Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Czesto widze ze mozna ogladac filmiki na "espn motion" czy cos takiego, jak ktos mze napisac dokladna instrukcje, jak te fimiki ogladac, byłbym wdzięczny. Z góry dzieki.

Tam musisz kliknąć na "download espn montion" i ci sie instaluje maly programik na dysku, później po prostu klikasz na filmiki i ci sie otwierają w nowym oknie. Co dziwne miałem format i po nim tego programu nie instalwoalem,a jednak filmy moge ogladać. Moze też jakoś ip zapamietuje albo cos, w koncu przy rejstrowaniu cos tam sie podaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj bym mial mala prosbe, tzn prosil bym o to zeby ktos mi zrobil nowy Avek, bo ten juz troche jest nieaktualny :roll: , oraz sygnature (czy jak to sie nazywa :wink: ) ze zdjec które dostarcze chetnemu :D. Chetnych do pomocy zapraszam na gg 4283382 :wink:

 

Loqsh 1, nie stekaj, przeciez jest to temat w którym mozemy prosic o pomoc idt, wiec wydaje mi sie ze jest on równie odpowiedni....

 

Dobra, ogloszenie juz nie aktualne :wink:, dzieki bardzo za pomoc macavelliemu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość loqsh1

A ja tutaj bym mial mala prosbe, tzn prosil bym o to zeby ktos mi zrobil nowy Avek, bo ten juz troche jest nieaktualny :roll: , oraz sygnature (czy jak to sie nazywa :wink: ) ze zdjec które dostarcze chetnemu :D. Chetnych do pomocy zapraszam na gg 4283382 :wink:

Bunia od tego jest temat Requests w dziale "Tapety". proszę Cię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Mam malutką prośbe do ludzi znających się na photoshopie.. potrzebuje z paru obrazkow powycinac niektore rzeczy i zrobić z nich obrazki z przezroczystym tłem (gif) tak żebym mógł je potem swobodnie wykorzystać.. Jeżeli ktoś miałby chwilke i mogłby mi pomóc to plz piście na GG: 6881316 / tlen.. Wszystkie potrzebne pliki mam wiec to was to na pewno chwila roboty a ja nie potrafie tego zrobic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSZ W LUBLINIE !!

Dzisiaj o 16 na końcowym 6 na kalinie - kto chce niech przychodzi. Będzie ok. 7 osob w wieku od 17 do 23 lat. Umiejętności nie wymagane :wink:

 

W piątek też gramy jednak miejsce i czas będą ustalone dopiero dzisiaj na koszu, wiec wieczorem dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://members.lycos.co.uk/sixersmovs/

 

Będę wdzieczny jak wejdziecie na tą strone, jak macie 2 przeglądarki to obiema. Mam tam tapety do strony Sixers ale za mało wejść bylo w ciagu ostatnich 30 dni i chca mi zamknąć konto. Teraz juz takiej sytuacji nie bedzie bo wrzuciłem tam stronę startową, ale trzeba te straty nadrobić zanim mi zamkna za 3-4 dni. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.