Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

tak wiec ponawiam pytanie!

 

czy ma ktos do sprzedania NIKE BALLER ID???(wiecie, te gumki takie na reke)

tylko po jakis rozsadnych cenach, a nie 44,99 za paczke, jak to na allegro bywa, przeciez to jaja jakies sa, w dodatku ze tak naprawde to one kosztuja w granicach 2$ albo 1 funta, no ale tak, trzeba doliczac to 3% prowizji ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszukuję gry Star Wars: Jedi Knight- Jedi Valley. To trochę stara gra, ale może ktoś ją ma albo zna stronki z których możnaby to ściągnąć

Mam cos z tej seri tyle ,ze nie pamietam czy to tytul ktorego szukasz, w tej chwili ma to moj kolego i cos tam tez dalem siostrzencowi ,jutro pogonie kolege to mi przyniesie to dam Ci znac. Jezeli to nie bedzie to ,to opiszesz mi gre { kawalek planszy czy cos ,okladke}tak w skrocie ,bo ja juz tego nie pamietam ,saprawdze u siostrzenca moze to to.

 

Josephnba niestety to co mam z tej seri to Rebel Azylut :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josephnba niestety to co mam z tej seri to Rebel Azylut :cry:

Ok dzięki że się poświęciłeś i poszukałeś Respect. A możesz mi napisać co to za rodzaj gry :?: RPG czy może coś innego. Czy to są może któreś przygody Kayla Katarna. Możesz proszę coś więcej o niej napisać. I najważniejsze, czy jest dobra :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Mam pytanie czy ktos zna sie na kompresowaniu filmow? Np przed chwila zrzucilem z kamerki cyfrowej filmik i 40min zajmuje mi prawie 2GB :twisted:. Musi sie to dac jakos skompresowac... przeciez filmy zajmuja po 1,5h i mieszcza sie na jedna plytke. Bylbym wdzieczny za jakies wskazowki, rady, linki. Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy ktos zna sie na kompresowaniu filmow? Np przed chwila zrzucilem z kamerki cyfrowej filmik i 40min zajmuje mi prawie 2GB :twisted:. Musi sie to dac jakos skompresowac... przeciez filmy zajmuja po 1,5h i mieszcza sie na jedna plytke. Bylbym wdzieczny za jakies wskazowki, rady, linki. Thx

poszukaj na forum divx.pl, pewno juz nie jeden zadawal tam podobne pytanie, a nawet jesli nie to mozesz to samemu zrobic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy ktos zna sie na kompresowaniu filmow? Np przed chwila zrzucilem z kamerki cyfrowej filmik i 40min zajmuje mi prawie 2GB :twisted:. Musi sie to dac jakos skompresowac... przeciez filmy zajmuja po 1,5h i mieszcza sie na jedna plytke. Bylbym wdzieczny za jakies wskazowki, rady, linki. Thx

Qpa napisał Ci gdzie szukać, poszukaj tam w archiwum, są instrukcje, do Virtual Duba bo to ponoć najlepszy program. Dobry jest też Gordian Knot czy jakoś tak. Ja próbowałem różnymi programami i zawsze było coś nie tak, teraz używam Dr. Divix - prosty program, wrzucasz plik prawie nic nie ustawiasz i wszystko samo sie robi, minus jest tylko taki że jakość jest troszke gorsza niż normalnie, ale i tak jak dla mnie wystarczajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram ostatnio na takiej sali gdzie jest cienki parkiet (w sumie bez lakieru) i strasznie się ślizgam. Wiec jak dostaję piłkę to muszę od razu rzucać albo kończy się to stratą. Może znacie jakieś sposoby na to, zeby buty się nie ślizgały na parkiecie? Posmarowac czymś od spodu, zetrzeć podeszwę, coś innego... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qpa napisał Ci gdzie szukać, poszukaj tam w archiwum, są instrukcje, do Virtual Duba bo to ponoć najlepszy program. Dobry jest też Gordian Knot czy jakoś tak. Ja próbowałem różnymi programami i zawsze było coś nie tak, teraz używam Dr. Divix - prosty program, wrzucasz plik prawie nic nie ustawiasz i wszystko samo sie robi, minus jest tylko taki że jakość jest troszke gorsza niż normalnie, ale i tak jak dla mnie wystarczajaca.

No wlasnie z Virtual Dub mialem problemy. Tzn robilem wszystko dobrze tylko jakis blad z kodekami mi wyskakiwal. Zreszta tam trzeba osobno dzwiek robic i potem laczyc ;). A w tym Dr Divx wszystko automatycznie, a jakos nie najgorsza. Thx Gubmi za rade. Ide kompresowac filmiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.