Skocz do zawartości

2013/14 wstępny wygląd lig po zakończeniu obecnego sezonu/podsumowanie


matek

Co z użytkownikami porzucającymi zabawę w trakcie sezonu?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co z użytkownikami porzucającymi zabawę w trakcie sezonu?

    • Nie dopuszczenie do gry w sezonie 2013/14
      32
    • Degradacja ligę niżej w stosunku do wywalczonej
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Dopuszczenie następnych do 4 ligi jest lepsze niż niedopuszczenie wogóle, więc proponuje 4 trzecie ligi i zakładać czwarte.

Oj chyba nie, bo Wilq musiałby przełknąć kryterium "kolejność zapisów decyduje".

Spokojnie, poczekajmy jeszcze, bo wyjdzie na to że liczba chętnych przerosła nasze oczekiwania i zabraknie maskotek jak w Tesco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczenie następnych do 4 ligi jest lepsze niż niedopuszczenie wogóle, więc proponuje 4 trzecie ligi i zakładać czwarte.

Takie pomysły groza tutaj ukrzyzowaniem, więc uważaj!

 

- - - Updated - - -

 

Oj chyba nie, bo Wilq musiałby przełknąć kryterium "kolejność zapisów decyduje".

Spokojnie, poczekajmy jeszcze, bo wyjdzie na to że liczba chętnych przerosła nasze oczekiwania i zabraknie maskotek jak w Tesco ;)

Ale na dobra sprawę tym samym byłoby wczesniejsze zamknięcie zapisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulek, mamy juz wiecej niz 4 III ligi takze ten pomysl o pare dni spozniony ;-)

 

marcos, nie martw sie o mnie, w tradycyjnym formacie w tej chwili konczylyby sie miejsca w jakiejs [gulp] VII lidze [ROTFL!] takze czuje sie swietnie ze swoim argumentem, ale nawet drzewko ma swoje limity.

Moim skromnym zdaniem max III rownoleglych lig jaki mozemy sensownie utworzyc to 7 tak zeby byly po 3 awanse z kazdej [co IMHO powinno byc minimum w kazdej sytuacji].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem max III rownoleglych lig jaki mozemy sensownie utworzyc to 7 tak zeby byly po 3 awanse z kazdej [co IMHO powinno byc minimum w kazdej sytuacji].

Agree, tyle że w takim tempie zgłaszania się ludzi to za 3 dni zapełnimy te 7 lig ;p

Kuźwa, jak sobie przypomne ile czasu spędziałem rok temu żeby Was znaleść to to dla mnie kosmos jest. Chyba przesadziliśmy z reklamą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcos, nie martw sie o mnie, w tradycyjnym formacie w tej chwili konczylyby sie miejsca w jakiejs [gulp] VII lidze [ROTFL!] takze czuje sie swietnie ze swoim argumentem, ale nawet drzewko ma swoje limity.

Przyznaję, nie zakładałem takiego napływu, ale pisałem że przy dużej ilości chętnych drzewko się bardziej sprawdzi.

Oby teraz ilość przeszła w jakość.

 

Moim skromnym zdaniem max III rownoleglych lig jaki mozemy sensownie utworzyc to 7 tak zeby byly po 3 awanse z kazdej [co IMHO powinno byc minimum w kazdej sytuacji].

Też wydaje mi się że 7 lig najsprawiedliwiej rozwiąże problem jak wybrać tych 21 GMów do uzupełnienia II lig. Przy 7 ligach w zależności jaka ostatecznie będzie ilość chętnych można będzie manewrować ilością teamów w każdej grupie od 12 do 18.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bylem tu najwiekszym optymista... ale nawet moje oczekiwania to przeroslo ;-)

To cieszy i przy okazji wyszla duza elastycznosc pomyslu.

Nic to, jeszcze okolo 20-25 zapisow i trzeba bedzie wyraznie zaznaczyc, ze zapisy sa do lig IV.

Dodatkowym bonusem takiej sytuacji jest fakt, ze szybciej sie moga zaczac organizowac poszczegolne ligi...

a i Leszczur moze bedzie mial szanse sprawdzic sie w roli mentora ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bylem tu najwiekszym optymista... ale nawet moje oczekiwania to przeroslo ;-)

To cieszy i przy okazji wyszla duza elastycznosc pomyslu.

Nic to, jeszcze okolo 20-25 zapisow i trzeba bedzie wyraznie zaznaczyc, ze zapisy sa do lig IV.

Ciśnie mi się na usta i klawiaturę pewien cytat z polskiego filmu klasy D (innych praktycznie nie mamy):

 

Dodatkowym bonusem takiej sytuacji jest fakt, ze szybciej sie moga zaczac organizowac poszczegolne ligi...

a i Leszczur moze bedzie mial szanse sprawdzic sie w roli mentora ;-)

Poważnie - czytam i oczom nie wierzę. :glee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem powiększającą się frustrację Leszczura, jako starego wyjadacza, który nie dołączył do zabawy w poprzednim sezonie (a szkoda, pewnie byłby dziś w składzie I ligi), a teraz będzie musiał się "mordować" z niekoniecznie poważnymi zawodnikami. Niestety, zaczyna tak jak wielu innych od III ligi i musi przez to przejść. Prawdopodobnie nie będzie miał takiej zabawy już w tym sezonie, na jaką liczył dołączając do nas i czeka go droga przez mękę brnąc cały sezon do wyższej ligi gdzie w końcu dołączy do prawdziwie zdyscyplinowanych i otrzaskanych GMów, którzy spełnią jego oczekiwania - zaciekłej, morderczej rywalizacji do ostatniej sekundy.

 

Jeśli tempo nowych zapisów nie zmniejszy się to istotnie trzeba będzie już niebawem pomyśleć o IV ligach i nie widzę nic dziwnego, że Wilq wspomniał o tym, tak samo zaskoczony ilością nowych zgłoszeń jak i my wszyscy.

 

O podpieranie się takim cytatem z takiego akurat filmu klasy D, Leszczura nie podejrzewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak świeżak wjeżdza na forum, tupiąć nożkami robi wokół siebie dużo dymu i nagle zostaje Yodą fantasy basketball:)

12 lat stażu i skazany na banicje na grę w 3 lidze! - szok. Może powinniśmy Leszkowi dać nie tyle dziką kartę do 1 ligi, co honorowe klucze do pokoju adminów tego forum i mistrz ligi dostawałby puchar imienia L'e-szczura!

Wilq wrzucisz ankietę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak świeżak wjeżdza na forum, tupiąć nożkami robi wokół siebie dużo dymu i nagle zostaje Yodą fantasy basketball:)

Wiem, ze miałes podobne ambicje, ale dla Ciebie została już tylko rola Chewbacki. Nadasz się bo nie tylko stroszysz pióra, ale drzesz się wniebogłosy i nikt nie rozumie z tego ani słowa :-P

 

12 lat stażu i skazany na banicje na grę w 3 lidze! - szok. Może powinniśmy Leszkowi dać nie tyle dziką kartę do 1 ligi, co honorowe klucze do pokoju adminów tego forum i mistrz ligi dostawałby puchar imienia L'e-szczura!

Wilq wrzucisz ankietę?:)

Bartek - zdecydowanie przesadzasz w ocenie moich intencji. Nie pierwszy to ani nie ostatni raz.

Akurat gra w III lidze z ludźmi doświadczonymi tylko zmniejsza moje szanse na szybki awans.

Wiem, ze bezskutecznie namawiam Cię do zastanowienia się nad tym co wypisujesz już od dobrych 10 lat, ale cały czas wierzę, że kiedyś to się stanie. :-P

 

Ale oczywiście przyjmę wszelkie wyróżnienia - z pucharem mojego imienia i automatycznym włączeniem do HoF rotisserie na czele. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukacs, wlasnie umiesciles ogloszenie, ktorego tamci organizatorzy nie odwdziecza ;-)

 

Z jednej strony rzeczywiscie troche dziwnie wyszlo, ze w tym samym czasie powstaly dwie takie duze inicjatywy fantasy... ale z drugiej ma to swoje plusy:

 

1) przez inne zrodla reklamy z ogloszeniami zetknely sie w wiekszosci rozne grupy ludzi, a jak dla mnie im wiecej sprobuje grania w fantasy tym lepiej bo tym wiecej zostanie zlapanych na ten haczyk,

 

2) obciazenie "nauki" rozlozylo sie na dwa fora, a za duzo debiutantow w jednym miejscu byloby klopotliwe,

 

3) na szczescie sa inne formaty punktacji i calych rozgrywek, wiec ludzie poznaja rozne smaki tej gry.

 

 

 

Swoja droga, z regulaminu tych rozgrywek... "Awans do finału ma zapewniony komisarz"...

az dziw bierze, ze jeszcze na taki pomysl tu nie wpadlem, musze cichcem go przepchnac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq, tłumaczyłem Ci już ten zapis. Chodzi o to, żeby w finale był chociaż 1 komisarz, jeśli żaden nie wywalczy awansu. Nasza liga nie jest konkurencją dla Waszej, ani odwrotnie. Sam zapisałem się tutaj. Byłem inicjatorem mistrzostw dlatego, żeby spopularyzować fantasy nba i dać możliwość rywalizacji amatorów i doświadczonych graczy już na samym początku. Brakowało mi takiego systemu. Tutaj, żeby dostać się do 1 ligi, trzeba będzie wygrywać przez najbliższe 5 lat. Nie wszyscy dożyją:) Mam wielki szacunek dla tego co zrobiliście i cieszę się, że fantasy nba przestaje być tak hermetyczne, jak zdawało mi się być do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.