Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kliknalem, ale Gumbowej juz nie bylo :?

 

Teraz czas na moja prosbe. Na ESPN sa dwa teksty w Insiderze, ktore mnie interesuja. Ma ktos moze przepustke, zeby sie tam dostac, czy co tam trzeba? Chodziloby mi o to, zeby ktos, kto moze tam wejsc, skopiowal te teksty i jakos je udostepnil (najlepiej w dziale NBA w temacie z ciekawymi artykulami).

 

Pierwszy z nich klasyfikuje druzyny w ktorych gral w czasie swojej kariery Shaq:

- http://tinyurl.com/7exjg

 

Drugi klasyfikuje konkretnych gosci z druzyn Shaqa:

- http://tinyurl.com/bdaz4

 

Jesli ktos mi te teksty jakos udostepni, to bede bardzo wdzieczny :roll:

Probowalem z free trial i klikam na start (wszystkiego nie wypelniam, np. adresu czy numeru karty nie podaje), to niby wczytuje strone, przetwarza czy cos tam robi, ale nic sie nie dzieje / pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniane przez Szaka przepustki sa potrzebne chyba do wszystkich artykułów na ESPN :? Próbowałem wejsc w 4, bo jak mam trochę czasu to staram się patrzeć jak najwiecej(ESPN rzadko, yahoo regularnie i ostatnio zagranincze fora Raps i Sixers) Wiec ja mam troche inną prośbę. Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić, dostac przepustkę i móc oglądac. Najlpiej za darmo, ale czekam na wszystkie możliwe sposoby :)

 

Pozdrawiam i ma nadzieję że ktoś wie co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie sa w necie miejsca (fora), gdzie ludzie wklejaja teksty z Insidera i dzieki temu nie trzeba patrzec. Akurat zbiegiem okolicznosci na grupie dyskusyjnej prsk ktos podal linka do jednego z takich miejsc. Nie wiem, czy wszystkie teksty tam trafiaja, ale mozna zajrzec od czasu do czasu, a moze bedzie.

http://www.arizonasportsfans.com/vb/search.php?searchid=166908

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć ;) cokolwiek mu zrobiłem to zrobiłem mu to prawie 10 lat temu, nie pamiętam :)

Jak ktoś chce kupić jakiś numer Magic Basketballa albo ProBasketu to niech mówi. Odstąpie tanio (w zależności od stanu danego numeru) o ile będę go tylko miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto jest to zrobić. Zainstaluj sobie program Alcohol 120% (poszukaj na google). Wtedy tworzysz wirtualny napęd DVD i w nim odpalasz gierkę.

 

PS. Nie wiem dlaczego tak wszyscy zachwycają się tym GTA:SA... grałem w niego na X-Box'a i jednym słowem spie****** ją... to taki mały off-top... :wink:

 

//Edit:

Chyba źle zrozumiałem... jeśli masz to nagrane na płytkę dvd to nie ma możliwości odczytania w cd-romie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto jest to zrobić. Zainstaluj sobie program Alcohol 120% (poszukaj na google). Wtedy tworzysz wirtualny napęd DVD i w nim odpalasz gierkę.

 

PS. Nie wiem dlaczego tak wszyscy zachwycają się tym GTA:SA... grałem w niego na X-Box'a i jednym słowem spie****** ją... to taki mały off-top... :wink:

 

//Edit:

Chyba źle zrozumiałem... jeśli masz to nagrane na płytkę dvd to nie ma możliwości odczytania w cd-romie...

Tak właśnie czytam i się zastanawiam jak go ma utworzyć jak wogóle nie może odczytać tej płyty :wink: Niestety bez dvd roma nic nie zdziałasz, chyba, że ktoś Ci nagra tą gre na 4-5 płytkach cd-r i wtedy sobie zainstalujesz pokolei.

 

PS. Może na X-Box'a jest inaczej niż na PC. Ciekawi mnie dlaczego uważasz, że gra jest do niczego. Słyszałem, że jest dużo nowości, grywalność lepsza, miasta o wiele większe, więcej misji, samochodów, ulicznych gangów itp. Grałem w każdą wersje GTA i coraz to nowsza bardziej mi się podobała. Taki mały off top. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiś krótki pokaz slajdów w Power Paincie, obojętnie na jaki temat. Mam takie zadanie w szkole, musi byc po angielsku ale mogę sobie sam przetłumaczyć, całosci mi sie nie chce robić bi jestem za leniwy i wole pograc w kosza :roll: Jak ktoś użyczy jeśli ma cos swojego, to bedzie git :)

 

Aha, to zadanie jest na miniony piątek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumbi mam chyba na dysku jescze mój o Carterze :D ......... ( na 5 z infy w szóstej klasie :roll: )

 

PS. musi być po angielsku ??.....

Ja to mysle ze Gumbi se tak dla jajec napisal musi byc po angielsku ale mogę sobie sam przetłumaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Dzisiaj do sprzedania mam 3 fantastyczne koszulki Chicago Bulls. Sa one sprowadzone ze stanow, z Chicago, wszystkie ometkowane, ze specjalny chologramowym zdjeciem NBA, firmy Champion. Dostepne w nastepujacych rozmiarach:

 

- L(dwie sztuki): szerokość pod pachami 53, dlugosc od ramion 80

 

-XL(jedna sztuka): szerokość pod ramionami 56, długość od ramion 83

 

Do każdego przedmiotu nalezy doliczyc 12 zl(koszty przesylki)

 

 

 

Kontakt: travcka@o2.pl , gg:1331012, tel:509586895

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim, nie liczylem na wielki odzew ale jak pisalem ostatnio w innym temacie rzeczywiscie okazalo sie ze jestesmy jedna wielka rodzina ktora sobie pomaga, dostalem kilkanascie slajdow, najwikesze podziekowania dla Wróbla, Me, Myself & I i Juniorki której slajd wykorzystalem bo byl po angielsku i bylo sporo tekstu :) Ale reszta tez fajna, thx!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim, nie liczylem na wielki odzew ale jak pisalem ostatnio w innym temacie rzeczywiscie okazalo sie ze jestesmy jedna wielka rodzina ktora sobie pomaga, dostalem kilkanascie slajdow, najwikesze podziekowania dla Wróbla, Me, Myself & I i Juniorki której slajd wykorzystalem bo byl po angielsku i bylo sporo tekstu :) Ale reszta tez fajna, thx!!!

sorki Gumbas, ale czemu kasa jeszcze nie wplynela mi na konto? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.