Skocz do zawartości

2013/14 wstępny wygląd lig po zakończeniu obecnego sezonu/podsumowanie


matek

Co z użytkownikami porzucającymi zabawę w trakcie sezonu?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co z użytkownikami porzucającymi zabawę w trakcie sezonu?

    • Nie dopuszczenie do gry w sezonie 2013/14
      32
    • Degradacja ligę niżej w stosunku do wywalczonej
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, mamy dopiero 12 wrzesnia.... moze nagle trzeba sie zaczac martwic nad powstaniem IV juz w tym roku? Rownolegle ligi co prawda fajnie splaszczaja kwestie kolejnosci zapisow, ale tylko do pewnego progu i tez maja swoj limit.

 

Dobra, zakasam rekawy i biore sie za pozostale ankiety tak zeby w tym tygodniu wszystko zalatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zaczniemy już tworzyć ligi i ustalić termin draftu bo później może być z tym ciężko...

Słuszna uwaga. Większosć z nas ma kilka lig do obskoczenia a organizacja draftu on-line przy większych ligach (z dużą ilością nowicjuszy) może stanowić nie lada wyzwanie.

 

- - - Updated - - -

 

FYI: na razie zglosilo sie mniej ochotnikow na bycie komiszem niz bedzie lig... takze nie krepujcie sie Panowie ;-)

Jak juz mi powiesz w ktorej lidze gram i z kim to mogę się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sooobi i Leszczur... te pytania sa klasycznym efektem olewania dyskusji o zasadach co boli kogos kto to ogarnial... ;-(

 

III ligi nie zostaly zalozone poniewaz ich wielkosc i sklad beda zalezec od tego ilu chetnych dolaczy... a zapisy wciaz sa otwarte i chocby dzisiaj przybyla nowa osoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sooobi i Leszczur... te pytania sa klasycznym efektem olewania dyskusji o zasadach co boli kogos kto to ogarnial... ;-(

 

III ligi nie zostaly zalozone poniewaz ich wielkosc i sklad beda zalezec od tego ilu chetnych dolaczy... a zapisy wciaz sa otwarte i chocby dzisiaj przybyla nowa osoba...

wiLQ - słonko Ty moje. Nie mowie, ze masz spędzić całą noc nad opracowywaniem przydziału do konkretnych lig. Ale lista zgłaszających chęć udziału przydałaby się chociażby po to, żeby wiadomo było z czym się mierzymy.

Bo skończy się to tak, że zamkniemy zapisy i zacznie się szukanie tych którzy zglosili udział, ale część nich zapomni, część się rozmyśli, a na forum rozpęta się kolejna akcja z potwierdzaniem udziałów, żeby ligi podomykać.

A przecież trzeba jeszcze będzie zebrać towarzystwo do kupy, ustalić draft itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj sie po forum... taka lista juz jest! Matek regularnie uaktualnia pierwszy post w watku o zapisach

http://www.e-nba.pl/showthread.php?8773

Na wlasna reke uzupelnilem doswiadczenia tych, ktorzy zapisywali sie przed prosba o podawaniu info.

Zas lista zeszlorocznych uczestnikow... tez juz jest! http://www.e-nba.pl/showthread.php?8770

 

Jeszcze pozostala decyzja co zrobic z karlem i blaugrana odnosnie glosowania z degradacja, ale [uwaga! odwazna koncepcja!] tez jest na to oddzielny watek [glosowanie numer 3]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj sie po forum... taka lista juz jest! Matek regularnie uaktualnia pierwszy post w watku o zapisach

http://www.e-nba.pl/showthread.php?8773

Na wlasna reke uzupelnilem doswiadczenia tych, ktorzy zapisywali sie przed prosba o podawaniu info.

Zas lista zeszlorocznych uczestnikow... tez juz jest! http://www.e-nba.pl/showthread.php?8770

 

Jeszcze pozostala decyzja co zrobic z karlem i blaugrana odnosnie glosowania z degradacja, ale [uwaga! odwazna koncepcja!] tez jest na to oddzielny watek [glosowanie numer 3]

OK - w takim razie to tylko ja nie ogarniam tematu i w tym szaleństwie na forum jednak jest metoda. Ufff. Dzięki za wyprostowanie światopoglądu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, wlasnie zaczeli dolaczac ludzie dzieki stronie szostygracz [dla zainteresowanych http://szostygracz.pl/2013/09/17/steale-i-busty-fantasy-basketball-zaproszenie-do-ligi/] takze dziekujemy autorom za napisanie i opublikowanie tekstu... nawet jesli sie z nimi nie zgadzam co do stealow i bustow, ale taki juz jest urok FB ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, taka fala, ze az milo. Zwlaszcza, ze byly watpliwosci czy w ogole 3 ligi powstana...

a juz w tej chwili i na samym poziomie III sa prawie 4 pelne ligi [po ~14].

Takze kazdy kolejny zapis powolutku zbliza nas do istnienia piatej rownoleglej ;-)

Dzieki Panowie! Wciaz moge wierzyc, ze moja wizja nie byla tylko zwyklym majaczeniem wariata ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tak właśnie patrzę ile osób się zgłasza i zgłasza i masakra, nie spodziewałem się czegoś takiego.

Obawiam się tylko żeby nie było tak jak rok temu z ligami na zkrainynba-3 osoby aktywne na 20.

Z drugiej strony jednakm to myślę że jest u nas dużo nowych doświadczonych graczy którzy raczej nas nie oleją, a dodatkowo fakt zapisów przez forum, a nie zwykłe dołączenie do ligi dużo daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z debiutantami zawsze jest ryzyko, ale mam nadzieje, ze wczesniejszy poczatek organizacji, rownomierne rozlozenie miedzy ligi, zmieszanie z weteranami i mniejsza wielkosc lig zlagodza ewentualne konsekwencje oraz zagwarantuja, ze minimum 3/4 w kazdej lidze bedzie grac do konca. Jakby nie patrzec, w zeszlym roku zrezygnowalo po 4-5 osob z kazdej dywizji, wiec jest miejsce na poprawe, ale przypomnienie jak to moze wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, wlasnie zaczeli dolaczac ludzie dzieki stronie szostygracz [dla zainteresowanych http://szostygracz.pl/2013/09/17/steale-i-busty-fantasy-basketball-zaproszenie-do-ligi/] takze dziekujemy autorom za napisanie i opublikowanie tekstu... nawet jesli sie z nimi nie zgadzam co do stealow i bustow, ale taki juz jest urok FB ;-)

a że Karol Melaniuk to ten nasz forumowy Karol?

fajnie że jest info i że poszło tyle zapisów mam nadzieję że wszyscy dadzą radę do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.