Skocz do zawartości

Jason Collins jest gejzerem


danny

Rekomendowane odpowiedzi

@Barsa: no to światopoglądowo myślimy podobnie. Natomiast ja powtórzę mój 1 post- zdajesz sobie sprawę ile pracy wymagałoby wprowadzenie takich rozwiązań? To jest ogrom pracy aby stworzyć dobrą ustawę a znając poziom polskiego ustawodawcy to i tak zjebali by kilka spraw i to fundamentalnych. Uwazam, że jest multum ważniejszych spraw niż to i wolałbym aby się zająć reformą szkolnictwa, NFZ, ZUS, Policji, prokuratury, zmienić kk i masa innych rzeczy, które dotyczą nas wszystkich a nie jakiegoś tam procenta społeczeństwa. Poza tym jeśli związek partnerski pozwoliłby na odmowę składania zeznań obciążających osobę w związku to grupy przestępcze były by jeszcze bardziej bezkarne. Najpierw potrzebne rzeczy a potem kwestie społeczne.@Kelner: Za 30 lat wnuka mieć nie zmierzam mimo wszystko ale to mówisz o zaniku małżeństwa a nie rozbiciu. Mi tylko o to chodziło i o porównanie do kobiet czy robotników. Pewnie instytucja małżeństwa może być zabobonem ale to występujesz w jej obronie bo niesie jakieś tam wartości i okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% pedofili to geje. jaki jest problem? w tych 20% procentach hetereseksualnych pedofili wielu jest naiwnych mężczyzn.

Gdzieś Ty to wyczytał? Sorry ale gorszych bredni nie czytałem dawno... ja rozumiem, że można naginać fakty pod swoje tezy, ale nie przesadzajmy jeszcze dopisek, że jak hetero to pewnie wielu się "pomyliło".... Boże.

 

@wowo

 

Tylko, że w PL szuka się na siłę tematów zastępczych, dla mnie homosie takim tematem są... więc nie ważne, że boli ale załatwić to i mieć spokój, bo to nam budżetu nie zawali a tak będzie ciągle gadka o tym. Po co, to mało ważny temat dla ogółu...

 

Inna sprawa, że z tego co widzę patrząc na wyniki ostatnich sond to większość jest jednak przeciw temu... cóż w takim razie, ja bym po prostu odpuścił ale i media nakierował(umówmy się, że jakieś środki nacisku są), żeby już tak tych homosiów nie propagowały. Nie jestem za "unowocześnianiem na siłę"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 30 lat wnuka mieć nie zmierzam mimo wszystko ale to mówisz o zaniku małżeństwa a nie rozbiciu. Mi tylko o to chodziło i o porównanie do kobiet czy robotników. Pewnie instytucja małżeństwa może być zabobonem ale to występujesz w jej obronie bo niesie jakieś tam wartości i okej.

bardziej mi się rozchodzi o to wowo, że to co żądają geje da się załatwić już dzisiaj prawnie (czyli ten dostęp do szpitala etc). ale nie chodzi wcale o to ale o samą nazwę. zobacz jak się kłócą o ten projekt co wymyślili konserwatyści z PO i Komorowski. chcą im ułatwić ale im i tak chodzi o nazwę. argumentują tym, że im też się należy taka nazwa aby geje się lepiej czuli. to jest mydlenie oczu i nic więcej.

 

Tylko, że w PL szuka się na siłę tematów zastępczych, dla mnie homosie takim tematem są... więc nie ważne, że boli ale załatwić to i mieć spokój, bo to nam budżetu nie zawali a tak będzie ciągle gadka o tym. Po co, to mało ważny temat dla ogółu...

 

Inna sprawa, że z tego co widzę patrząc na wyniki ostatnich sond to większość jest jednak przeciw temu... cóż w takim razie, ja bym po prostu odpuścił ale i media nakierował(umówmy się, że jakieś środki nacisku są), żeby już tak tych homosiów nie propagowały. Nie jestem za "unowocześnianiem na siłę"...

ale media są rządowe więc im to na rękę. po cholerę rozmawiać o podatkch oraz bezrobociu? a homosiów sie propaguje i będzie propagować dla tych celów co napisałem. walka o prawa gejów ułatwia rządzącym manipulację ludzi. każdej władzy w czasach pokoju chodzi o to aby społeczeństwo było podzielone. dopiero przy konflikcie jednoczy się społeczeństwo i szuka wroga zewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale media są rządowe więc im to na rękę. po cholerę rozmawiać o podatkch oraz bezrobociu? a homosiów sie propaguje i będzie propagować dla tych celów co napisałem. walka o prawa gejów ułatwia rządzącym manipulację ludzi. każdej władzy w czasach pokoju chodzi o to aby społeczeństwo było podzielone. dopiero przy konflikcie jednoczy się społeczeństwo i szuka wroga zewnętrznego.

+1

 

hierarchia powinna byc taka w mediach:

 

1) całkowicie zaniżona silą nabywcza Polaka w porównaniu do innego czlonka UE ( tańsze paliwo np. w Austrii vs poziom zarobków podobny tylko tam z symbolem EUR a u nas PLN, przykladow jest z reszta cala masa bo wystarczy porownac np. wycieczki i ich ceny z TUI niemieckiego a polskiego lub poziom wyposarzenia nowych aut audi/bmw/merc tu a tam i ich ceny o zarobkach nie wspominajac - nawet jakbysmy liczyli 1:1 PLN vs EUR jestesmy z gorszym cennikiem nieraz)

 

2) POZIOM BEZROBOCIA;

 

3) beznadziejny stan finansów publicznych czyli fiasko Tanie Panstwo (gdzie np. quasi reforma w sadownictwie na razie skutkowala milionowymi wydatkami na nowe pieczatki i wzory pism urzedowych a poziom etetow ten sam);

 

4) dalsza postepujaca glupia prywatyzacja;

 

5) fiasko reformy zwanej jedno okienko przedsiebiorczosci

 

6) matactwa energetyczno-paliwowe powiazana z KORUPCJA (top 10 w Euro?)

 

7) latanie budzetu Panstwa\gmin mandatami przy jednoczesnym dalszym ucisku fiskalnym

 

8) blednymi poziomami stawki podatku VAT i CIT

 

9) mizerny poziom politykow

 

za to mamy durny festiwal....

 

1) homofobia

2) sprawa mamy madzi

3) ja sosna jak mnie slychac

4) kto ma byc szefem KE ( Tusk?)

5) co tam slychac u partii politycznych kadrowo (zamiast dyskusji o merytoryce czyli finansowaniu ich z kieszeni podatnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylijska Narodowa Rada Sprawiedliwości, instytucja zapewniająca autonomię władzy sądowniczej, ogłosiła, że urzędy stanu cywilnego nie mogą odmówić udzielania ślubu parom homoseksualnym. Informacja jest szczególnie ciekawa ze względu na odsetek katolików w Brazylii. Brazylijski Kościół katolicki jest największą narodową wspólnotą wiernych na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się nad tym wstawianiem zastanawiam (wklejki za darmo ) bo chłopaki wpadli na pomysł aby wprowadzić opłaty nie po to aby to obchodzić w sumie na masową skalę bo trochę ludu forum czyta.....

 

trudno mi sobie wyobrazić polskojęzycznego fana NBA który nie trafił tu do nas choć na chwilę.....

i w drugą stronę jakoś nie wierzę że jest wielu klientów gotowych jako maniacy wykupić 6go a nie mający dostępu tutaj do forum....

 

po prostu poza nami chyba jednak co pokazuje niszowość zbyt wielu fanów nie ma - takich co chętnie zapłacą za cos ekstra.....

 

wię jak dla mnie średnio OK choć można to podciągnąć pod promocję u nas aby sie przekonać czy warto.....

 

rozumiem ze tekst idzie za zgodą autora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta za zgodą autora... Jak kupię w domu gazetę, to mam do redakcji do Warszawy pisać czy ojciec ją może na klopa wziąć?

Zresztą te artykuły pokazują, ze za niski poziom by bulić kasę, a to o Celtach to już w ogóle żalowo napisane.

Poczytaj prawo autorskie a potem porównuj udostępnianie własności intelektualnej osobie spokrewnionej z pirackim wrzucaniem na neta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w koncu moge dac ojcu gazete na kibel czy nie?

 

z 6g jest jeszcze troche tak, ze dali ciala jak nc+. gdyby wprowadzili darmowy miesiac-2 a raz na jakis czas udostepnialiby pelny artykul by zachecic, odpowiedz czytelnikow pewnie bylaby zupelnie inna

 

a tak, wiekszosc jest na "nie" bo 3ba bulic. niewazne ile i niewazne jaki poizom. 3ba bulic, to juz wole pojsc na balldontlie i podszkolic angielski albo wejsc na mvp-magazyn, gdzie teksty duzo smieszniejsze a i poziom niczego sobie. w skrocie tak wyglada myslenie wiekszosci. zreszta patrzac po rotacji nazwisk piszacych na 6g jest coraz zabawniej wiec pozostaje czekac na final

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w koncu moge dac ojcu gazete na kibel czy nie?

 

 

możesz oczywiście dać do kibelka ale skanować codziennie i wstawiać pdf do neta by zamiast kupować gawiedź sobie poczytała za darmo już nie bardzo.....

 

przykład nietrafiony ale dzieki temu zastanawiam się czy twój Tata jeszcze mieszka z Tobą ( a raczej Ty z nim) czy przychodzi do Ciebie poczytać na kibelku bo masz gazętkę?

 

jakość tekstów się ma nijak do praw autorskich choc słusznie wskazałeś ze powinni trochę inaczej wypromować się a i jakość podciągnąć...mimo wszystko jest to inicjatywa której nie można nam zwalczać tylko krytyką i wstawianiem na forum bez uzgodnienia...

 

pytałem o zgodę autora bo myslałem że twórcy szóstego są zalogowanymi forumowiczami stąd pytanie.....aby ich odkryć....

 

dla mnie sprawa oczywista - należałoby z autorem tak czy inaczej pogadać....może dla promocji na naszym forum i jakość artykułów by wzrosła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że jak zapłaciłem za coś to jest to moje i mogę wytrzeć tym dupę, zniszczyć albo, o zgrozo, zeskanować. tylko, że moja opinia ma niewiele wspólnego z chorym prawem.

+1

 

Śmieszne jest to, jak się podkreśla jaka to ważna jest wolność dla ludzi, a większość z nich jednocześnie popiera istnienie czegoś takiego jak patent i inne komplikujące życie durnych przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że jak zapłaciłem za coś to jest to moje i mogę wytrzeć tym dupę, zniszczyć albo, o zgrozo, zeskanować. tylko, że moja opinia ma niewiele wspólnego z chorym prawem.

-1000

 

w średniowieczu to mniej więcej tak działało, ale świat dookoła trochę się zmienił, to i prawo musiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.