Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

może Titans się skuszą na niego z 2 numerem, na qb szału nie mają (Mettenberger i Locker)

 

A widziałeś Mettenbergera w akcji? Nie jest to co prawda jakiś wielki talent, ale gra bardzo solidnie i wygląda na to, że Titans chcą dać mu szansę i w drafcie nie wezmą QB.

 

Co do PO to mam nadzieję, że Panthers odpadną, bo z takim rekordem to w Playoffach powinni co najwyżej sprzątać szatnię Packers czy Hawks.

 

Dallas coś mi się wydaje, że znowu popisowo spier.... sprawę na swoim pięknym, nowoczesnym i w ogóle zajeb.... stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co obejrzałem Ravens@Steelers..

I muszę przyznać, że duch Raya Lewisa czuwa nad Baltimore. To jest ciągle elitarna defensywa, mimo że nie ma tam takich playmekerów jak Reed czy Lewis właśnie.

Suggs został naturalnym następcą Raya, długo ucząc się przy jego boku.

Linia defensywa absolutny top, jedynie widzę słabsze secondary. L. Webb nie zagrał ze Steelers świetnie ale Big Ben nie potrafił wg mnie w pełni wykorzystać jego słabszej dyspozycji.

 

Myślałem, że bez Boldina i Rice'a to nie będzie taka sama ofensywa. Tymczasem Forsett jest bardzo solidny a Steve Smith to po prostu elita WR(od dłuższego czasu). Choć do tego ostatniego przekonałem się dopiero teraz ale to pewnie dlatego, że nigdy chętnie nie oglądałem Panthers.

 

Generalnie fantastyczny postseason się robi - aż sześciu rozgrywających, którzy zaczęli w tym sezonie postseason zdobyło conajmniej raz SB. Każdy może wygrać w tym roku.

 

Nie mogę się doczekać na mecz Patsów z Ravens.

Mam nadzieję, pass rush defense Baltimore powstrzyma Toma i spółkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.