Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

Kibicuję Jags od 2006 roku, i bacznie ich obserwuję od tego czasu.

Niestety mimo to uważam, że są skazani na bycie wiecznie czerwoną latarnią ligi.

Tam naprawdę przewinęło się mnóstwo fajnych zawodników i ciągle nawet sredniakiem nie są.

 

Bortles to faktycznie lekko jaśniej zarysowana przyszłość ale ja bym jeszcze z nim zaczekał. Nie takie kozaki wymiękali wcześniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Jags od 2006 roku, i bacznie ich obserwuję od tego czasu.

Niestety mimo to uważam, że są skazani na bycie wiecznie czerwoną latarnią ligi.

Tam naprawdę przewinęło się mnóstwo fajnych zawodników i ciągle nawet sredniakiem nie są.

 

Bortles to faktycznie lekko jaśniej zarysowana przyszłość ale ja bym jeszcze z nim zaczekał. Nie takie kozaki wymiękali wcześniej..

 

To prawda, u Bortlesa martwi ilość rzuconych INTów, ale nad tym można popracować. Ciekawe jak by to wyglądało, gdyby startował od początku sezonu.

 

Co do Heismana, no to niektórzy zwycięzcy pokazuję te różnicę pomiędzy futbolem uniwersyteckim a zawodowym. Niektóre rzeczy, które świetnie sprawdzają się w NCAA nie sprawdzają się w ogóle w NFL albo tylko w specjalnych warunkach, jak np. gra Tebowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tylko że Tebow to chyba powinien być sklasyfikowany w jeszcze innej grupie.

On przecież miał swoje 5 minut, gdzie wszyscy fascynowali się jakim to biegiem zdobędzie TD w następnym meczu.

Druga sprawa, że qb raczej powinien bazować na podaniach. A u niego jak wiadomo bywało z tym różnie.

Koniec końców - Tebow gdzieś przepadł, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mówię - w specjalnych warunkach. Też mi go szkoda, liczyłem, że dostanie jeszcze gdzieś szansę, na przykład w Jags, ale skończyło się na plotach. Co lepsze, w NCAA ma chyba jakieś rekordy podaniowe i ogólnie dosyć sporo jardów ustukał górą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dokończyłem sobie Patriots - Packers i muszę powiedzieć, że Green Bay wyglądają póki co jak mistrzowie. Problem w tym, że mamy grudzień, a nie luty. W każdym razie życzę im jak najlepiej, bo Kaepernicki raczej w tym roku w PO nie zagrają (albo zagrają i szybko odpadną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.