Skocz do zawartości

draft 2006


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co pisać, ze Rapsom sie nie udalo, bo maja 1szy pick z ktorym moga wyciągnąć jakiegoś PFa (sporo sie mowi o Bargnianim) a nie numerek 5 z ktorym mogli by sciągnąć PG, gdyż odejscie Mike'a Jamesa jest raczej pewne. Numer 1, jest o wiele bardziej atrakcyjny dla innych klubów, a Colangelo mowil ze moze go sprzedać. A wogole ile bylo sprzedawania/wymieniania numeru jeden, bo ja pamietam, tylko jedna taka sytuacje, w 1993 roku, kiedy to Magic wybrali z jedynka C-Webba i wymienili go za Penny'ego Hardawaya, ktory poszedl z trojką teoretycznie do GSW.

 

Co do tego picku, to albo jeszzce dorzucac koljengo PFa, albo wymieniąc, a glosno bylo ostatnio o tym ze Maggete raczej nie zostacie w LAC, gdyz Ci wola podpisac Cassella i Radmana, a Coreya poswięcic za jakiś wysoki pick. To moze byc ciekawa opcja, z Petersonem na dwojce i Maggettim, ktory byl strasznie ograniczany w PO przez Dunleavy'ego i wiecej czasami gral stopper Q-Ross. W Kanadzie na pewno mógłby sie odnaleść i grac po +35 minut w kazdym meczu, jesli jeszcze udalby sie sign and trade z udzialem Jamesa, to naprawde Raps z rok starszymi i rok lepszymi :wink: Boshami, Cywilami, Calderonami i nowym Coreyem moga namieszać.

 

Jesli nie Corey, to moze w NYK znajdzie sie jakiś wesoly pakiecik, choc Thomas raczej draftów nie lubi, on woli bardziej doswiadczonych graczy :evil: choc szczescie do draftu w ostatnim roku mial duze.

 

Co do Byków, to wymiana wchodzi w grę tylko wtedy gdyt za ten pick, bedzie mozna pozyskąć jakiegoś all-stara, pokroju Pierce'a czy Garnetta. Po tym jak sie Bulls zylosowali ten drugi pick jeszcze blizsza jest perspektywa sludziutkiej wymiany, np z udzialem Denga i Duhona i picku a Pierca, czy cos podobnego, choc tak naprawde o nazwiska w wymianie jeszcze za wczesnie mowić. A jak nie to Aldridge, bo chyba nie bedzie my do konca swiata grac undersized Sweetneyem i patrzyc na jego nieporadnośc w ataku, bo szczerze to bardziej ten gracz mi sie podobal w NYK, gdzie mial lepsze te posty, a w Bykach to raczej jeszcze na wadze przytyl i jest o wiele wolniejszy no i te manewry w trumnie mu czesto nie wychodza, a jako wzmocnienie z ławki moze byc dobry. Znowu ciekawe lato w Illinois.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego Aldrige'a mało oglądałem, ale chłopak coś w sobie ma, choć nie skłamię pisząc, że wolałbym Thomasa (którego poprostu więcej oglądałem). Kolejny chudzielec pod kosz mi się jakoś nie uśmiecha w Bulls potrzeba prawdziwego big body. Oczywiście też wolałbym takiś trade, w ktory byłby wliczony pick, ale co wy z tym Dengiem do cholery :? Koleś jest 6 lat młodszy od Nocioniego, wic nie dziwne, że jest mniej doświadczony, ale graczem jest bardziej przyszłościowym (i chyba jednak lepszym), choć taki twardziel jak Andres w zespole to skarb.

Deng i Kirk nie do ruszenia!

Niech mi ktoś powie coś więcej na temat Mardy Collinsa, który też jest przymierzany do Bulls z picku 16tego. Niezły obrońca, którego na pozycji Sg Bykom zdecydowanie brakuje, ale czy jego umiejętności gry w D z NCAA mają szanse bardzo przełozyć się na realia NBA? Podobno chciałby grać dla Bulls, choć jak dziś przeglądałem draftnet to był już na 13 miejscu, co ciekaw na 16stym jest Riddick, który kompletnie mi nie pasuje (ocena po jednym meczu)

A i jeszcze coś takiego z ChicagoSports

 

The Bulls have said time and again they need to acquire an inside player this summer via the draft, a trade or free agency.

 

Unless they deal the No. 2 pick they got in Tuesday night's draft lottery, there will be a lot of talk about the Bulls drafting Tyrus Thomas of Louisiana State or LaMarcus Aldridge of Texas to fill their needs inside.

But don't count out guard Brandon Roy of Washington.

 

Roy is a 6-foot-6-inch shooting guard who wrapped up his senior season leading the Huskies past Illinois en route to the Sweet 16 in the NCAA tournament.

 

At a news gathering Wednesday at the Berto Center, Bulls general manager John Paxson said he would give heavy consideration to drafting the best player available rather than filling a need.

 

"Sometimes you make a mistake if you just go for need," Paxson said. "My instincts are you favor taking the best player available and you let the other things sort themselves out."

 

No player stands out as a big-time star capable of swaying Paxson decisively, but Roy has a few things going for him.

 

As far as readiness, Roy is viewed as the most complete guard in the draft. He's someone who can help a team right away, which should continue to raise his stock by the time the June 28 draft rolls around in New York.

 

"He can contribute immediately," ESPN analyst and former UCLA coach Steve Lavin said of the Pac-10 player of the year. "He's the readiest at both ends of the court."

 

Roy, taller than any player in the Bulls' backcourt last season, averaged 20.2 points, 5.6 rebounds and 4.1 assists per game last season. He shot 50.8 percent from the field, 40.2 on three-pointers and 81 percent from the line. He has experience and maturity Thomas and Aldridge lack as underclassmen.

 

All the speculation about potential picks will be rendered meaningless if the Bulls opt to trade either or both of their first-round picks. They also own the No. 16 selection.

 

Paxson believes he has a shot at acquiring a veteran post player through a trade unless the Toronto Raptors beat him to it with the No. 1 pick. Charlotte has the third selection.

 

"The teams with the top three picks, we're all kind of in the same position," Paxson said. "We all have young nucleuses, we all have flexibility with salary-cap space.

 

"Is there a guy out there we just love and want to throw in our mix or can we use it in a way that significantly helps our young core get a lot better immediately?"

 

Paxson is likely to watch Jermaine O'Neal's situation in Indiana closely. Indiana is coming off a disappointing season and has one of the league's highest payrolls. O'Neal will make a little more than $18 million next season.

 

If the Lakers were willing to deal Chris Mihm, Paxson probably would consider making a run for the 7-footer if he didn't have to give up too much.

 

"With the luxury-tax issues, there will be teams looking to get rid of a player, even if they like him, if they're in a situation where financially they have to make some moves," Paxson said.

 

"We'll be receptive to those types of things. We'll have to be open-minded."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa jeszcze inne propozycje odnośnie sprzedaży picku1 : oddanie go do Portland za Jacka + coś jeszcze ( pick 2 rundowy i/lub mięsko )

co do bulls to jak juz pisałem trejd z udziałem Garnka jest zbyt drogi dla bo o ile jeszcze mógłbym się zgodzić na oddanie Tysona , Denga i picków naszych 2006 o tyle do tego pakietu dorzucać jeszcze Bena czy Kirka to juz szaleństwo z naszej strony , ale Pierce z Bostonu za Tysona , Bena i pick nr 2 no moze jeszcze Sweet ale i oni niech by dorzucili Ala bo tak to oddalibysmy im pf a nic wysokiego w zamian to jeszcze móżna się zastanowic bo z 16 można by łyknąć jakiegos wysokiego sg no chyba iz obsunął by się Shelden czy Cedric to tak a jezeli nie to tylko sg a uzupełnic niedobory na pf/c z FA - Gooden, Wilcox , Mohamed , Przybilla i Nene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do do Mihma to może by dać LA Duhona i ew Sweeta i moze pick 2 rundowy 2007 , których bedziemy mieli dwa ( jeden od NYK ) a oni dorzucają swój 26 pick ...... wtedy można by załatać luke powstała po odejściu Duhona bo niezłego pg można juz wyciągnać z tym numerem : Kyle Lowry, Bobby Brown ,Darius Wasshington,Will Blalock czy może niezły europejski prospect Sergio Rodriguez ... opcji jest dużo a ten Mihm by się przydał i w dodatku za taką pensję ..toz to skarb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pisać, ze Rapsom sie nie udalo, bo maja 1szy pick z ktorym moga wyciągnąć jakiegoś PFa (sporo sie mowi o Bargnianim) a nie numerek 5 z ktorym mogli by sciągnąć PG, gdyż odejscie Mike'a Jamesa jest raczej pewne. Numer 1, jest o wiele bardziej atrakcyjny dla innych klubów, a Colangelo mowil ze moze go sprzedać.

To było pisane żartem. Przecież oczywistą sprawą jest to, że lepiej mieć 1-szy pick niż 5-ty. Z tym że w tym roku ten numer 1 jest atrakcyjniejszy dla innych klubów niż dla Raptors. Każdy o tym wie i zobaczymy czy nie okaże się, że w związku z tym trudno będzie go sprzedać.

 

A wogole ile bylo sprzedawania/wymieniania numeru jeden, bo ja pamietam, tylko jedna taka sytuacje, w 1993 roku, kiedy to Magic wybrali z jedynka C-Webba i wymienili go za Penny'ego Hardawaya, ktory poszedl z trojką teoretycznie do GSW.

Napisałem, że 2 - nie wierzysz mi? :twisted: Rok 1986. Philadelphia ma nr 1. Brad Daugherty idzie do Cavs, a Roy Hinson do Sixers. Niezła kicha, co nie?

 

sa jeszcze inne propozycje odnośnie sprzedaży picku1 : oddanie go do Portland za Jacka + coś jeszcze ( pick 2 rundowy i/lub mięsko )

To byłaby jedna z najgorszych wymian w historii. Tam powinno być pick pierwszorundowy.

 

 

Co do Collinsa, to nie widziałem go w akcji. Ale jak podaje DraftExpress zaczął workouty dość kiepsko:

-Mardy Collins is, as expected, not working out very well for NBA teams and is struggling to find a floor for himself. Collins has had especially poor workouts with the Utah Jazz and Chicago Bulls recently, where according to different sources who watched him there, he “couldn’t knock down a shot from behind the college 3-point line in the drills to save his life” according to one, and “looked extremely slow and just played the entire workout in one gear” according to another.

 

As we wrote in the outlook section of our scouting report a while back, Collins is just not the type of player who will look good in the private workout. He will reportedly pass up the Orlando pre-draft camp, and considering how good of a five on five player he is, that could be a serious mistake.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Calderon to jest zawodnik takiego formatu, aby być starterem w drużynie aspirującej do gry w PO?

To młody gracz, na rozwoj ma czas a mysle ze jezeli poprawni coniektore elementy na co ma czas to jest taka szansa.

 

Po pierwsze słabo broni.

Aż trudno sie nie zgodzic, to jedna z jego wad.

 

Po drugie (tu możecie się oczywiście ze mną nie zgodzić, bo ja w tym sezonie widziałem Toronto jedynie w meczach z Orlando i ten z 81) jego styl gry wydaje mi się nieco archaiczny. Nie macie wrażenia, że czasem za dużo klepie szukając jakiegoś rozwiązania (częściej jest to oczywiście podanie niż rzut, więc absolutnie nie posądzam go o egoizm)? Bez piłki jest praktycznie bezużyteczn

To jest racja ale tylko po czesci, oczywiscie bez pilki nie jest wielce uzytyeczny ale w grze z nia potrafi zrobic wiele, dobrze wybiera okreslone zagrywki, styl jaki ma taki ma ale zespoł przy nim jest bardizej stabilny, są wolne pozycje rzutowe i atak zdecydowanie idzie do przodu, kiedy on nim kieruje. Nie wiem moze to tylko moje wrazenie wynikajace z tego ze przeciwwaga jego był samolubny i duzo rzucajacy James, bo przy tym co z nim grla zespoł z Jose gra była płynna, spokojna i skuteczna(sczególnie innych graczy a nie siłówka Mike'a).

 

z drugiej strony Marcus Williams. Ponad 8 asyst w NCAA to wyczyn naprawdę godny uwagi. Do tego zagrał świetny Tournament. Przed nim zarzucano mu, że nie potrafi brać na siebie ciężaru gry. Pokazał wszystkim, że to jakieś brednie Wink ciągnąc wynik w końcówkach. Ma oczywiście również wady. Rzuca nieźle, ale nie rewelacyjnie, przy takiej ilości asyst notuje jednak sporo strat (w odróżnieniu od Calderona). Na razie z jego workoutów płyną same pozytywne opinie więc ta kandydatura jest naprawdę godna uwagi.

No własnie sam zauwazyłes, ze Calderon ma malo strat to tez jego super zaleta, poza tym liczba asyst naprawde nie odzwierciedla tego jak otwiera droge partnerom i pomaga im w grze.

Marcusa Williamsa ocenic nie moge, bo przyznam sie szczerze ze nie widzialem go w akcji(można jeszcze gdzies znalezc mecz z jego udziałem?), ale z Twojego opisu wychodzi naprawde dobry grajek. Tylko sęk w tym o czym mówiles czy zechcemy go wziasc z nasza jedynka... Stylu gry, umiejetnosci itd porownac nie moge, wiec moge tylko powiedizec kilka dobrych słow o Jose, że wielu nie docenia jego wpływu na nasza gre, ale porwoanc ich nie moge i powiedziec ktorego wolałbym w przyszlosci bo w opisie Williamsa zdaje sie na Ciebie-swoja droga ktos z mocna głową na obwodzie by nam sie przydał, bo takiego nie mamy nawet z Jamesem ktory sie podpala i rzuca ile wlezie..

Co do wymiany to jezeli pojawi sie godna propozycja to oczywiscie czemu nie, w koncu mlodych sporo mamy wiec moze udaloby sie za kogos wartosciowego oddac ten pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McHale walczy o zatrzymanie KG jak tylko może. Właśnie pojawiła się informacja, że chce odsprzedać swój pick za jakiegoś weterana. Może faktycznie plotka o Ilgauskasie okaże się prawdziwa i Wolves zawalczą o niego. W sumie dużych kontraktów mają trochę, choćby tego nieszczęśnika Hudsona czy nawet Blounta. A moze Ricky wróci do Cavs i znowu będzie zaliczał triple-double :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom to ten draft nie musi być taki najgorszy :D . Jest kilku naprawdę ciekawych grajków i z pierwszymi numerami można wyłowić niezłych zaowdników. Czy gwiazdy, to się okaże po sezonie albo dwóch, czas zweryfikuje. Na pewno nie ma tak głośnych nazwisk jak James, czy Oden (o którym już znawcy piszą że to będzie najlepszy center najbliższych lat :twisted: , mimo że dopiero wybiera uczelnię). Jednak Aldrigde, Roy, Bargnani, Gay, Thomas, O'Bryant, Morrison czy Shelden Williams (kolejność nieprzypadkowa :D ) zapowiadają się naprawdę nieźle. I są młodzi, a więc się uczą. Dlatego poważnie zastanowiłbym się nad jakimkolwiek trejdem związanym z KG, który jest co prawda niekiepskim zawodnikiem, ale:

1) obciąża salary cap na 20 baniek

2) w związku z punktem 1 sam pick nie wystarczy i trzeba byłoby wytransferować co najmniej 2 niekiepskich zawodników, bo nie sądzę, aby Wolves wzięli jakiś balast, chyba że kończący się megakontrakt (np. Hill'a)

3) ma już bodaj 29 lat i lepiej grać już nie będzie.

Chicago jakby pomyślało nad poważnym wzmocnieniem pod kosz (co da się zrobić w tym drafcie) i ściągnęło jakiegoś weterana na obwód, to już w tym sezonie może sporo namieszać. I to bez sprzedaży pick'a. No ale to już ich zmartwienie :) . Mnie interesuje bardziej, kogo wyciągnie z draftu Orlando. Coś czytałem o potrójnej wymianie z Hawks i Nuggets i Orlando miałoby otrzymać pick Hawks (ci otrzymać mieliby Millera), a więc skok chyba na Roy'a :D:D:D . A kto wie, czy to nie będzie najlepszy zawodnik tegorocznego draftu, kto wie...

A swoją drogą to ciekawe, że zawodnik publicznie wypowiada się o tym, kogo nie widziałby w drużynie i nie zasługuje na taki a nie inny numer. Takie dyskusje powinny być chyba przeprowadzane nieco ciszej, bo za wybór odpowiadają inne osoby niż zawodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick Minny bylby w sumie pewna atrakcja dla Cavs. BigZ jest prawie, ze na odstrzal tego lata. Jesli nie bedzie nic atrakcyjnego za niego to pewnie zostanie, ale cos mi mowi, ze jednak moze odejsc. W sumie z Wolves na pewno ciekawym graczem jest Griffin, ale zeby zgadzalo sie salary potrzebny jest jeszcze jeden koles, ktory bylby chociaz w 1 procencie przydatny ;D. Ja wiem, ze Ricky w Cavaliers trzaskal co drugi mecz TD ale to bylo dawno, teraz jego przydatnosc troszke spadla ;D. Co do Garnetta to mowilo sie ostatnio, ze Minny odda go tylko za tzw "franchise playera" i tutaj nazwiska takie jak Anthony, James i Bryant sa bardzo mile widziane. Normalnie spadlem prawie z krzesla jak to uslyszalem. Ehh zeby byc GMem to trzeba miec fantazje jak widac ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - mi jakoś losowanie umknęło, ale z tego co wyczytałem, to jak zwykle duet Haslam/O"Connor losowali tak, jakby grzebali w... no wiecie... :twisted:

 

Generalnie Jazz walnęli jak zwykle nr 14 - jak zwykle czyli jak w 2004, kiedy też byli 9 ekipą NBA :roll: Na dzień dzisiejszy to Shelden Williams C/PF. Podobno niezły, no i po Duke, ale takich graczy w Jazz mamy już kilku (Boozer, Okur, Collins, Whaley, Humphries) więc włodarze ostrzą sobie zeby na J.J. Reddicka, żółtego ale ponoć wielce utalntowanego strzelca. Z 45 i 47 będą pewnie wahania, przekazania, choć tacy Willa Blalock (PG) czy Taj Grey (PF) nie byliby źli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.draftexpress.com/viewarticle.php?a=1316

 

Zobaczcie na dole na część "Lakers Looking to Move Up?". Poniekąd wydaje mi się to dziwne, bo Lakers nie mają za bardzo czym handlować. Z drugiej strony Roy jest zawodnikiem, który mógłby pasować do systemu Jacksona. Jest rzucającym obrońcą, ale potrafi bardzo dobrze kreować partnerów, nie jest zawodnikiem egoistycznym i wygląda na takiego, którego łatwo się prowadzi. Artykuł trochę psuję tę opinię, bo podobno miał nie radzić sobie zbyt dobrze w trójkątach podczas workoutu, ale Roy wydaje się być zawodnikiem, który mógłby spełniać podobną rolę jak Harper w Bulls przy większym zaangażowaniu w ofensywę.

 

Kto mógłby pójść na taką wymianę? Aby dostać Roya trzeba by prawdopodobnie mieć pick w okolicach miejsc 4-6, a więc Portland, Atlanta i Minnesota. Oświećcie mnie jak Lakers mogliby pozyskać wybór od którejś z tych drużyn, bo ja jakoś tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o tym napisalem na subforum, przyrzekam ze nie widzac wczesniej Twojego info :P

 

W jaki sposób ? Ty jestes specem od college basketball, ja nie mam pojecia jaka jest wartosc transferowa lebkow po studiach, ale Chris Mihm na ten przyklad ? :>

 

Nie mam w tym momencie punktu odniesienia, i nie wiem czy to duzo, czy mało wiec jakby co - nie rugac mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimikolwiek plotkami na temat draftu dotyczącymi Lakers bym się specjalnie nie przejmował bo to najczęściej w ich wypadku jest jedna wielka ściema, zobaczycie po raz kolejny z tych plotek o drafcie nic się nie sprawdzi rok temu wszyscy byli pewni, że Kupchack weźmie Greena, nie oddałbym Mihma za wyższy pick zwłaszcza w tak słabym drafcie gdzie nie bardzo widzę potrzebnych Lakers graczy podobnie jak rok temu interesowałby mnie Shelden Williams a stracenie Mihma po to żeby wziąć jakiegoś gracza obwodowego kiedy obwód można załatwić inaczej jest moim zdaniem bez sensu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na miejscu Portland, Atlanty i Minnesoty Mihma za pick bym nie chciał. Podobnie zresztą jest w przypadku Bostonu (grał już u nich) i Houston (mają Yao). Van piszesz, że ten draft jest słaby. Tak jak powiedział Ainge - słaby na szczycie, ale jeśli za numer 4-6 można wybrać takich zawodników jak Morrison, Thomas, Gay, Williams czy Roy, to wcale nie oznacza, że picków trzeba się pozbywać za przecietnego 7-footera.

 

Plotki plotkami, ale naprawdę dziwne jest to, że Royowi chicało się brać udział w workoucie dla drużyny wybierającej pod koniec pierwszej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda spabloo tylko wszystko zależy od sytuacji w drużynie, Lakers byli jedną z najmłodszych drużyn w lidze a Mihm to jednocześnie ich jedyna szansa na zapełnienie jakiś dziur w składzie dlatego nie bardzo wierzę w tą plotkę. Jednak masz rację odnośnie Roya to dosyć ciekawe i gdybym miał zgadywać to myślę, że chodzi o Blazers, niedawno pojawiła się plotka, że Lakers niby dogadali się z nimi w sprawie transderu właśnie zamiana picków wysyłamy im Mihma, chyba Cooka i McKie oni pozbywają się Milesa jego kontraktu i wszystkich problemów związanych z nim. W coś takiego jestem jeszcze w stanie uwierzyć bo w to, że Lakers pozbędą się Mihma pozyskując tylko kolejnego młodego gracza do tej już młodej drużyny podczas gdy Phil i Kobe nie młodnieją to nie bardzo :) Nie wiem może jednak w większym pakiecie chcą przehandlować, którejś drużynie np. Bynuma i wyrwać jeszcze kogoś np. Josha Smitha z Hawks, w sumie ciekawe jak wysoko poszedłby w tym roku Bynum gdyby rok pograł na uniwerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josephnba - pytałes o Mardy Collinsa.

 

 

Dla mnie osobiście drugi PG do wziecia w tym drafcie - ( Marcus Williams)

 

Spece wyliczaja go pomiędzy 16-20 pickiem ja bym go jednak własnie przygarnał szybciej dlaczego?

 

Statystyki z Temple 16,8 4,7 4,0 bym wyrzucił do kosza bo Temple grało dla mnie głupkowaty system wykorzystując raczej zespołowość Collinsa niz jego dobre strony ofensywne, z drugiej strony facet grał całe 40 minut bardzo często i to mimo wzrostu 6-6 raczej na PG ( może zagrać 1-3)

 

teraz ostro pracuje w NY Knicks którzy zabezpieczają swoj pick 20 (od nugetts) ale mając Kirka nie wiem czy jest sens brać PG lub nie daj boże SG/SF ( kolejny undersized?)

mógłby grać coś jak Livingston w Clips ale nie ma tu cassela jako nauczyciela tylko Kirk

 

Z moich spostrzeżeń:

 

- fajny wysoki niesamolubny PG ( na warunki NBA tylko PG zadne SG/SF jak niektórzy piszą - choć do najszybszych PG mu brakuje)

- niski mocny kozioł i rewelacyjny crossover

- preferuje akcje z prawej strony, zaczyna od linii rzutów wolnych lub prawego narożnika trumny,

- bardzo mięki fajny wizualnie jumpshot skuteczny na mid-rangu jednak 3PT pewnie w NBA nie zaistnieją ( czyli coś jak TParker)

- bardzo szybkie nogi i ręce ( w lidze grając strefa miał niezłe przechwyty a i sporo bloków grając na szpicy systemu 3-2)

- żałosny dla mnie w grze obronnej bez piłki poza obroną strefową, choć łapska ma szybkie

- niezły w ataku pozycyjnym na połowie przeciwnika

Mi mimo pewnie sporych sprzeciwów przypomina się Rip za młodu- gdy wcale nie bronił ale śmigał na zasłonach - tylko ale......

w NBA Mardy zagra jak jedynka z piłką więc jego mocna strona wykorzystywana mogłabyć np z Odomem jako rozgrywajkiem!!!!!!

 

pytanie jak poradzi sobie w obronie bez strefy?

Czy Bulls potrzebny jest druga inwestycja w Pg czy raczej łatanie dziury pod koszem ( wiem pick 2 juz wasz)

Pargo goodbye!!!!!!!

Nie porównywałbym go do Jarica jak na hoopsie, bo tak on zagra jak go żle będa wykorzystywać - on ma o wiele szybszą pracę nóg i rąk a także lepsze widzenie pola gry!

Zaleta! zespołowość - zadatki na lidera i franchese playera!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tutaj przeczytałem...zauważyłem,że niektórzy mają pojęcie o graczach którzy będą wybierani w tegorocznym drafcie... Więc mam taką prośbę jakby ktoś mógł opisać mi grę Ronnie Brewera... Z tego co mi wiadomo kręci niezłe cyferki i jest dobrym obrońcą. Chciałbym go zobaczyć w Sixers ale tak jak mówie chciałbym wiedzieć coś wiecej o jego grze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.