ewentualnie RW+Deng/Jrue za Monte+Tadeusa). Rebsy chciałbym poprawić ale cały czas mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie chce, ale musze zaczac ten komiszowy temat... co robimy z druzyna manka?

1. Liczenie tabeli jakby druzyny nie bylo wcale.

2. Wystawianie zawodnikow, ktorzy znalezli sie w skladzie opuszczonej druzyny.

3. Zostawienie opuszczonej druzyny bez ingerencji.

 

Najgorsze w tym wszystkim, ze to dobra druzyna! Fundament z George'a, Melo, Love i Vucka jest piekny, tylko tam dobrac sensowne uzupelnienia i to moglby byc contender, a tak sie marnuje... ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja 2 to nie znaczy że wszyscy zostaną wywaleni na FA, tylko że jak jest kontuzjowany gracz z podstawowego składu to komisarz zastępuje go graczem z ławki.

Jestem przeciwny opcji pierwszej, żadnych dodatkowych tabel, jedyna jest na yahoo.

Ja bym nic nie robił z tą drużyną, pozostawił bez ingerencji, ale zmiany raz na tydzień konuzjowanych graczy też mogę zaakceptować.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.