Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli kogoś interesują karty NBA (głównie z lat 1995-2002) to niech pisze do mnie Prywatną Wiadomość i powie czego szuka (najlepiej podać drużynę, której kart się poszukuje, ewentualnie zawodnika). Ja wtedy postaram się zrobić i przesłać spisik (zawodnik, seria, nr karty).

 

Pozbywam się po prostu części mojej kolekcji i szukam ewentualnych chętnych na kupno niektórych kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem, i licze ze ktos z forumowiczow mi pomoze, chce kupic buty do basketu, no i nie wiedzialam ze w Wawie moga byc z tym takie problemy, chcialam kupic reeboki to okazalo sie, ze produkuja je od numeru 40.5, ktore sa na mnie za duze :( nike zadne mi sie nie podobaja, z and1 jest sporo fajnych ale tez sa problemy z numeracja, a jak juz w wola park znalazlam pasuja mi pare to byly rozwalone :(

tak wiec mam pytanko- wiecie gdzie mozna w wawie kupic buty do basketu? najlepiej and1, zeby byl duzy wybor rodzajow i numerow najlepiej, bo wczoraj pol dnia chodzilam i zaczynam watpic czy kupie cos innego niz trampki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joniora ale bys napisala o jaki dokladnie nr chodzi bo jesli cos okolo 38 to nie ma szans ze cos znajdziej, chyba ze z kobiecej kolekcji o ile cos takiego wogule w przypadku butow do kosza istnieje.

innym sposobem jest rozmiarowka dzieciecia, ale u nas w kraju ciezko na takie buty trafic.

iinym sposobem jest kupic te 40,5 ( rozumiem ze byly tylko troche zaduze)

i kupic grube wkladki z gabki i je wlozyc do srodka. ja tak gram w tej chwili:D bo niestety mam mala stope i zadko uda mis ie cos znalezc, ale to juz 3 para w ktorej tak gram i naprawde niema roznicy. w miedzy czasie mailem dopasowane Rbk ATR ale wlasnie to byly z dzieceiecej rozmiarowki , wiec miem co mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedys zbierałem filmiki o NBA ze stronki http://www.nbatop10.prv.pl. Po formacie jednak nie mam juz Real One Player, więc nie mogę oglądac tamtych filmików. Sciągnąłem już jedną wersje Real one player, ale nie działały na nim filmiki. Pozatym nie mogę zobaczyć za pomocą jkich programow można oglądać te filmiki bo pojawia się jakieś bezsensowne okno.

Jeżeli ktoś ma Real One Player, ma jakiś link, czy wie o innych programach do odtwarzania tych filmików, to bardzo prosze o kontakt

 

Druga sprawą jest to że sciągnąłem Rookie Challange z linku podanego przez Gumbiego w dziale Torrent i Linki do meczy Sixers. Pokazuje się to samo co przy sciągnietych filmikach.

CZy do obejrzenai tego meczu trzeba Real One Player?? jezeli nie to co powinnieniem zrobić by w końcu zobaczyć ten mecz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak KarSp, trzeba mieć reala. Polecam ejdnak wtyczkę do Windows Media Playera, dzięki której bedziesz mógł nim oglądać pliki Reala, a nie instalowac cały program. Wtyczka nazywa sie chyb a Real Alternative, bez problemu pan Google pomorze ci szukać. Tylko przy instalacji zaznacz żeby instalowała sie sama wtyczka, a nie razem z programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gumbi. Na Clublakers odnosnie zapisywanie plikow z ESPN Motion pisali kiedys o takim programie jak Hi Download (http://www.hidownload.com/) i czyms do pomocy - jakims URL Helper (moze na tej stronie tez jest). Nie wiem, czy to aktualne, ja sie tym nie zajmowalem, ale moze to dziala. Zdaje sie sa 2 wersje. Jedna taka, ze sie to Motion instaluje na kompie, a druga (taka, co teraz dziala, nie wiem czy ta wczesniejsza tez jeszcze jest aktualna), ze nie trzeba nic instalowac, tylko klikasz na stronie w "play" i sie sciaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym powiedzieć, że mam na kompie praktycznie skończoną stronę o Sacramento Kings. Jest większość merytoryczna, grafa w .jpg. Trzeba to tylko poskładać. Więc jak jakiś fan Kingsów by chciał, to chętnie mu to dam i będzie stronka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o torenty to jest specjalny dzial i tam uzyskasz odpowiedzi na wszystkie, nawet najabrdziej szczegolowe, pytania.

Jesli chodzi o Twoj problem, to to co sciagasz to sa tylko pliki, ktore rozpoczynaja download (czy jak je tam nazwac). Potrzebujesz jakiegos klienta torenta (Azerus, ABC - wszystko w dziale torent) i potem jak sciagniesz taki plik o jakim piszesz to dzieki niemu bedziesz mogl rozpoczac sciaganie interesujacego Cie torenta. Mam nadzieje ze jasno wytlumaczylem. W razie kolejnych watpliwosci zapraszam do dzialu torent, do tematu problemy (czy jakos tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest może w necie (pewnie jest), albo czy ktoś posiada program do obrabianie głosu w różnego rodzaju plikach. Bo w kilku meczach, które są po chińsku, pod spodem słychać dość wyraźnie oryginalny komentaż i może udałoby mi się wyciszyć Żółtych. Pomóżcie bo już nie mam siły, ich język jest jeszcze gorszy od Niemieckiego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.