Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Ja szukam transmisji online w Sieci, ale zastanawiam się, czy sobie własnie nie wykupić tego jako prezent na Święta ;D

 

Poczekaj na wersję playoffową. Ja kupuje właśnie na PO i Super Bowl.

 

edit: O już jest. Poniżej 200 zł powinno wyjść. Według mnie nie najgorzej.

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W San Francisco twierdzą, że Jim Harbaugh od przyszłego sezonu będzie trenerem Michigan. Podobo oficjalna decyzja we wtorek.

A tymczasem w NFL ostatni tydzień (a w zasadzie dzień) i big games w Pittsburgh Kansas City i Atlancie. Can't wait!

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie grubo. Wczoraj znowu beka z Falcons, Beckham dalej rozpierdala, nie wiem, co by było, gdyby nie opuścił tych kilku meczów na początku, 2000 jardów? Gość może być GOAT WR, a łeb ma w miarę na karku, z tego, co widać.

W NFC lidzę, że Cardinals jednak machną jakąś niespodziankę. Lindley wczoraj pokazywał przebłyski mimo 3 INT, ale i tak coś mi mówi, że będzie au revoir po pierwszej rundzie. Mam nadzieję, że Cowboys jebną jakiś kolaps. Wygrają pewnie Hawks.

W AFC Patriots, nie widzę innej opcji, może Ravens jak znowu Flacco zrobi jakąś chorą formę na PO, ale jest na to jakieś 5% szans. A może Steelers zaskoczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie typy na Super Bowl? Ja myślę, że niespodzianek nie będzie i Patriots zmierzą się z Seahawks.

 

Houston po byciu najgorszą drużyną ligi teraz o krok od playoffs kończąc sezon Keenumem na QB którego wywalili z rosteru na samym początku sezonu. Mam nadzieję że uda się w Houston znaleźć kogoś naprawdę dobrego na tą pozycję na następny sezon. JJ Watt zagrał wg wielu najlepszy sezon NFL w historii defensywnych liniowych ale brak Texans w po sprawi, że MVP pewnie pójdzie do Aarona Rodgersa.

Druga "moja" drużyna w NFL, Arizona Cardinals też z problemami z rozgrywającymi i straciła top seed na rzecz Seahawks którzy raczej nie powinni go stracić. Trzymam kciuki za Cards ale wątpię by coś zdziałali, nawet mecz z Panthers może być nieciekawy choć weszli oni chyba z ujemnym bilansem.

 

Wild card weekend bardzo interesujący: gospodarze par NFC mają bilans 0.500 u siebie, podobnie jak ich rywale na wyjeździe. Detroit bez Suha raczej Dallas nie pokonają ale zobaczymy. W AFC Steelers i Ravens mają 1-1 między sobą w tym sezonie ale u siebie Pittsburgh wygrał 43-23. Colts swój jedyny mecz z Bengals wygrali 27-0. Ja stawiam na same zwycięstwa gospodarzy w playoffs.

 

W drafcie Mariota pewnie pójdzie z jedynką do Tampa Bay. Ciekawe co będzie z Winstonem, może Titans się skuszą na niego z 2 numerem, na qb szału nie mają (Mettenberger i Locker) ale Winston pomimo swojej reputacji talentem jest wielkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.