Skocz do zawartości

West 2nd Round [1] Thunder - [5] Grizzlies


Chytruz

Bedo w WCF:  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bedo w WCF:

    • Oklahoma Shitty
      8
    • Mempiss
      61


Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę. Jak sobie wyobraź obronę Memphis, to ich silny punkt, bo nawet jak ich podkoszowych będzie branić para Chalmers/Allen to nie przekroczą 100 pkt. A teraz Zbo na Lebronie, ja nie mówię, że wtedy by był zagrożony 63 MJ, ale raczej 100 Wilta. Lebron jakoś da radę kryć Zbo, co najwyżej ten wrzuci na nim jakieś season high w stylu 32 pkt i best ever serie z 25 pkt, jak Zbo zamierzają ukryć w obronie przeciwko Wade, Allenowi, Chalmersowi, Boshowi i Lebronowi? Na tym polega magia Lebrona, on ma te 206 i 120 kg, ustoi PF lepiej lub gorzej, a nie ustawisz całej obrony na wyłączanie z niego, to zobaczysz cyferki z nba 2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie mogę założyć. Zbo to taki Barkley tylko w gorszym wydaniu.

ZAcytuje mój ulubiony film - Dżisus Krajst o ja pierdolę. Zapytam się w jakim sensie ZBO to gorszy Barkley bo jak dla mnie to oni nie mają ze sobą nic wspólnego poza tym że są czarni i podobno leniwi. Jeśli już bym miał ofensywę Barkleya porównać do kogoś to prędzej do JAmesa niż ZBo nie wspominając o motoryce , obronie i nawet zbiórkach. Barkley to był wybryk natury - był kurduplem ale miał taki ciąg w górę i tak mocny dół że praktycznie cholernie ciężko było go przestawić czy zatrzymać.

 

@ Rappar

Fajnie że sobie wymyślasz piątkęWade/Allen/Chalmers/Bosh/LBJ ale ona jak na razie to przebywała na parkiecie 17 minut w 7 meczach. Heat nie grają takim ustawieniem praktycznie wcale bo to jest najgorzej zbierające ustawienie Heat ze wszystkich możliwych . 40% możliwych zbiórek więc takie ustawienie z Memphis nie zbierze nic w ataku a samo będzie na desce co chwilę patrzeć jak im Zbo dobija raz za razem. Radzę obejrzeć jak gra Miami w tych PO bo takiej piątki nie ma praktycznie w ogóle na parkiecie. Nie wspominając że to na razie najgorsze ustawienie obronne w tych PO nie tylko Miami ale i wszystkich 16 ekip ( mówię o ustawieniach które grało powyżej 15 minut razem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w dupe, załóżcie już sobie wątek o finałach miami - mempiss, no serio

nawet jeśli któreś z dnich się wyjebie po drodze to się tam nic nie przejmujcie, dyskutujcie dalej nt hipotetycznych ustawień które może będą a może kura pierdnie

 

tak o meczu to faktycznie był lepszy niż G3 ale w końcówce też trochę siara z obu stron, przestrzelone wolne, straty i błędy przy inboundowaniu piłki

 

btw czy tylko ja mam wrażenie czy przy 29-46 sędziowie trochę pomogli memphis w gonieniu Okla ?

 

po przebudzeniu ibaki w wyścig o drugie miejsce w głosowaniu na LVP serii poważnie włączyl się tay prince

 

bo co by nie powiedzieć - pierwsze już jest zarezerwowane:

http://sports.yahoo.com/nba/players/3730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładam się bo to już 20 lat minelo odkad skonczylem 10 lat i chyba wyroslem.

 

Nawiasem mowiac nie bierzecie (zwolennicy Heat) jeszcze tego ze Memphis od poczatku PO musi WALCZYC co czyni ich jeszcze mocniejszymi, mozna mowic ze nie robia szalu w serii z OKC ale to oni powoduja ze to wlasnie OKC wyglada jeszcze zalosniej i to samo bedzie w WCF.

Heat z kolei maja poki co wszystko podane na tacy bo z Bucks czy takimi Bulls to i Atlanta by powalczyla moze i ze skutkiem.

 

Lebron to Lebron - wiadomo, ale Wade ledwo chodzi, Allen to juz nie ten Allen, Bosh? hmmmm, o Chalmersie ktorego Conley zjada na sniadanie nie wspomne.

Smiem twierdzic ze rok temu to seria z Bostonem pozwolila Heat wygrac mistrziostwo bo to byla wkoncu seria PO, wkoncu trzeba bylo sie wykazac i powalczyc i to przygotowalo ich na Finał. Jesli IND/NY sie nie postawia i nie powalcza to juz pal licho Memphis chociaz to ich widze w roli faworytow; to kazdy po przejsciu Zachodu bedzie bardziej zahartowany i gotowy.

 

edit do posta wyzej:

nie ma coi gadac o ustawieniach jakie beda bo to chyba kazdy wie wiec spokojnie. Z drugiej strony moze i lepiej pogadac io hipotetycznych ustawieniach niz opisac mecz ktory "sie widzialo" w jednym zdaniu :) (tak, sedziowie pomogli btw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że sobie wymyślasz piątkęWade/Allen/Chalmers/Bosh/LBJ ale ona jak na razie to przebywała na parkiecie 17 minut w 7 meczach. Heat nie grają takim ustawieniem praktycznie wcale bo to jest najgorzej zbierające ustawienie Heat ze wszystkich możliwych . 40% możliwych zbiórek więc takie ustawienie z Memphis nie zbierze nic w ataku a samo będzie na desce co chwilę patrzeć jak im Zbo dobija raz za razem. Radzę obejrzeć jak gra Miami w tych PO bo takiej piątki nie ma praktycznie w ogóle na parkiecie. Nie wspominając że to na razie najgorsze ustawienie obronne w tych PO nie tylko Miami ale i wszystkich 16 ekip ( mówię o ustawieniach które grało powyżej 15 minut razem)

To był tylko hipotetyczny przykład, ogólnie Zbo będzie ciężko ukryć, zresztą MEM nie ma w ogóle obrońcy na Lebrona, jeśli on się nie zachokuje to po prostu to będzie grał w xboxa z Memphis, Memphis mają bardzo dobrą defensywę, ale w tym znacznie Pacers ustępują, ze nie mają co robić z star power. Durant hasa jak miło, gdyby nie grał sam, to by Memphis nie wracali do Okli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu była gadka pod tytułem: "Walka rozstrzygnie się na zachodzie" :)

Miśki w ataku wyglądają jak wyglądają, ale są ******** niewygodnymi przeciwnikami dla każdego. Okla przy nich wygląda jak banda scrubów która cudem dostała się do PO, a Clippers okazali się "another RS team".

Nie skreślałbym Memphis, ale też nie stawiałbym milionów monet na nich. Trochę mi oni przypominają Dallas '11 którzy rozprawili się z Heat w finale. Dobra ławka, trener ma łeb na karku, skład zbilansowany każdy zna swoje miejsce tylko all-stara typu Dirka brak :)

Liczę na nich, Basket przez duże B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robia szalu w serii z OKC ale to oni powoduja ze to wlasnie OKC wyglada jeszcze zalosniej i to samo bedzie w WCF.

Thunder wyglądają żałośnie przez to, że stracili połowę swojego fire power wraz z połamaniem Westbrooka, a Ibaka postanowił, że nie będzie trafiał w tej serii open jumperów. Jak dla mnie zasługa Grizzlies w tym niewielka.

 

ogólnie Zbo będzie ciężko ukryć

Jeśli Battier byłby w grze to nie byłoby ciężko.

 

A jeśli chodzi o g4. Tay Prince ze swoim zasięgiem, jest najlepszym człowiekiem w lidze do bronienia jumperów Duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o g4. Tay Prince ze swoim zasięgiem, jest najlepszym człowiekiem w lidze do bronienia jumperów Duranta.

Daleko wedlug mnie od ograniczył do 3 pkt poniżej ppg z rs do bycia najlepszym człowiekiem w lidze do bronienia Duranta. Jak dla mnie do jego obrony nadają się w lidze tylko George i Lebron z zeszłego roku skupiający się na man to man, a nei team d(mam nadzieję, że w tych PO z nudów zacznie bronić w końcu by mieć jakieś zajęcie na boisku). Durant poczynia sobie co chce, ale bez Russela OKC wygląda przy Memphis jak Cavs. A Lebron teraz ma lepszy support, MEM nie ma szans z MIA, jedyne zagrożenie jakie widze to Spurs i Pacers, bo przynajmniej mają George i Lebron nie będzie grał na ps3 w serii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko wedlug mnie od ograniczył do 3 pkt poniżej ppg z rs do bycia najlepszym człowiekiem w lidze do bronienia Duranta

Dlatego napisałem, że do bronienia jumperów jest najlepszy. Całościowo oczywiście jest kilku gości, którzy odwaliliby pewnie lepszą robotę, bo Prince ma problem żeby wyrobić się na nogach, ale jak już mu się uda, albo ma za plecami mur zmuszający Duranta do jumperowania to w tej sytuacji Tay ze swoim zasięgiem jest niezastąpiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George ma lepszy, Lebron może go bronić bliżej i szbciej, więc i jumpery lepiej obroniu. Durant jest na razie ograniczony przez Taya do 31/11/7. Takie serie w tej lidze to robi tylko Lebron poza nim, więc nie powiem, że Durant jest dobrze broniony, nawet do jumperów oprzed Tayem bym wziął z 5 gości. Ogólnei w sumie Gay jednak by im się strasznie przydał w obronie, Tay jest lepszy przeciw 28 teamom, Gay przeciwko TYM dwóm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura. Na Lebrona Prince jest o niebo lepszy bo lepiej gra w Team D. Fakt, że jest długi tylko pomaga bo zwykłe contestowanie rzutów to już super. Tay dużo lepiej od Gaya zmusza swój matchup do określonych zagrań, oddawania rzutów z miejsca gdzie chce tego Hollins i to jest niezastąpione. Poza tym bądźmy szczerzy- Gay czy Prince nie zatrzymają nigdy Duranta a już na pewno nie Jamesa 1on1. Oczywiście jest kilku lepszych gości jak Butler, Mbah, George czy z młodych Leonard i Barnes ale kwestia przydatności Gaya na Thunder i o zgrozo Heat jest jasna- bogu dzięki, że jest w Toronto. Nawet jakby dał ciut lepszy 1on1 d czego nie widziałem w ostatnich 2 sezonach to w ataku by oddał z nawiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo kto spodziewal sie, ze seria skonczy sie w 5 meczach. obstawialem, ze durant wyciagnie thunder do finalow nba, jednak sie przeliczylem, choc to bardziej byly moje zyczenia niz przypuszczenie.

 

szkoda thunder ale to pokazuej jak wiele szczescia trzeba miec by zdobyc mistrzostwo nba. sam talent nie wystarcza, trzeba jeszcze przejsc bez kontuzji, ktore do tej pory przez kilka lat omijaly grzmot. szkoda duranta, 48 minut, 5/21... gosc walczyl ale jak przyszlo co do czego zostal na placu boju sam. plusy sa takie, ze widac jak na dloni jak wiele dla tej druzyny znaczy westbrook.

 

awans grizzlies to piekna sprawa. przystapili z pozycji underdoga a sa chyba najlepiej wygladajaca druzyna na zachodzie w tych playoffs. maja kilka dni na odpoczynek, moga przyjrzec sie spokojnie spurs i warriors. fajnie, ze zaszli az tak daleko, zycze im awansu do finalow nba bo byloby milo, gdyby w memphis zagoscila taka impreza. zreszta maja ku temu sporo argumentow.

 

tony allen Xfactor, celtics chyba mocno zaluja, ze go ot tak puscili. gosc jest wielki w defensywie, w ataku cos doda. damn

 

finaly pacers-grizzlies? byloby smiesznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga:

 

12 punktów, 11 strat, 4/23 z gry w serii.

 

Miss 2ft jumper

Miss 2ft jumper

Miss 4ft jumper

Made 6ft jumper

Miss 17ft jumper

Miss 0ft jumper

Miss 1ft jumper

Miss 6 ft jumper

Made 6ft jumper

Miss 1ft jumper

Miss 5ft jumper

Miss 7ft jumper

Miss 18ft jumper

 

To tylko 3 ostatnie mecze, ale you get the idea.

 

Zgadnij kto to. Do wygrania wycieczka po warsztacie obróbki skrawaniem.

 

Jako podpowiedź dodam, że to zawodnik podobno lepszy niż Asik.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.