Skocz do zawartości

2013/14 wstępny wygląd lig po zakończeniu obecnego sezonu/podsumowanie


matek

Co z użytkownikami porzucającymi zabawę w trakcie sezonu?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co z użytkownikami porzucającymi zabawę w trakcie sezonu?

    • Nie dopuszczenie do gry w sezonie 2013/14
      32
    • Degradacja ligę niżej w stosunku do wywalczonej
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Zamknalem sie i temat od razu ruszyl, dobra strategia ;-)

 

Choc trudno mi sie powstrzymac od skomentowania, ze zalozona ankieta i aktualnie omawiana opcja sie znowu gryza...

 

W uzupelnieniu watku o zapiskach dodam brakujace gwiazdki z dywizji X:

[ rozegrane mecze mozna sprawdzic tu: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/archive/nba/2012/44756/standings ]

6. Karl* - klekoty [niedograne 70 gier i odpuscil na poczatku kwietnia]

16. kraso* - Brooklyn Nets [niedograne 65 gier, odpuscil na poczatku marca]

18. asdaf24* - Mostowiakowie [niedograne 160 gier, odpuscil na poczatku marca]

19. [na yahoo nick jest]Ravic21* - California Seals [niedograne 200+ gier, odpuscil pod koniec grudnia]

 

Plus jest grupka, ktora mozna zakwalifikowac pod olewaczy albo i nie...

 

7. blaugrana - blaugrana [niedograne 11G, ale bylo o wlos od I ligi, ostatni raz zajrzal pod koniec lutego!]

11. nawciarz - Polonia Trzebnica [niedograne tylko 15 gier, ale bylo o wlos od II ligi]

 

Wg mnie same niedograne mecze bylyby akceptowalne, ale okolicznosci wymagalyby jakis wyjasnien zeby tego nie uznac za olanie.

 

17. PH#1 - Skaryfikejszyn [niedograne 40 gier]

[z West] 15. Tyrion - Podpalacze Mostów [niedograne 25 gier, odpuscil pod koniec marca]

 

A tutaj to juz kwestia ustalenia gdzie jest granica olewania.

Jak dla mnie to 50/50, ale przy jakiejs deklaracji, ze bedzie lepiej bym to puscil.

 

EDIT: okazalo sie, ze GMem BC Dzidzia jest Lew, dzieki za wyjasnienie.

 

 

Hmm, jak dla mnie koniec września/poczatek pazdziernika, potem to juz trzeba termin draftu wyznaczać. Ale tu juz niech Wilq decyduje, albo lorak.

Nie wiem dlaczego akurat nad tym mielibysmy decydowac, ale moja sugestia bylaby taka:

potwierdzenia od zeszlorocznych uczestnikow lig do 30 wrzesnia wlacznie i jazda,

zapisy do 7 pazdziernika co zostawi 3 tygodnie i 3 weekendy na organizacje poszczegolnych III lig. Najlepiej by bylo gdyby kazda nowa liga miala draft w innym tygodniu by umozliwic przenoszenie sie gdy nie pasuje termin, ale to juz trudno odgornie ustalac... chyba, ze podzielic ligi pod wzgledem pasujacego terminu draftu??

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lew, jesli faktycznie byles GMem BC Dzidzia to wybacz ominiecie, ale sie nie udzielales w watku tamtej dywizji, wiec trudno bylo to zgadnac... tym bardziej, ze dla ludzi spoza dywizji X nie widac nickow GMow. Takze zamiast linka do ligi najlepsza weryfikacja byloby albo potwierdzenie od kogos z dywizji X, ze tam byles albo Twoj profil na Yahoo gdzie widac nazwe druzyny i ligi.

 

Z innej beczki i dla jasnosci,

w proponowanym aktualnie rozwiazaniu gdzie spadaliby ludzie z tegorocznej II i III ligi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos gwiazdki, jezeli oznacza olanie zesłorocznej zabawy, to nie rozumiem rowniez czemu ją posiadam. Rzeczywiscie nie naleze do aktywnych na roznegorodzaju forach, ale po tranzakcjach w lidze mozna zobaczyc, ze cały sezon byłem aktywny, pomimo mizernego efektu koncowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwiazdek to wg mnie matek sie troche pospieszyl dajac ja wszystkim kandydatom, ale wyjasnienie [i mialem nadzieje dyskusja] jest tutaj: http://www.e-nba.pl/showthread.php?8617-2013-14-wst%C4%99pny-wygl%C4%85d-lig-po-zako%C5%84czeniu-obecnego-sezonu-podsumowanie&p=707282&viewfull=1#post707282

 

Zas Lew dostal po uszach za cisze na forum przez co trudno bylo ustalic kto jest GMem BC Dzidzia ;-)

A powazniej, wg nie powinno jej tam byc bo druzyna grala do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisalem co bym zrobil w tamtym poscie, ale wg mnie wypadaloby to omowic szerzej... tym bardziej, ze to pewnie bedzie zasada obowiazujaca w przyszlych sezonach. Gdzies trzeba ustanowic granice co jest olewaniem na a) rozegrane mecze, B) ostatnie zajrzenie do ligi i c) czy maja znaczenie okolicznosci walki o cos, tzn jak bylo blisko np do awansu to np a) i B) moglyby byc nizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdki można przecież w każdej chwili usunąć. Moim zdaniem trzeba patrzeć przede wszystkim na ostatnie zajrzenie do ligi. Rozegrane mecze to słaby wyznacznik, bo ktoś mógł cały czas mieć je na styku, a pod koniec wysyp kontuzji lub nierozegranych spotkań i skutek był taki, a nie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim scenariuszu max opuszczonych byloby ile? 10? 20?

30-40 gier to odpowiednik "zero gier przez caly tydzien", wiec trudno to bronic, ze nagle w koncowce byl wysyp kontuzji. Dlatego ja bym ustawil poprzeczke gdzies w okolicach 40-60.

 

Co do samej daty to jest ten problem, ze AFAIR Yahoo uwzglednia "date aktywnosci" jako dokonanie zmiany, a nie zajrzenie do ligi. A jak ktos ma pewne miejsce i rozegra prawie wszystkie mecze to co za roznica, ze nie zmienial rostera przez ostatnie np 3 tygodnie?

Chyba, ze z ta data miales na mysli np wszystko powyzej miesiaca czy dwoch.

Ale to znaczy jak ktos zagladal do konca, ale opuscil np 70 gier to nie jest wg Ciebie olewanie?

 

BTW, troche glupio sie gada w watku o zapisach, mozna ta dyskusje przeniesc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w dywizji X i nie było takich typowych "olewatorów".

California Seals w drafcie leciał na autopicku i jak dostał m.in. Dirka, Hedo czy Rusha to GM się zniechęcił (osobną sprawą jest czemu zapomniał o drafcie). Asdaf grał ale wybór za ponad 100$ LBJ odbił mu się czkawką, trochę kontuzji i potem nie dograł meczy - III liga więc jak dla mnie kwestia czy wogóle potwierdzi chęć gry.

Co do karla i blaugrany to ja nie mam się do czego przyczepić - obaj mieli plagę kontuzji, nie należeli może do najaktywniejszych ale było ich widać, sam robiłem trejd chyba w marcu z karlem. A blaugrane znam z fbx3 i wiem że po kontuzji Rondo i Varejao mając trochę slotów w zapasie ustawił pierwszy skład i nie miał co zmieniać bo na benchu szrot (przypominam że graliśmy w 19GMów). A te niedograne mecze to był efekt odpuszczania przez zawodników meczy w ostatnich dniach przed PO.

Ja bym ich nie traktował z "*".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim scenariuszu max opuszczonych byloby ile? 10? 20?

30-40 gier to odpowiednik "zero gier przez caly tydzien", wiec trudno to bronic, ze nagle w koncowce byl wysyp kontuzji. Dlatego ja bym ustawil poprzeczke gdzies w okolicach 40-60.

A co wiLQ powiesz o normalniejszej dystrybucji wysypu kontuzji w przeciagu calego sezonu oraz widze, ze masz pelna wiedza nt. tego jaka elastycznosc na pozycjach mialem przez caly rok.

 

Plus przez caly sezon trzymalem Derricka Rose'a w skladzie, z nadziejá, ze ten w koncu wejdzie na parkiet. Tak, to byl najwiekszy blad jaki popelnilem w tamtym sezonie, liczenie na Derricka plus jeden, dwa trejdy, ktore okazaly sie nieudane.

 

Olewanie? Ciekawe wnioski osoby z zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.