Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje wszystkim, nie liczylem na wielki odzew ale jak pisalem ostatnio w innym temacie rzeczywiscie okazalo sie ze jestesmy jedna wielka rodzina ktora sobie pomaga, dostalem kilkanascie slajdow, najwikesze podziekowania dla Wróbla, Me, Myself & I i Juniorki której slajd wykorzystalem bo byl po angielsku i bylo sporo tekstu :) Ale reszta tez fajna, thx!!!

sorki Gumbas, ale czemu kasa jeszcze nie wplynela mi na konto? :wink:

Przelałem przez pomyłkę na swoje. Za "Gumbasa" juz tak zostanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem z gta sa. sprzet proca 850 duron ram ddr 256 geforce 2 i jest taka opcja ze jak probuje wejsc w opcje advaconed zeby soie pozmieniac rozdziale i detale i wtedy zonk wylacza sie gra !!!! co mozna z tym zrobic. ze sterownikami to już kombinowalem z roznymi wersjami 66 55 itp heh moze tesh ktos mial taki prblem POMOCY !!!!!!!!!!!! jak to zrobic moze jakies stery inne ??? POMOCY !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest juz San Andreas w wersji na PC? :shock:

Ja to musze miec. Oczywiscie, ehemm, niekoniecznie z pudelkiem i instrukcja... wiecie :wink: Moze jakos przy okazji tego zdjadu czy cos daloby sie zaaranzowac jakas wymiane, he? No chyba, ze to pogrywacie w wersje beta, to jeszcze postoje i poczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56025417

 

ULTIMATE JORDAN

 

20th Anniversary Three-Disc Collector's Edtion

 

Kolekcja Ultimate Jordan to wspaniała, bardzo trudno dostępna w Europie kolekcja 3 (DWUSTRONNYCH!) płyt DVD dla wszystkich fanów Michaela Jordana.

 

Sprzedaje ZAFOLIOWANY egzemplarz.

Nówka sztuka!

 

Dołączona grafika

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56025417

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sprowadzić odzież do koszykówki ze Stanów Zjednoczonych, gdyż ceny oferowane przez sklepy internetowe(np. footlocker) wydają się być promocyjne w stosunku do polskich. Słyszałem, iż można jakimś sposobem ominąć płacenia prowizji.Mam rodzinę w Stanach,lecz obawiam się, że mogą nie sprostać dokonaniu zakupu poprzez internet. Jest taka możliwość aby kupić ten sam produkt,po równie niskiej cenie w sklepach naziemnych? Czy ktoś z forumowiczów sprowadzał kiedyś odzież ze Stanów?,jeśli tak to na jakiej zasadzie się to odbywało? W tym miejscu prosiłbym o pomoc w dobraniu najkorzystniejszej oferty.Z góry dziękuję za wszelaką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sprowadzić odzież do koszykówki ze Stanów Zjednoczonych, gdyż ceny oferowane przez sklepy internetowe(np. footlocker) wydają się być promocyjne w stosunku do polskich. Słyszałem, iż można jakimś sposobem ominąć płacenia prowizji.Mam rodzinę w Stanach,lecz obawiam się, że mogą nie sprostać dokonaniu zakupu poprzez internet. Jest taka możliwość aby kupić ten sam produkt,po równie niskiej cenie w sklepach naziemnych? Czy ktoś z forumowiczów sprowadzał kiedyś odzież ze Stanów?,jeśli tak to na jakiej zasadzie się to odbywało? W tym miejscu prosiłbym o pomoc w dobraniu najkorzystniejszej oferty.Z góry dziękuję za wszelaką pomoc

Ktos kto mieszka w stanach musialby to kupic i wyslac ci jako gift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne m0r0 Twoja rodzina ze Stanów to wie, ale najlepiej jest wysłać ciuchy (czy generalnie pakunek) poprzez zwykłą pocztę. Płaci się dużo mniej niż przez Fedexa, czy jakiekolwiek inne firmy kurierskie, a dochodzi chyba nawet w tym samym czasie. Sama opłata zaś jest pobierana nie od rozmiarów paczki, ale wagi.

 

Co do cen to mi się z kolei wydaje, że te w zwykłych sklepach są jednak większe niż w necie. Tak jest przynajmniej przy zakupach wielu innych akcesorii, bo przecież nie trzeba opłacać powierzchni sklepowej, obsługi itd.

 

Tyle z mojej strony tych cennych rad 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał rodzinę w niemczech albo innym kraju UE to byłoby nawet łatwiej bo

1) tam też są footlockery,

2) przesyłka tańsza,

3) nie płaci się cła, nie trzeba dopisywać 'gift' i martwić się czy przejdzie czy nie :)

tak, że jak masz gdzieś tam znajomych/rodzinę, albo planujesz wyjazd w wakacje gdzieś to zobacz sobie czy jest tam sklep footlocker - co prawda nie wiem czy tam jest ten sam asortyment, ale można zawsze sprawdzić :) no i przymierzysz sobie osobiście, zawsze to plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote bedzie mega impreza w STARYM OLESNIE w woj. opolskim... na 3 scenach... krotkie info:

 

 

"Nie Zabijaj" to przede wszystkim muzyka. Festiwal robimy po to, by pobawić się przy muzyce reggae i dać nasz wyraz przekonaniu, że nie wolno zabijać - tak ludzi, jak i zwierząt. Przy okazji festiwalu promują się organizacje i ludzie, którzy tak myślą. W tym roku dodatkowo część z zysków festiwalowych zostanie przekazana na KLUB GAJA z Bielska Białej.

Przyjemność słuchania muzyki niestety kosztuje, stąd bilety. Staramy się, by kosztowały jak najmniej. W tym roku 20 zł, jednak do każdego dołączamy bezpłatnie płytę CD – Skokami Ku Wolności (premiera 9 czerwca), na której znajduje się 15 utworów reggae zespołów, które zagrają na "Nie Zabijaj".

 

Impreza odbywa się w Starym Oleśnie w ośrodku ANPOL. Olesno to miasto powiatowe w północno-wschodniej części województwa opolskiego. Należy dojechać do Olesna pociągiem (stacja: Olesno Śląskie), a następnie do STAREGO OLESNA.

 

Bilety można rezerwować pod adresem e-mail: biuro@niezabijaj.com, a także tel. 022 621 36 76 lub w sklepie festiwalowym: http://www.sklepik.niezabijaj.com

 

Podczas IV edycji festiwalu zagra 18 zespołów na scenie reggae, do tego 12 zespołów na alternatywnej i 8 sound systemów na scenie SS. Jak co roku będą także warsztaty bębniarskie.

 

Podczas festiwalu promują się organizacje przeciwdziałające przemocy i zabijaniu. Podczas III edycji byli z nami: Klub Gaja, Amnesty Internationale, Stowarzyszenie Nigdy Więcej, Viva – akcja dla zwierząt, Stowarzyszenie Stop Wojnie i inni. Nieodłącznym elementem jest również wegetariańska kuchnia. Kucharze z całego świata przygotowują wegetariańskie jedzenie, które żywi wszystkich uczestników imprezy.

 

 

16 lipca po raz IV odbędzie się festiwal NIE ZABIJAJ. Na trzech scenach zagra blisko 40 zespołów. Oprócz muzyki, także warsztaty – bębniarskie. Do tego pokaz fireshow.

Uczestnicy, którzy przybędą z całej Polski mogą przenocować na polu namiotowym (w tym roku płatne).

Bilet w przedsprzedaży promowany jest płytą CD. Kosztuje on 20 zł.

 

MIEJSCE: Ośrodek Anpol – Stare Olesno – woj. opolskie

TERMIN: 16 lipca 2005 roku

SCENY: 1 – reggae, 2 – alternatywna, 3 – sound systemowa

 

 

wiecej na http://www.niezabijaj.com

mozna pytac tez na moje gg: 3511572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja chcialem tutaj zareklamować nowe cudowne i niepowtarzalne forum o NBA.. Nie ma co chłopaki ja się przerzucam na tamte forum, odchodze z e-nba i rejestruje się tam.. Wy też lepiej nad tym pomyślcie a Borys niech pomysli o zamknięciu strony odrazu bo gdy admin uruchomii serwis a nie tylko forum to będzie groźnie :lol:

 

http://worldbasketball.forumer.pl/

 

Acha nie zapomnijcie zoobaczyć kto jest własnie tym adminem.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://worldbasketball.forumer.pl/

 

Acha nie zapomnijcie zoobaczyć kto jest własnie tym adminem.. :wink:

Jak slowo daje, zanim jeszcze otworzylem ta stronke to juz wiedzialem, ze chodzi o naszego michasia :lol: Dawno go u nas nie bylo- teraz wiemy dlaczego. Nie mogl dluzej zniesc nieprzychylnych komentarzy na swoj temat i otworzyl konkurencyjne forum. Uwazaj Borys bo z michalem to nie przelewki. Obawiam sie, ze teraz pokaze nam wszystkim gdzie raki zimuja. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.