Skocz do zawartości

Styczeń 2006


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu ze w starciu z Pacers bez JO i z Suns nie miał tak wymagjacego rywala do gry jak Emeka a ze daje ciala to inna sprawa.

Emeka przecież nie grał. :lol:
Nie no to to juz jest prowokacja. Pokaz mi gdzie ja to napisałem?? Ja Ci nie wmawiamam ze cos napisałes jak tego nie ma :roll:

Aha- i nie czepiaj sie edita bo to co zmienilem jest na samym dole pod tym własnie napisem...

Nie ukryjesz tego. :D

 

Mój post: Wysłany: Wto Sty 31, 2006 9:31 pm

 

Twój edit: Ostatnio zmieniony przez KarSp dnia Wto Sty 31, 2006 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

Ale na to ze moglem pisac w tym samym czasie edit jak ty posta to juz nie wpadłes? a wysłac sekundke pozniej i akurat sie czas na forum zmienił :?:

 

Ja nic nie ukrywam- to ty cos mi wmawiasz :roll:

 

PS. To koneic z mojej storny(cokolwiek odpiszesz) bo nie ma sensu dalej tego prowadzic. I tak wiesz ze mam racje i cos kombinujesz. Dla mnie mozesz to wyrzucic z serwera te posty bo zechce sie komus te bzdury czytac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z 0-6 zrobiło się 6-0 :) Wszyscy zagrali bardzo dobrze, najlepiej oczywiście James, który zdobył 30 pkt (na bardzo dobrej skuteczności), 6 zbiórek i asyst, 5 przechwytów (NARESZCIE) oraz 1 blok, ale oprócz niego trzeba wóróżnić również: BIGZ, Dmarsh’a, Varejao i Jackson’a. Którzy zdobyli odpowiednio: BIGZ- 19 pkt, 5zbiórek, 1 asysta i blok , DMarsh- 14 pkt, 6 zbiórek i 1 blok, Varejao- 6 pkt, 10 zbiórek, 2 przechwyty i 1 asysta, Jackson-10 pkt, 1 zbiórka i 2 asysty. Reszta wypadła tak sobie, a największą niespodzianką (niepozytywną oczywiście) był Gooden, który mimo iż zebrał te 12 piłek w 26 minut to w ofensywie po prostu doje....

Jako cały zespół mieliśmy bardzo dobrą skuteczność z gry, bo ok.49%, z osobistych też była dobra, chociaż zawsze mogłabybyć lepsze, ale w tym meczu wynosiła ok. 72% jedynie za 3 daliśmy trochę ciała :!: ale przecież liczy się wygrana :)

 

On gwiazda mzoe byc tylko w swojej roli

Żle się zrozumieliśmy.Właśnie mi o to chodziło że na swojej pozycji, będzie jedną z większych gwiazd NBA jeśli chodzi o obrone bo ten kolo jest w tym naprawdę świetny.Zapomniałem poprostu dopsać tam ze "jesli chodzi o obronę" :!: wiec przepraszam za zamieszanie :)

 

Kolejny mecz z Nets i byłoby cudownie jeśli wygralibyśmy, ponieważ podniosłoby to morale naszej drużyny :)

GO CAVS!!!BEAT NETS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.