Skocz do zawartości

Regulamin Lig Roto


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z zakonczonymi ankietami o zmianach zasad uaktualnilem FAQa i Regulamin. Glowne zmiany to oczywiscie dodanie 1 x ILa, Daily-Tomorrow [nie bylo nic o trybie pobierania FAsow to wyrzezbilem pytanie 30, ktore przy okazji pokrywa kwestie poruszane przez komiszow], ale takze wywalilem fragmenty dotyczace 2014/15 oraz uaktualnilem daty i linki na nowy sezon.

 

Jak zwykle w takich przypadkach apeluje, ze teraz jest najlepszy okres na sprawdzenie i zweryfikowanie czy w regulaminie jest cos czego nie powinno tam byc albo czy cos mogloby byc jasniej opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mashi, załóż drugie konto i zgłoś się jako nowy uczestnik. to już będzie zgodne z regulaminem ;]

Tja, tak wlasnie powinno sie wykorzystywac doswiadczenie - do nauki jak omijac regulamin ;-P 

 

Zastanawiałem się, czy jednak po prostu karna relegacja na najniższy poziom drzewka "olewusów" nie byłaby lepsza. Bo tak to chyba jednak tworzy się martwa litera prawa.

Dla kogos kto juz gral na najnizszym poziomie drzewka to nie jest zadna kara...

 

Są metody na kombinatorów ;)

Tzn jakie stosujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

też macie takie opóźnienia po trejdach/braniu FA i waiverów, że tak naprawdę grajków da się wystawić dzień, dwa po czasie?

Nastepnego dnia. I wszyscy tak maja z powodu tej opcji/glosowania - http://www.e-nba.pl/topic/4404-update-regulaminu-tryb-pobierania-fasow/

 

Straszne g... z tą nową opcją. Mam nadzieję na kolejne głosowanie w następnym sezonie. Każdy będzie już wiedział jak słabe jest te obecne ustawienie daily tommorow.

Glosowales przeciw, wiec oczywiste, ze Tobie sie nie podoba ;-) Ale kluczowe pytanie brzmi czy z grupy popierajacych ta opcje ktos zmieni zdanie [watpie] lub z tych co nie zaglosowali [tu jest szansa]. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście ustawienia Daily tommorow i jego beznadziei - pamiętajcie, by wywalić 14 zawodnika przed dniem,w którym chcecie aktywować gościa z IL. W przeciwnym razie system zgłosi nadmiar zawodników i gość z IL nie będzie mógł być wstawiony do składu.

To rozwiązanie jest oczywiście konsekwentne wobec innych, ale mnie zaskoczyło, bo zawsze patrzyłem na Daily tommorow jako na utrudnienie wstawiania graczy,a tu się okazuje, że również utrudnia ono ich wyrzucanie.

 

A ja bym chciał móc wyrzucać graczy kiedy chcę :P

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście ustawienia Daily tommorow i jego beznadziei - pamiętajcie, by wywalić 14 zawodnika przed dniem,w którym chcecie aktywować gościa z IL. W przeciwnym razie system zgłosi nadmiar zawodników i gość z IL nie będzie mógł być wstawiony do składu.

To rozwiązanie jest oczywiście konsekwentne wobec innych, ale mnie zaskoczyło, bo zawsze patrzyłem na Daily tommorow jako na utrudnienie wstawiania graczy,a tu się okazuje, że również utrudnia ono ich wyrzucanie.

 

A ja bym chciał móc wyrzucać graczy kiedy chcę :tongue:

Na e-NBA jest w jak w Unii. Możesz chcieć co tylko dusza zapragnie, ale jesli nie jest to zgodne z wypracowanym stanowiskiem unijnym - nie ma bata. Chcieliśmy demokracji - mamy demokrację ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście ustawienia Daily tommorow i jego beznadziei - pamiętajcie, by wywalić 14 zawodnika przed dniem,w którym chcecie aktywować gościa z IL. W przeciwnym razie system zgłosi nadmiar zawodników i gość z IL nie będzie mógł być wstawiony do składu.

 

Jak dla mnie to problemem tutaj jest nieporozumienie jakim jest IL spot, który wypacza trochę sens całej zabawy bo może od razu zrobić że teamy mają po 14 grajków bo zawsze jest na FA jakiś INJ którego warto potrzymać skoro to nic nie kosztuje.

Kontuzje to był ważny element tej gry i strategii a tak zamiast wywalać albo sprzedawać gwiazdkę żeby nadrobić sloty można sobie ją zatrzymać i FAsami nadrabiać.

Bez sensu.

 

A Daily-Tomorrow i tak jest lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem rozczarowanie roznymi ustawieniami, ale juz probujecie naciagac interpretacje... jak na przyklad...

 

A ja bym chciał móc wyrzucać graczy kiedy chcę :tongue:

Przeciez mozesz wyrzucac kiedy chcesz... nie w tym miejscu jest problem.

 

Jak dla mnie to problemem tutaj jest nieporozumienie jakim jest IL spot, który wypacza trochę sens całej zabawy bo może od razu zrobić że teamy mają po 14 grajków bo zawsze jest na FA jakiś INJ którego warto potrzymać skoro to nic nie kosztuje.

Kontuzje to był ważny element tej gry i strategii a tak zamiast wywalać albo sprzedawać gwiazdkę żeby nadrobić sloty można sobie ją zatrzymać i FAsami nadrabiać.Bez sensu.

Ma to sens tylko go ignorujesz lub co innego uznajesz za sensowne.

Po 1, zeby pobrac z FAsow zawodnika z INJ musisz kogos wywalic [takze bzdura jest, ze "nic" nie kosztuje],

Po 2, w danym momencie na FAsach jest zbyt malo kontuzjowanych dobrych graczy by nimi zapelnic 15 druzyn [iMO zawsze wiekszosc beda stanowic kontuzje u wlasnych gracze, a nie jakies na sile, btw to samo dotyczylo lig bez ILa!],

Po 3, jeden slot IL nie zalatwi wszystkich kontuzji, wiec to wciaz bedzie wazny element gry i strategii,

Po 4, wciaz bedzie dobry motyw by sprzedawac kontuzjowanych w celu nadrabiania gier bo z FAsow rzadko sie daje zastapic ich wszystkie mocne strony. Moze pojedyncze kategorie, ale to syndrom krotkiej kolderki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem rozczarowanie roznymi ustawieniami, ale juz probujecie naciagac interpretacje... jak na przyklad...

 

Przeciez mozesz wyrzucac kiedy chcesz... nie w tym miejscu jest problem.

W tym, właśnie w tym. Nie mogę wyrzucić gracza ze skutkiem dziś, mogę dopiero ze skutkiem jutro. To nie jest wyrzucanie "kiedy chcę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym, właśnie w tym. Nie mogę wyrzucić gracza ze skutkiem dziś, mogę dopiero ze skutkiem jutro. To nie jest wyrzucanie "kiedy chcę".

Wg mnie decyzja o wyrzuceniu zawodnika jest oddzielna sprawa od tego kiedy to wejdzie w zycie [o czym chyba piszesz]. Przeciez jak chcesz wyrzucic gracza to klikasz drop i w tym momencie jego juz nie ma w Twoim skladzie bo wisi na waiverze czyli jest wywalony kiedy chcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.