Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bawimy się w jakieś typy??

 

Ja zacznę.

 

Stawiam na finał Patriots z Packers i tutaj już bardzo ciężko ale mimo wszystko chyba Packers jako zwycięzcy SB.

 

Oglądałem Seahawks z Panthers i ich obrona robi przepgromne wrażenie. Ale wydaje mi się że Rodgers, który nie zagrał jakoś świetnie z Cowboys tym razem będzie błyszczał.

Sherman, Chancellor i Thomas są wybitni ale liczę, że to nie starczy na Green Bay.

 

Po drugiej stronie wydaje mi się że Luckowi braknie jeszcze doświadczenia i... szczęścia :)

 

W finale Rodgers pokaże, że jest najlepszym qb w NFL.

Brady nie wiem czy po takiej strzelanie z Ravens znowu da radę tak podziurawić obronę przeciwnika.

 

P.S. Pamiętam co kilka dni temu pisałem o Pats ale Green Bay wydają mi się najbardziej kompletnym zespołem z całej czwórki.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekaj na Super Bowl;)

 

Widziałem SEA-DEN i bratobójczy pojedynek, ale to było dawno i nieprawda ;) dodam że wtedy w ogolę nie znałem zasad. 

Teraz śiakieś podstawy podstaw znam;], co w znaczącym stopniu polepszyło odbiór samego widowiska i fun i hype i chcę wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość ludzi spoza Stanów zaczynało swoją przygodę z NFL od Super Bowl. Najbardziej wyhypowana sportowa impreza roku (i słusznie). :) Mój pierwszy mecz to Super Bowl w 2011 roku - Steelers - Packers. Co ciekawe kibicowałem Steelers, ale to pewnie z niewiedzy, bo jak później zacząłem oglądać mecze regularnie, to przekonałem się jaką zajebistą drużyną są Packers. Mam nadzieję, że pykną Seahawks, aczkolwiek lubię obie drużyny i chciałbym, żeby zwycięzca tego match-up'u wygrał również Super Bowl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać NFL 08 i od tego się zaczęło. Młody byłem to tylko highlightsy na nfl.com, tak samo jak NBA. Tak jakiś czas, a potem długo przerwa. Następnie powrót, jakieś 2 lata temu widziałem live polską Iigę - no ale ten sezon to już pełne mecze.

btw gram do teraz w Madden 08 z aktualnym rosterem i strojami. Niby da się grać online - ktoś chętny ?

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat inaczej zajarałem się NFL. Pamiętam, że omyłkowo ściągnąłem gdzieś w 2003 roku Maddena. Trochę pograłem ale nic nie kumałem.

Potem miałem przerwę ale w 2005 roku coś tam usłyszałem o lidze i kupiłem sobie Maddena 2006 na PS2.

Najpierw uczyłem się zasad i szlifowałem je podczas gry właśnie.

Wtedy też polubiłem Jaguars.. za logo:)

Ale nazwiska pamiętam do dziś - Garrard, Taylor, Peterson, Henderson, Stroud i Mathis(gra jeszcze dziś).

 

Potem też gdzieś w 2008 zacząłem trenować futbol, nieźle mi szło nawet. Ale dwukrotnie w roz*ebałem lewe kolano i przygoda się skończyła.

Kilka meczów zagrałem. Mogę się poszczycić, że w jednym sezonie mieliśmy najlepszą defensywę w Polsce pod względem straconych punktów.

Graliśmy nawet baraże o pierwszą ligę z Wrocław Devils ale dostaliśmy niezłe lanie.. A Devils rok później zdobyli mistrzostwo Polski:)

 

W sumie to można powiedzieć, że NFL interesuję się ok. 10 lat:p

 

Cisza - też sporo godzin spędziłem przy Maddenie 08..

 

To byly spoko czasy:)

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lets say the Patriots and Seahawks make it to the Super Bowl

Brady hits Gronk on a slant and he makes the catch and find Kam and B Lines straight for him. Kam already in seek and destroy mode is ready to destroy Gronk.

What happens after the collision? Do they explode into quarks? Is the energy of the impact enough to destroy the earth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.